niedziela, 1 września 2019

Miłość - Woskowy Czar Miłosny - A. A. Chrzanowska

Tę praktykę stosujemy wyłącznie wtedy, gdy posiadamy stałego partnera, jesteśmy z kimś na stałe lub trwamy w związku małżeńskim, ale czujemy, że coś się psuje, wygasa namiętność i zainteresowanie lub narastają nieporozumienia. Najodpowiedniejszą porą do tej praktyki jest dzień Wenus, czyli piątek, czas o wschodzie Słońca w przypadku, gdy dokonuje rytuału mężczyzna, zaś wschód Księżyca, gdy robi ją kobieta. Do wykonania tego rytuału potrzebne będą następujące akcesoria: – dwie czerwone świece, – naczynie do topienia wosku, – folia aluminiowa, – różowa wstążka, – płatki czerwonej róży, – różany olejek, – różane kadzidełko. Zaczynamy od namaszczenia świec olejkiem i stopienia ich obu. Następnie mieszamy wosk z płatkami róży. Teraz zapalamy kadzidełko i przestygnięty wosk wylewamy na folię, formując z niego kształt dwóch serc. Kiedy są one gotowe, zlepiamy je ze sobą wypowiadając przy tym trzykrotnie następujące słowa mocy:

Co złączone, niech takie pozostanie. Co zjednoczone, oddzielnym niech się nie stanie. Niech zwycięży siła miłości, a moje serce zazna radości. Niech tak się stanie.

Na koniec przewiązujemy serca różową wstążką i chowamy w bezpiecznym miejscu. Rytuał ten należy zachować w tajemnicy przed partnerem.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.