UWAGA

UWAGA!

Z RACJI WIELU WIADOMOŚCI, KTÓRE OTRZYMUJĘ, CHCIAŁA BYM SPROSTOWAĆ IŻ NIE MAM JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z PANEM S. A, KTÓRY WYKONUJE RYTUAŁY NA ZLECENIE. NIE JESTEM WSTANIE NIC PORADZIĆ NA BRAK ZWROTU GOTÓWKI, KTÓRĄ OWY PAN OBIECUJE GDYBY RYTUAŁ NIE WYSZEDŁ, PONIEWAŻ NIE MAM Z NIM KONTAKTU I MIEĆ NIE ZAMIERZAM.

poniedziałek, 26 listopada 2018

TECHNIKA POZWALAJĄCA NA PORADZENIE SOBIE Z ATAKIEM PSYCHICZNYM WG KRAIGA

Przedstawiona poniżej bardzo skuteczna metoda odpierania ataków psychicznych zaczerpnięta została z Practical Guide to Psychic Self-Defense Denninga i Phillipsa.

Krok Pierwszy
Zamknij oczy i obracaj się wokół własnej osi aż do momentu, kiedy poczujesz, ze stoisz twarzą w kierunku, z którego płynie do Ciebie negatywna energia. Niech Twoje zmysły zwracają uwagę na wszelkie odstępstwa od normy. Mogą one być wyraźne, ale równie dobrze ledwie wyczuwalne. Może to być chłód lub ciepło. Może to być wibracja, kolor lub zapach, którego nie powinno w danym miejscu być. Badaj swoje otoczenie w poszukiwaniu zjawisk i odczuć budzących Twoje wątpliwości. To właśnie one są źródłem odczuwanego przez Ciebie strumienia negatywnych energii.

Krok Drugi
Kiedy już wyznaczysz odpowiedni kierunek, nie odwracaj się ani nie cofaj. Na ścieżce magicznej nie ma miejsca dla tchórzostwa. Stój niewzruszenie, dumny i wyprostowany, wizualizując na swoim czole jasny, rozświetlony na błękitno pentagram z jednym ramieniem skierowanym ku górze. Podnieś teraz ręce do czoła, otaczając dłońmi świecącą gwiazdę. Palce powinny być wyprostowane i skierowane spodem na zewnątrz, zaś palce wskazujące i kciuki powinny się ze sobą stykać. Powstanie w ten sposób trójkąt, tzw. Trójkąt manifestacji, otaczający pentagram, kciukami wyznaczającymi jego podstawę.

Krok Trzeci
Weź głęboki wdech i w trakcie wydechu zrób lewą nogą krok naprzód, wyrzucając jednocześnie przed siebie ręce. Wizualizuj przy tym pentagram z Twojego czoła wystrzelony w kierunku, z którego wyczuwasz atak. Odpędzi to negatywne wpływy spowodowane faktycznym lub wyimaginowanym atakiem psychicznym.

Krok Czwarty
Aby owe wpływy do Ciebie nie powróciły, natychmiast przeprowadź cały MROP. (Jest to jeden z powodów, dla których warto znać MROP na pamięć).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.