poniedziałek, 24 września 2018

Horoskop Marokański

Tereny Maroka są siedzibą koczowniczych plemion berberyjskich (w Maroku żyje ich jakieś 14 milionów są zsiedlają kraj od Rifu na północy po żyzną dolinę rzeki Sus na południu). Berberysi to ludzie rasy białej, często jaśniejszej od semitów, a wiele ich najstarszych grup ma jasne lub rude włosy i niebieskie lub zielone oczy. Historia Maroka sięga IV wieku p.n.e., kiedy istniało tam państwo mauretańskie (berberyjskie). Przejęte przez Rzymian po upadku Kartaginy, pozostawały przez wieki pod jej władaniem. Później na krótko ziemie te zostały przejęte przez Bizancjum, by stać się ostatecznie domeną świata arabskiego i islamu. Rządzone przez następujące po sobie arabskie i berberyjskie dynastie. Z Maroka właśnie pochodzi ten zuepłnie inny od wszystkich horoskop. Cechami znaków horoskopu marokańskiego są części ciała ludzkiego.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy horoskop marokański został stworzony, wiadomo jednak, że jego twórcami są zamieszkujące Maroko plemiona koczownicze.

Stworzyły one horoskop zupełnie inny od tego powszechnie znanego, gdyż znakami zodiaku są w nim części ciała, które odpowiadają za charaktery osób urodzonych w określonych dniach.


Głowa (23 grudnia – 17 stycznia)

"Głowy" są bardzo trudne do scharakteryzowania. Raz są milczące, innym razem potrafią być gadatliwe. Mają wielu przyjaciół, nie brakuje im jednak też wrogów. Są bardzo mściwe, jeśli ktoś nadepnął im na odcisk potrafią wiele lat czekać na możliwość rewanżu. W życiu często dochodzą do wysokich stanowisk, choć często okupione jest to ogromną pracą i latami wyrzeczeń. To osoby bardzo inteligentne i zazwyczaj wszechstronnie wykształcone. Jeśli podejmą się jakiegoś wyzwania starają się zrobić je jak najlepiej. Nie znoszą przeciętności.

 Mają skłonność do dominowania nad innymi, ale jeśli ktoś jest silniejszy od nich potrafią się podporządkować. "Głowy" zazwyczaj nie mają większych kłopotów ze zdrowiem, choć powinny uważać na drogi oddechowe i żołądek.

Zmienność i nieprzewidziane zachowania osób spod tego znaku powodują, że nie da się ich jednoznacznie scharakteryzować. Ich zachowanie i nastroje zależne są od bardzo wielu czynników, a ich osobowość jest bardzo skomplikowana, trudno jest więc przewidzieć, jak się poczują bądź co powiedzą w danych okolicznościach.

Nie brakuje im przyjaciół, na których zawsze mogą liczyć, ale mają tylu samo wrogów, którym muszą stawiać czoła i zawsze mieć się przed nimi na baczności. Ich charakter zmienia się często bez wyraźnych przyczyn i może do tego dochodzić wręcz z błyskawiczną szybkością, trudno jest więc za nimi nadążyć i chyba nikt nie może powiedzieć, że zna je bardzo dobrze i do końca.

Bardzo mocno zarysowaną cechą osób urodzonych w tych dniach jest mściwość. Nigdy nie puszczają płazem złych względem nich postępków, a już najbardziej chcą się zemścić jeśli rozmyślnie skrzywdzi je ktoś, komu ufały. Tylko zemsta może wówczas ukoić ich rozczarowanie i pomóc im odzyskać spokój ducha, dając też osobistą satysfakcję.

Co ciekawe, w celu tym nie działają impulsywnie, ale są w stanie nawet latami czekać na sytuację sprzyjającą do tego, by wziąć odwet i poczuć, że rachunki zostały wyrównane.

Z taką samą pieczołowitością jak zemstę, osoby urodzone w tym znaku planują każde swoje działanie. Bardzo poważnie podchodzą do wszystkich swoich przedsięwzięć, można więc powierzyć im nawet najtrudniejszą i najbardziej delikatną misję. Jeśli tylko zgodzą się coś zrobić, można mieć pewność, że zrobią to, i to najlepiej, jak potrafią, także dzięki wielkiej inteligencji i równie dużej wiedzy.

Warto bowiem wiedzieć, że wiedza i wykształcenie są bardzo ważne dla osób urodzonych w tych dniach i wkładają wielkie wysiłki w to, by je zdobyć. Jest to podyktowane nie tylko chęcią osiągnięcia sukcesu, na przykład zawodowego i finansowego, i realizowaniem osobistych ambicji, ale też niechęcią do bycia przeciętnym. Osoby te wszystkim chcą imponować i zwykle udaje im się dominować.

Na szczęście nie mają też jednak kłopotów z podporządkowaniem się gdy widzą, że ktoś jest od nich w jakimś względzie lepszy i, doceniając jego wielkość, starają się mu dorównać, w tym czasie nie wzbraniając się od oddawania mu należnych mu hołdów. Cechuje je więc wielka sprawiedliwość i umiejętność rozpoznania, gdzie jest ich miejsce w danych okolicznościach życiowych.

Osoby te mogą wiele osiągnąć, nie tylko dlatego, że chcą. Są zdolne do wielkich wysiłków i pracy.

Zazwyczaj muszą wznosić się na swe wyżyny, jeśli chcą osiągnąć swoje wysokie cele, ale są do tego zdolne i nie boją się wysiłków, można więc uznać, że uda im się praktycznie wszystko, co sobie zamierzą.

Nogi (18 stycznia – 20 marca)

Osoby, które urodziły się w tym czasie mogą zaskakiwać innych swoją zmiennością. Los nie zawsze jest dla nich łaskawy - w ich życiu wiele spraw zostaje niedokończonych, nie zawsze z ich winy. Ludzie urodzoni pod tym znakiem nie absorbują swoimi sprawami innych ludzi, często są na uboczu, sami zresztą starają się nie ingerować w życie innych. Mają zdolności dyplomatyczne, co ułatwia im poruszanie się w trudnych życiowych sytuacjach.

 W ich życiu nie ma nic stałego, osoby spod znaku "Nogi" cechuje tymczasowość. Nie lubią zapuszczać korzeni ani silnie się angażować uczuciowo, unikają trudnych problemów. Zawsze gotowi są do opuszczenia wybranego miejsca, do marszu. Raczej nie są chorowici, mogą mieć jednak skłonności do bólów kręgosłupa, kłopotów z zębami oraz do podwyższonego ciśnienia.

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są niebywale zmienne, przez co na próżno można starać się je zrozumieć i ich otoczenie zwykle nawet tego nie próbuje.

Trzeba też jednak przyznać, że także koleje ich losu są zmienne i zwykle nie mają na to wpływu, przeciwnie, można nawet uznać, że to zmienne losy każą im także być zmiennymi, by móc w miarę dobrze dostosować się do ciągle innych okoliczności.

Nie zawsze jednak wychodzi im to na dobre. Osoby te mają słomiany zapał i często pozostawiają niedokończonymi nawet ważne dla nich zadania czy czynności.

Nie zawsze jest to ich wina, ale zwykle ponoszą tego przykre skutki i wiedzą, że nie są w stanie tego zmienić nawet jeśli chcą.

Osoby urodzone tego dnia cechuje też spory egocentryzm, a nawet egoizm. Trzeba im jednak oddać, że tak samo jak one nie interesują się innymi, tak też nie chcą swego otoczenia czy nawet bliskich zajmować swoimi problemami i sprawami, zawsze chcą radzić sobie same i rzadko zdarza się, by musiały prosić o pomoc.

W kłopotach i tarapatach, w jakie dość często się dostają, wielkie zasługi oddają im ich nieprzeciętne zdolności dyplomatyczne. Dzięki nim udaje im się uniknąć wielu powikłań i nawiązywać przyjazne, choć nie bardzo bliskie stosunki z ludźmi.

Nie należy się temu dziwić, gdyż osoby spod tego znaku nie myślą o przyszłości i przez to starają się do niczego nie przywiązywać – charakteryzuje je wielka tymczasowość. Niektórym nawet wydaje się, że ślizgają się przez życie, nigdzie nie zatrzymując się na dłużej i nie pozwalając, by ktoś złapał je w więzy nadmiernie rozwiniętych uczuć czy kontaktów.

Jest to typowa cecha nóg – są ciągle gotowe do drogi i nie pozwolą, by ktoś lub coś je zatrzymywało, nawet jeśli oznacza to dla nich życie pozbawione głębi.

Gardło (21 marca – 7 maja)

Ci, którzy urodzili się w tym czasie to niezwykle silni i niezależni ludzie. Mogą osiągać dzięki temu duże sukcesy, ale i muszą liczyć się z dużymi przeciwnościami. Potrafią jednak szybko otrząsnąć się z niepowodzeń i dążyć do celu z ogromną energią. Są niezwykle ciekawi świata, pełni zapału jego odkrywaniu. Chcą wszystkiego dotknąć, poznać, wiedzieć. Nidy nie rzucają słów na wiatr, zawsze można na nich polegać.

 "Gardła" nigdy nie roztkliwiają się nad sobą, bywają jednak szorstkie wobec innych. Powodowane emocjami łatwo wpadają w gniew. Osoby urodzone w tym czasie mają skłonności do zawałów serca, więc powinny unikać emocji i dużego poddenerwowania, mogą mieć też kłopoty z niedoczynnością tarczycy.

Najważniejszą cechą osób urodzonych w tych dniach jest ich wielce silny i niezależny charakter, który nie chce poddać się żadnym ograniczeniom. Przez to współżycie z tymi osobami może nie należeć do najłatwiejszych, ale niektórzy doceniają, że przynajmniej nie jest z nimi nudno.

Dzięki temu też są one w stanie wiele osiągnąć, gdyż ich silna wola i konsekwencja często prowadzą je do wyznaczonych celów. Czasem też jednak przez to sprowadzają na swoją głowę i kłopoty, w których nie zawsze widzą swoją winę. Na szczęście potrafią szybko radzić sobie z kłopotami i nawet jeśli ponoszą spektakularne porażki, potrafią się z nich otrząsnąć i podnieść.

Daje im to nawet jeszcze więcej energii i motywacji, gdyż wiedzą, że są w stanie wszystko osiągnąć i chcą to udowodnić sobie i innym.

Osoby te cenią sobie poznawanie nowych rzeczy i chętnie zgłębiają wszelkie tajniki, nawet w dziedzinach, które nie są ich wiodącymi. Wszystko chcą zobaczyć, poznać i dotknąć, cenią sobie mocne wrażenia i bardzo nie lubią czuć się ograniczone. Chętnie docierają tam, gdzie jeszcze nie były, nie lubiąc wracać w te same miejsca.

Wiedzą, że życie jest krótkie i potrafią z niego czerpać pełnymi garściami, w czym pomaga im ich wielka energia i nieugaszony zapał do działania.

Żołądek (8 maja – 2 lipca)

Osoby, które urodziły się w tym czasie nie są zbyt mocne psychicznie, łatwo się załamują, nie potrafią też przeciwstawić się przeciwnoścom. Nie próbują i nie potrafią walczyć z niepowodzeniami, uznają je za wyroki losu, za swoje przeznaczenie. To jednak bardzo uzdolnieni ludzie, szczególnie sukcesy mogą odnosić w matematyce, medycynie i farmacji. Mają ogromną intuicję, stąd znakomicie sprawdzają się jako lekarze - potrafia stawiać, jak gdyby szóstym zmysłem właściwą diagnozę.

 "Żołądki" mają skłonności do wygodnego życia i do korzystania z jego uroków. Lubią dogadzać sobie też kulinarnie, obciążają swój żołądek tłustymi potrawami. Może przez to skłonność do otyłości, szczególnie w starszym wieku. Z natury są hipochondrykami, często uskarżają się na różne dolegliwości, choć zazwyczaj nic poważnego im nie jest. Raczej żyją długo i chorują też rzadko. Mogą jednak mieć kłopoty z nerkami i pęcherzem. Czasami tez objawia się u nich reumatyzm.

Osoby, które przyszyły na świat w tych dniach, niestety nie mają zbyt wielkiej siły psychicznej i odporności na ciosy, jakie zadawać może im los i inni ludzie. Z tego powodu często się załamują, problemem jest też dla nich brak wiary w siebie, z powodu którego same często eliminują się z wielkich osiągnięć – nawet nie próbują czegoś dokonać, bo wydaje im się, że nie mają potrzebnych do tego kwalifikacji.

Nie wierzą w siebie ani w możliwość znalezienia szczęścia, przez co kiedy spotykają je jakieś niepowodzenia, nie są nimi zaskoczone, lecz uważają, że jest to w ich przypadku zupełnie naturalne.

Nie mają też siły do podejmowania walki z przeciwnościami, myśląc, że to przeznaczenie każe im ciągle planować odwrót i żegnać się z niewykorzystanymi szansami na osiągnięcia i szczęście.

Nie oznacza to jednak wcale, by wszystko to było prawdą i by osoby te faktycznie nie miały żadnych podstaw do robienia kariery i osiągania swoich celów.

Na ogół jest zupełnie przeciwnie – są wszechstronnie uzdolnione, celując zwłaszcza w dziedzinach ścisłych. Jeśli tylko znajdą w sobie odwagę i konsekwencję, mogą zrobić karierę jako lekarze, matematycy czy farmaceuci, a wydatnie pomaga im w tym intuicja, którą mają szczególnie mocno rozwiniętą. Trzeba jednak przyznać, że nie są zbyt pracowite i nie są skłonne do podejmowania zadań, które wymagają od nich wielkich wysiłków, gdyż są bardzo wygodnickie.

W życiu szukają przede wszystkim okazji do dogodzenia sobie niż na przykład szans na realizowanie ambicji. Mogą nawet zrezygnować z tego jeśli inna droga będzie mniej chwalebna, ale za to łatwa i zapewni im spore zyski oraz dużo wolnego czasu, który będą mogły spędzić tak, jak chcą, czyli po prostu – zdaniem większości – zmarnotrawić. W działaniu przeszkadza im także ich wielka hipochondria, która może dawać się zwłaszcza we znaki ich otoczeniu, które ciągle musi wysłuchiwać niekończących się narzekań na ciągle nowe choroby i przypadłości.

W żaden sposób nie przekłada się do jednak na chęć zadbania o siebie i dotyczy to zarówno prostych, codziennych spraw, jak dobra dieta i aktywność fizyczna, jak i odwiedzania lekarza i leczenia się nawet jeśli pojawią się jakieś realne, poważniejsze problemy. Faktycznie osoby te mają dość słabe zdrowie, ale rzadko zdarza się, by zapadały na poważniejsze choroby.

Często wyolbrzymiają swoje przypadłości tylko dlatego, że zbyt mocno się na nich skupiają zamiast zająć się czymś bardziej pożytecznym – można uznać, że szkodzi im nadmiar wolnego czasu, ale i tak nie zamierzają tego zmieniać, nawet jeśli brak pracy lub jej niedobór wywołuje u nich duże problemy finansowe.

Serce (3 lipca – 28 sierpnia)

Ci, którzy urodzili się w tym okresie są niezwykle pogodni ipozytuwnie nastawieni do życia i ludzi. To urodzeni optymiści, kochają wszystko to co piękne i dobre. Lubią i potrafią korzystać z przyjemności życia, niezbędne do tego są im pieniądze. Uwielbiają je wydawać, a jeśli ich zabraknie to zapewniają sobie towarzystwo osób majętnych lub lepiej sytuowanych.

W zdobywaniu majętnych przyjaciół pomaga im ich zręczność i dyplomatyczne zdolności "Serca" lubią imponować płci przeciwnej, lubią się też podobać innym. Nie są jednak zdolne do dużych namiętności. Nie mają też dużego temperamentu. Mogą mieć skłonności do nerwic przewodu pokarmowego,biegunek i skurczy jelit.

Osoby pochodzące spod tego znaku zodiaku są bardzo pozytywnie nastawione do życia. Nawet jeśli nie wiedzie im się szczególnie dobrze, nie tracą wrodzonej pogody ducha i są w stanie wszystkich zarazić swoim niesłabnącym optymizmem.

Otaczają się przyrodą, pięknymi przedmiotami i gdziekolwiek się pojawiają, sprawiają, że otoczenie jaśnieje, robi się weselsze i lepsze. Kochają dobro i czynią je, rzeczywiście sprawiając, że świat staje się lepszy i nawet jeśli jest to tylko skala mikro, ma to duże znaczenie dla wielu osób. Nie skupiają się jednak na tym, robią to bardzo naturalnie, jest to dla nich tak oczywiste jak oddychanie i gdyby ktoś powiedział im, jak wielkie jest ich znaczenie i zasługi, z pewnością osoby te byłyby bardzo zdziwione.

Nie oznacza to jednak, by osoby te były krystaliczne, gdyż lekką skazą na ich osobowości jest nadmierne umiłowanie pieniędzy. Nie dziwi to nikogo, kto je zna, ponieważ bardzo ważna jest dla nich w życiu przyjemność. Nie dla nich asceza i umartwianie się, życie ma być przyjemne i pogodne.

Zawsze potrafią znaleźć jego jaśniejszą stronę, ale do tego, by się nim cieszyć, potrzebują pieniędzy, i to niemałych. Wydają je na wszystkie strony, nieraz wpędzając się w wielkie kłopoty, gdyż chcą organizować wystawne przyjęcia i cieszyć się nimi w gronie wielu znajomych. Ich życie musi być lekkie, więc zamiast w pocie czoła zarabiać na to, czego potrzebują, wolą korzystać z portfeli innych osób, dlatego można mieć pewność, że gdy tylko same nie będą w stanie zaspokajać swoich wybujałych potrzeb finansowych, bardzo szybko znajdą kogoś, kto im to zapewni.

Przychodzi im to z wielką łatwością, ale nie z powodu wyrachowania czy umiejętności manipulacyjnych. Jest to zasługa przede wszystkim ich wielkiej zręczności oraz zdolności dyplomatycznych.

Bardzo ważne dla osób urodzonych w tych dniach jest także podobanie się płci przeciwnej i na to także – upiększanie się i imponowanie bogatymi strojami – wydają fortunę. Nie oznacza to jednak, by były kochliwe, przeciwnie, nie przeżywają raczej w życiu wielkiej namiętności. Cieszą się wszystkim i potrafią zaznać szczęścia w miłości, jest ono jednak raczej płytkie, jakby osoby te z natury nie były zdolne do wielkich porywów serca.

Być może czyni to ich życie nieco uboższym, ale przynajmniej sprawia, że nigdy nie spłoną w ogniu miłości, zwłaszcza nieodwzajemnionej, gdyż takimi porażkami nawet nie zamierzają zaprzątać sobie głowy. Kierują się sercem we wszystkim decyzjach, ale czasem potrafią je przezwyciężyć rozsądkiem i serce na pewno nigdy im nie zaszkodzi.

Kręgosłup (4 lipca – 5 października)

Osoby, które urodziły się w tym czasie są niezwykle żwyiołowe, ale też niestałe. Łątwo zapalają się do wszelkich nowości. Szybko je jednak to zainteresowanie opuszcza, gdy pojawia się codzienna rutyna. "Kręgosłupy" potrzebują wciąż urozmaicenia i nowych wyzwań. Swoje pragnienia pragną realizować za wszelką cenę. To niezwykle miłe i wesołe osoby. Łatwo potrafią zjednywać do siebie innych ludzi, nie mają problemów z powiedzeniem komplementu, są czarujące. Potrafią innych obsypać też obietnicami. Ich skłonność do kokietowania i uwodzenia może powodować towarzyskie zamieszanie.

"Kręgosłupy" mają zdolności artystyczne, pomaga im w tym ich niezwykle żywa i bujna wyobraźnia. Mogą cierpieć na bóle głowy, przewlekłe migreny, zapalenia zatok a także mieć kłopoty z oczami.

Osoby urodzone w tych dniach mają elastyczny kręgosłup, na szczęście niekoniecznie moralny. Są zmienne, bardzo żywiołowe i mają tendencje do gwałtownych reakcji we wszystkich dziedzinach życia. Każda nowość wywołuje w nich wielkie zainteresowanie i zapał, nie zawsze jednak są w stanie wytrwać do końca w swoich postanowienia i nie zawsze widzą po temu potrzebę.

Kiedy jednak ogarnia je szał działania, oddają się temu całkowicie, tak że czasem trzeba je w tym hamować, a to na pewno nie jest łatwe.

Osoby te nie znoszą rutyny, nużą je codzienne obowiązki i jeśli tylko im się to udaje, wymigują się od nich i starają się nie brać na swoje barki kolejnych obowiązków i odpowiedzialności. Rutyna i monotonia nie pasują do ich natury, a także unieszczęśliwiają je. Zawsze szukają w życiu urozmaicenia, co czasem wpędza je w kłopoty, ale mimo to nigdy nie mają nauczki i nie chcą się ustatkować.

Kiedy czegoś pragną czy choćby tylko chcą, zawsze muszą to mieć i żadne zdroworozsądkowe argumenty nie są w stanie przekonać ich do zmiany zdania i do pozostania w miejscu. Nie trzeba chyba dodawać, że rzadko wychodzi im to na dobre, a także tego, że nie jest to dla nich żadna przeszkoda.

Osoby te po prostu muszą mieć to, czego chcą albo przynajmniej muszą spróbować to osiągnąć, wszystkimi dostępnymi metodami, nie bacząc na cenę, jaką prędzej czy później przyjdzie im za to zapłacić.

Wielką zaletą osób urodzonych pod tym znakiem jest ich nieprzeciętna wyobraźnia, która często wiąże się także z rozmaitymi uzdolnieniami artystycznymi. Ich atutem jest też umiejętność odnalezienia się w każdym towarzystwie i zjednywania sobie ludzi, co zapewnia im ich wrodzony wdzięk, urok osobisty, a także zdolność schlebiania innym.

Gdziekolwiek się pojawią, zyskują sympatię otoczenia, także dlatego, że nie stronią od składania różnorakich obietnic, nawet jeśli dobrze wiedzą, że nie będą w stanie ich dotrzymać. Czasem nawet wydaje im się, że nikt nie bierze tego na poważnie, przez co czasem może dochodzić do przykrych sytuacji. Jest to kłopotliwe zwłaszcza w sferze uczuciowej, gdyż osoby te bardzo lubią kokietować i uwodzić.

Często są inicjatorami wielkich towarzyskich skandali, mają też na sumieniu niejedno złamane serce, gdyż obiecują coś, czego nie mogą dotrzymać i mówią o uczuciach, których nie doznają nawet w najmniejszym stopniu.

Ręce (6 października – 22 grudnia)

Ci, którzy urodzili się w tym czasie odznaczają się ogromną bystrością umysłu. Nie potrafią jednak skoncentrować się na otaczającej rzeczywistości, przez co mogą mieć kłopoty, by osiągnąc w życiu sukcesy. Często snują nierealne plany i marzenia, trudno odróznić im rzeczy ważne od błahych. Nie są też zbyt pracowite.

"Ręce" mają za to dużo znajomych i przyjaciół, są bardzo towarzyskie. Często jednak padają ofiarą swojej łatwowierności i naiwności. Mogą mieć też kłopoty z dotrzymywaniem obietnic. Dokuczają im róznego rodzaju alergie, mogą mieć też zaburzenia w funkcjonowaniu układu limfatycznego.

Choć osobom urodzonym w tych dniach na pewno nie brakuje inteligencji, przenikliwości i bystrości umysłu. Nie brakuje im też przedsiębiorczości i chęci do działania, ale mimo to nie można o nich powiedzieć, że są skazane na sukces.

Ich wielką przeszkodą na drodze do wszelkich sukcesów jest bowiem niczym nieuzasadniona nieumiejętność skupienia się na otaczającej je rzeczywistości. Nie potrafią skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz ani realnie ocenić możliwości, jakie mają w danych okolicznościach. Z tego powodu plany, jakie snują, są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Mają marzenia, które w żaden sposób nie mogą się spełnić, ale mimo to skupiają się na ich realizacji tak, jakby od tego zależało ich życie.

Mają wielkie tendencje do pomijania rzeczy ważnych i skupiania się na błahostkach, gdyż brakuje im zdolności oceny tego, co jest naprawdę istotne w ich życiu. Często tego żałują, ale zwykle wtedy, gdy już jest za późno na odwrócenie skutków ich działań i skorzystanie z szans, które zostały ostatecznie zaprzepaszczone.

Osoby urodzone w tych dniach są bardzo towarzyskie. Mają wielu znajomych, a nawet przyjaciół, którzy stale gotowi są im towarzyszyć w rozmaitych okolicznościach. Niestety jednak osoby te nader często dobierają sobie takich ludzi, którzy chcą ich tylko wykorzystać albo też, nie mając tego na uwadze od początku, szybko zauważają, że mogą zyskać coś ich kosztem.

Winę za to należy złożyć na ich wielką łatwowierność i naiwność, która jest objawem nieumiejętności właściwej oceny rzeczywistości i takie sytuacje także często nie pozwalają im na osiąganie sukcesów, które ktoś zgarnia dla siebie ich kosztem i to ktoś, kto najczęściej podawał się za przyjaciela.

Kolejną sporą wadą osób spod tego znaku jest nieumiejętność dotrzymania danego słowa – czy też myślenie, że nie jest to ważne. Przez to trudno jest im zaufać i mało kto decyduje się na nich polegać, składając na ich barki poważne przedsięwzięcia czy odpowiedzialność.

To na pewno też nie pomaga im w osiąganiu sukcesów, nie tylko zawodowych, ale wszystkich innych, gdyż osoby te często nie dotrzymują słowa danego samym sobie.


ZRÓDŁO : "Świat horoskopów" / mHoroskop

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.