poniedziałek, 26 listopada 2018

KRĄŻENIE ŚWIETLISTEGO CIAŁA WG KRAIGARozpocznij przeprowadzeniem rytuału relaksacyjnego, MROP i Rytuału Środkowego Filaru. Tym razem jednak – i jest to bardzo ważne – pozostaw środkowy filar nierozpuszczony. Wizualizuj go tak silnie, jak tylko jesteś w stanie.

Część Pierwsza
Utrzymując wizualizację środkowego filaru, ponownie skieruj swoją uwagę na Keter, jasną światłość znajdującą się tuż nad twoją głową. Światłość jest przepełniona mocą, bije wewnątrz niej pragnąca się uwolnić potęga. Zwizualizuj strumień energii bijący z niej, do twojej głowy, a następnie do lewego barku. Pozwól mu spłynąć z lewej strony twojego ciała, aż do lewej stopy. Poczuj następnie jak przesuwa się z lewej stopy na prawą, a następnie po prawej stronie ciała do góry, wracając do Keter.
Ruch ten powinien być skoordynowany z oddechem. Podczas wydechu energia spływa w dół po lewej stronie, podczas wdechu podnosi się po prawej. Wraz z tym powinno pojawić się doznanie kręgu energii wirującego wokół Twojej osoby, poruszaj nim poprzez swój oddech. Pozwól mu wykonać od sześciu do dziesięciu okrążeń.
Jeśli chcesz, odczuj możliwość rozszerzenia tej energii dalej na boki, aż do granic Wszechświata. Przeważnie jednak ta energia znajduje się w odległości metra od osoby przeprowadzającej rytuał. Możesz też spróbować poruszać tą energią wewnątrz swojego ciała – opada ona wtedy na lewo od kręgosłupa, a wznosi po jego prawej stronie.

Część Druga
Przeprowadź ją od razu po zakończeniu części pierwszej. Ta metoda jest bardzo podobna do powyższej, jednak tym razem prowadzimy energię nie po bokach ciała, lecz z przodu, gdy opada wraz z towarzyszącym jej wydychaniem powietrza z płuc; i za plecami, gdy wznosi się z powrotem w kierunku Keter przy wdechu. Powtórz to ćwiczenie od sześciu do dziesięciu razy.

Część Trzecia „Mumia”
Przeprowadź ją od razu po zakończeniu części drugiej. Znów zwizualizuj sobie środkowy filar. Tym razem skoncentruj się na Malkut, na stopach. Z prawej górnej części tego centrum energetycznego poprowadź strumień zawijający się za twoje plecy, a następnie zakręcający w kierunku przedniej części lewej stopy. Zaczyna się w ten sposób tworzyć spirala ciasno owijająca się wokół Twojego ciała i wędrująca w górę zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Owija cię niczym egipską mumię od stóp do głowy, jednakże zamiast materiału używana jest tutaj energia.
Powinieneś odczuwać wirowanie energii wraz z czystym, duchowym światłem wznoszącym się po spirali od stóp do czubka głowy, od Malkut w kierunku Keter. Nad czubkiem głowy natomiast wizualizuj, jak energia ta eksploduje we wszystkich kierunkach niczym gigantyczna fontanna, a następnie opada wokół twoich stóp i ponownie wznosi się po spirali. Kiedy wdychasz powietrze, poczuj energię wzbierającą w kierunku Keter. Przy wydechu natomiast energia wybucha, zbierając się wokół Malkut. Powtórz to ćwiczenie od sześciu do dziesięciu razy. Następnie weź bardzo głębokie wdech i przy wydychaniu powietrza patrz, jak zwizualizowana energia się rozpuszcza. Staje się niewidzialna, pomimo tego wciąż jest w tym samym miejscu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.