UWAGA

UWAGA!

Z RACJI WIELU WIADOMOŚCI, KTÓRE OTRZYMUJĘ, CHCIAŁA BYM SPROSTOWAĆ IŻ NIE MAM JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z PANEM S. A, KTÓRY WYKONUJE RYTUAŁY NA ZLECENIE. NIE JESTEM WSTANIE NIC PORADZIĆ NA BRAK ZWROTU GOTÓWKI, KTÓRĄ OWY PAN OBIECUJE GDYBY RYTUAŁ NIE WYSZEDŁ, PONIEWAŻ NIE MAM Z NIM KONTAKTU I MIEĆ NIE ZAMIERZAM.

czwartek, 20 kwietnia 2017

Amulet dwunastu ziół

Ziołowe sakiewki i amulety wykonane są z ziół zapakowanych w woreczek z naturalnego materiału. Takie amulety chronią przed pewnymi chorobami czy energiami, pomagają w osiągnięciu upragnionych celów, dają szczęście i zdrowie. Łatwe w wykonaniu i przyjemne dla nosa.
Aby wykonać ziołową sakiewkę przynoszącą szczęście, zdrowie i ogólną pomyślność, potrzebne Ci będą następujące materiały : sakiewka wykonana z zielonego lub czerwonego jedwabiu, bawełny lub lnu, sznureczek do związania jej, 7 ususzonych owoców jałowca, 7 kawałeczków cynamonu, 7 ziaren ziela angielskiego, 7 kawałeczków suszonego imbiru, 7 ziaren kminku, 2 kawałki gałki muszkatołowej, 7 kawałków suszonej skórki cytrynowej, 7 listków laurowych, 7 goździków, szczypta szafranu.
Wrzucamy składniki do miski i mieszając ładujemy je dobrą energią. Wizualizujemy osobę, która ma dostać sakiewkę, szczęśliwą, zdrową i zadowoloną. Przesypujemy zioła do sakiewki i związujemy sznurkiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.