wtorek, 16 października 2018

Horoskop Starogermański

Łania 4 grudnia - 3 stycznia

Fortuna jest twoją cichą sympatią, stąd pieniądze trzymają się ciebie blisko. Uważaj jednak, byś nie dostał zawrotu głowy sądząc, że stałeś się wybrańcem losu. Często taka jest właśnie prawda, niekiedy jednak zbytnie ryzyko może prowadzić do przegranych, szczególnie jeśli postępujesz wbrew radom najbliższych. Uważaj zwłaszcza na polu uczuć. Fanfaronada daleko nie prowadzi. W końcu "być" nie oznacza automatycznie "mieć". Uwierz bardziej w swoje przeczucia niż tylko w pragnienia.

Dzik 4 stycznia - 3 lutego

Uczucie i inteligencja są twoimi atutami ofiarowanymi przez łaskawy los. Posiadasz cechy typowego przywódcy choć jednocześnie charakteryzujesz się wyczuciem w prowadzonych interesach. Dany ci jest również dar zachowywania zimnej krwi w trudnych sytuacjach. Toteż wiele osób urodzonych w tym okresie zajmuje stanowiska szefów firm i państw. Nie zapominaj jednak o tym, że przykładanie zbytniej wagi do swej ważności i pozycji zawodowej, którą zajmujesz powoduje, że często czujesz się (niepotrzebnie) urażony Staraj się tonować swe emocje, gdyż złe nastroje uderzają nie tylko w podwładnych ale i bliskie ci w rodzinie osoby.

Wilk 4 lutego - 5 marca

Coś ciągle popycha Cię do przodu, gna w stronę nieznanego. stałe szukasz nowych podniet i przeszkód do pokonania. To cechy odkrywców, poszukiwaczy przygód i naukowców. Pamiętaj jednak o tym, że w innych może drzemać podobna twojej pasja. Szanuj odmienność innych, a nie staraj się ich modelować według własnych wyobrażeń. Warto rozejrzeć się uważnie wokół siebie i zobaczyć innych ludzi, nawet jeżeli codzienne życie wydaje Ci się mało interesujące. Jeśli tego nie zrobisz pewnego dnia zauważysz wokół siebie pustkę, której nic nie będzie w stanie wypełnić.

Niedźwiedź 6 marca - 4 kwietnia

Nie jesteś egocentrykiem a egoizm jest ci raczej nieznany. Często zajmują Cię sprawy innych, niesienie pomocy potrzebującym. To wspaniały dar, gdyż dane komuś dobro wraca do nas z podwójną mocą. Nie lubisz i nie umiesz pracować sam. Czasem objawia się to niezdecydowaniem i pytaniem o decyzje wszystkich wokół. Czasem zdarza się, że nadmiernie ufając innym popadasz w tarapaty. Ufaj ale bądz ostrożny, zwłaszcza w sferze uczuciowej.

Lew 5 kwietnia - 4 maja

Twoi przyjaciele uważają Cię za czlowieka odpowiedzialnego, w czym jest wiele prawdy Masz dar radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Twoja umiejetność podejmowania szybkich i trafnych decyzji jednoczy wokół ciebie innych. choć szcześliwy los ci sprzyja pamietaj, że właśnie pokora bywa matką sukcesów. Czasami jednak i ty miewasz trudne dni. Nie zaszkodzi wówczas uświadomić najbliższym, że w tym czasie, miast na czele, chciałbyś skryć się w środku pędzącego przez życie peletonu. Możesz być pewien, że zrozumieją twą słabość.

Sroka 5 maja - 4 czerwca

Twoje życie obfituje w wiele zmian i zwrotów zarówno na lepsze jak i na gorsze. Wydarzenia zmieniają się wokół niczym w kalejdoskopie. Nie trać głowy. choć masz skłonności do popadania w ekstremalnie odmienne nastroje staraj się trzezwiej patrzyć na życie. Nie ma tylko bieli i czarni. Bywa też szarość. Staraj się racjonalizowac wydarzenia a wówczas łatwiej przyjdzie ci znaleźć odpowiedz jak rozwiązać dany problem. Twoim niezaprzeczalnym atutem jest to, że twój zły nastrój nie trwa nigdy długo, a klęski zbyt czesto nie dotykają twej osoby. Ruchliwy, pełen coraz to nowych pomyslów, ciągle szukasz nowych wyzwań. Jezeli potrafisz zapanować nad skokami humoru, masz szanse na długie i udane związki.

Jeleń 5 czerwca - 4 lipca

Daj juz spokój z tym ponuractwem. To prawda, że raczej starasz się utrzymac swój nastrój na wodzy. Niekiedy jednak skutecznie gasisz entuzjazm innych, którzy niekiedy pozwalają sobie głośno marzyc. Nie ma w tym nic niestosownego. Ty również niekiedy powinieneś pobujać w oblokach. Wówczas zobaczysz, że twój racjonalizm niekiedy bywa zbyt mocno spętany obawami i niepotrzebnymi złymi przeczuciami. Postaraj się częściej docierać do najbliższych i zwyczajnie się do nich uśmiechnąć, a wszystkie sprawy ułożą się lepiej.

Jeż 5 lipca - 4 sierpnia

Jesteś silny, znasz swą wartość i potrafisz niepowstrzymanie dążyć do celu. Nie zapominaj jednak o tym, że inni też mają swe cele i marzenia. Nie można wszystkich i wszystkiego podporządkowywać własnemu ja. Droga ta wiedzie do błędnego mniemania o swej nieomylności. Stąd juz tylko krok do próby podporządkowania sobie wszystkich i wszystkiego. Los jednak bywa okrutny i gdy wydaje ci się, że wreszcie zdobywasz szczyt nadchodzi lawina, która spycha Cię na samo dno. By tego uniknąć postępuj rozważniej uwierz, że sprzeciw innych wobec twych planów może być twórczy. Słuchając innych, biorąc pod uwagę ich wątpliwości nie kroczysz do celu sam a w trudnych chwilach znajdziesz w innych oparcie.

Wiewiórka 5 sierpnia - 3 września

Niecierpliwie wypatrujesz przyszłości a jednocześnie twardo stąpasz po ziemi. Rozpiera Cię energia, choć czasem lubisz się skryć w kącie, by przeczekać zbyt dużą zawieruche. Masz w sobie dzieciecą szczerość z bardzo dorosłą rezerwą. Potrafisz się cieszyć i martwic nieomal jednocześnie. Nigdy nie jesteś do końca szcześliwy ani do końca zrozpaczony, znajdujesz ciągle coś, co zmniejsza amplitude Twoich ciągle zmieniających się uczuć. Nie uznajesz autorytetów, chciałbyś robić wszystko po swojemu, a jednocześnie zadajesz mnóstwo pytan, czy to co robisz jest dobre, nie przejmując się zupełnie odpowiedziami. Masz tendencje do prowokowania otoczenia zachowaniami wykraczającymi poza normy. Spróbuj tonować targające tobą wahania. Wyznacz sobie cel, do którego zmierzaj konsekwentnie. Wówczas okaże się, że potrafisz zrealizować swe zamierzenia. Zaś najblizsi wreszcie zrozumieją, że mimo pozorów jesteś osobą rzetelną i odpowiedzialną.

Jastrząb 4 września - 3 pazdziernika

Ciągle coś gna Cię ku nowemu. Stale odczuwasz niepokój, że wiesz za mało, widziałeś niewiele... Bądz cierpliwy. Twój los wędrowca i odkrywcy Cię nie ominie. Zanim jednak wyruszysz na wyprawę, nie zapominaj o zwykłych przyziemnych sprawach. Nim podejmiesz ostateczną decyzje, rozważ wszelkie za i przeciw. Jeśli tak postąpisz najblizsi miast z marzycielem, bedą chcieli kroczyć obok ciebie wiedząc, że znasz drogę i sposób pokonania czekających was trudności. Postaraj się dobrać sobie przyjaciół wśród ludzi mocno stojących na ziemi, pomoże Ci to uzyskać uczucie stabilności. W końcu niekiedy dla wytchnienia dobrze jest oddać pałeczkę lidera w inne, równie silne co twoje, dłonie.

Świstak 4 października - 3 listopada

Niecierpliwość jest twym największym wrogiem. Potrafi ona pokrzyżować najlepsze plany i zamierzenia. Powinieneś starać się bardziej panować nad swoimi namietnościami, nie poddawać się jedynie ślepemu instynktowi i własnym humorom, mogą Cię bowiem wprowadzić w stany bliskie histerii lub też ciężkie depresje. Masz ogromny potencjał twórczy i wystarczająco dużo sił, żeby go wykorzystać konstruktywnie. Ludzie urodzeni w tym okresie mają czesto talenty artystyczne, przede wszystkim literackie. Jeśli opanujesz swoje niepokoje i przelejesz je na papier, możesz odnieść sukces.

Szop 4 listopada - 3 grudnia

Radość i rozpierająca Cię energia są twoimi największymi życiowymi atutami. Lubisz wokół siebie słyszeć gwar przyjaciół. Uwielbiasz to ciepelko, którym obdarzają Cię najblizsi. Nie zapominaj jednak o tym, że "brać" zobowiązuje do "dawać". Choć niekiedy daje się o tobie słyszeć powiedzenie, iż trawi Cię słomiany ogień puszczasz to mimo uszu. włóż nieco wysiłku nie tylko w wymyślanie ale i realizacje danej sprawy. Jeżeli do tego wszystkiego dodać jeszcze umiejetność panowania nad własną niecierpliwością i powstrzymanie się od zbytniego gadulstwa możesz byc pewien sukcesu.

ZRÓDŁO : HoroskopyFazi


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.