wtorek, 29 października 2019

La Santa Muerte Tomas Prower - Rytuały pieniężne

Magia pieniężna jest jednym z najpopularniejszych rodzajów magii w tradycji La Santa Muerte. Najbardziej gorliwi wyznawcy Świętej Śmierci często należą do biedoty i klasy pracującej. Nie są to ludzie żyjący w luksusie. Muszą zdobywać pieniądze, aby przeżyć. Przyznaję, że magia pieniężna często jest używana bardziej lekkomyślnie od pozostałych rodzajów magii. Należy jednak pamiętać, że wartość określonej sumy pieniędzy jest czymś względnym. Osoba pracująca za płacę minimalną postrzega studolarowy banknot zupełnie inaczej niż ktoś, kto dostaje sześciocyfrową pensję.
Co ciekawe, ludzie często powstrzymują się od praktykowania magii pieniężnej, ponieważ błędnie uważają, że pieniądze są czymś „złym”. Pieniądze nie są złe. Pieniądze nie zmieniają ludzi. Pieniądze (podobnie jak alkohol) po prostu uwalniają nas od zahamowań, przez co ukazują, kim tak naprawdę jesteśmy pod powłoką narzuconych sobie ograniczeń. Jeżeli wiemy, że możemy coś zrobić (ponieważ nas na to stać albo jesteśmy w stanie zapłacić ewentualną karę), nic nas przed tym nie powstrzyma. Pieniądze są jedynie narzędziem. Mogą być używane do czynienia dobra albo do wyrządzania szkód. Gdyby pieniądze naprawdę były złe, kościoły nie prosiłyby o nie w każdą niedzielę. Niektórzy uważają, że bycie bogatym jest czymś niemoralnym. Pomyślcie jednak o tym, jak dużo dobrego moglibyście zrobić dla organizacji charytatywnych i instytucji naukowych, gdybyście dysponowali
nieograniczonymi środkami finansowymi. Moralność pieniędzy jest w pełni zależna od tego, w jaki sposób z nich korzystamy.

ZACZAROWANA GOTÓWKA 

Istnieje wiele działań magicznych pomagających w zdobyciu majątku. Najskuteczniejsze z nich są rytuały uwalniające od myśli o ubóstwie. Aby nasze zaklęcia mogły się urzeczywistnić, musimy się poczuć tak, jakbyśmy już osiągnęli upragniony cel. Jak już wspominałem, jest to jeden z podstawowych elementów skutecznej praktyki magicznej. Magia pieniężna wymaga więc od nas, abyśmy poczuli się tak, jakbyśmy już zdobyli upragnioną sumę pieniędzy. Poczucie zamożności jest jednak znane wyłącznie tym, którzy urodzili się w bogatej rodzinie albo na jakimś etapie życia dysponowali dużymi środkami finansowymi. Ludzie tonący w długach i żyjący od wypłaty do wypłaty często nie są w stanie go w sobie rozbudzić. Osoby, które urodziły się w biedzie, często nie potrafią poczuć się tak, jakby były bogate. Jedyną rzeczą, którą naprawdę znają, jest bowiem ubóstwo. Przez całe życie noszą więc w swojej podświadomości mentalność biedaka. To właśnie dlatego ludzie, którzy wygrali na loterii, zazwyczaj szybko tracą cały swój majątek i powracają do punktu wyjścia. Ich podświadomość w dalszym ciągu jest zsynchronizowana z częstotliwością ubóstwa. Przyciągają więc do siebie biedę. Tak właśnie działa Prawo Wibracji.

„Zaczarowana gotówka” to proste, ale bardzo skuteczne zaklęcie. Pozwala ono uwolnić się od mentalności biedaka i rozbudzić w sobie poczucie zamożności.

Zalecane narzędzia:

Kolor/aspekt: Złoty
Rośliny/zapachy: Jagoda, cynamon
Minerały: Cytryn, miedź


1. Pójdźcie do swojego banku i wyciągnijcie z konta banknot o możliwie największym nominale. Nie ma znaczenia, ile pieniędzy wypłacicie. Liczy się tylko to, abyście mieli poczucie, że jest to duża
kwota.

2. Wejdźcie w medytacyjny stan świadomości, a następnie połóżcie na banknocie którekolwiek z zasugerowanych powyżej narzędzi.

3. Wyobraźcie sobie, że wasz banknot leży w pobliżu znajdujących się gdzieś w oddali złotych drzwi. Następnie poczujcie, że ze środkowej części waszych pleców wychodzi elastyczny sznur, który jest
przywiązany do ubóstwa (jego wygląd nie ma znaczenia).

4. Nie możecie zobaczyć ubóstwa, do którego jesteście przywiązani. Jesteście jednak świadomi jego istnienia. Za każdym razem, gdy próbujecie zbliżyć się do banknotu, sznur ciągnie was do tyłu.

5. Pojawia się przed wami La Santa Muerte. Poproście ją, aby przecięła sznur, którym jesteście przywiązani do ubóstwa.

6. Wyobraźcie sobie, że kosa Świętej Śmierci opada za waszymi plecami i przecina sznur.

7. Czujecie, że nic już nie ogranicza waszych ruchów. Pewnym krokiem podejdźcie do banknotu i weźcie go do ręki.

8. Bez otwierania oczu podnieście również fizyczny banknot i poczujcie go w dłoniach.

9. Wyobraźcie sobie, że składacie banknot w taki sposób, aby przybrał kształt klucza. Następnie otwórzcie za jego pomocą złote drzwi.

10. Za złotymi drzwiami znajduje się skarbiec pełen banknotów o tym samym nominale, co wasz „klucz”.

11. Otwórzcie oczy i pomyślcie o tym, że trzymany przez was banknot jest waszym kluczem do bogactwa. Następnie podziękujcie La Santa Muerte za to, że uwolniła was od przywiązania do ubóstwa.

Kiedy już będziecie mieć odpowiednio pobłogosławiony banknot, włóżcie go do portfela lub torebki. Pamiętajcie o tym, że jest to wasz klucz do bogactwa. Uważajcie więc, żeby nie zapłacić tym banknotem za zakupy. Jeżeli stracicie swój klucz, stracicie również dostęp do bogactwa, które znajduje się za złotymi drzwiami.

Na poziomie energetycznym banknot ten będzie przyciągał majątek proporcjonalny do bogactwa, które zobaczyliście w skarbcu podczas rytuału. Na poziomie psychologicznym pomoże wam natomiast uwolnić się od dewizy osób ubogich: „nie stać mnie na to”. Jak by nie patrzeć, zawsze będziecie mieć przy sobie banknot o wysokim nominale. W każdej sytuacji będziecie wiedzieć, że
jesteście w posiadaniu wystarczającej ilości pieniędzy, aby kupić sobie ubranie wyeksponowane na wystawie sklepowej, najdroższe danie w menu i tak dalej. Świadomość tego, że stać was na zrealizowanie wszystkich codziennych pragnień, rozbudzi w was poczucie zamożności. Uważajcie tylko, aby nie wydać pobłogosławionego banknotu. Gdybyście bowiem to zrobili, pokazalibyście, że
nie podchodzicie poważnie do współpracy ze Świętą Śmiercią i że tak naprawdę nie chcecie się uwolnić od mentalności biedaka. Jeżeli skorzystacie z tego zaklęcia zbyt wiele razy, La Santa Muerte przestanie wam pomagać.


ROZPUSZCZANIE DŁUGU

Bogactwo nie ogranicza się wyłącznie do posiadania dużej ilości pieniędzy. Wymaga ono również umiejętności zachowywania dużej ilości pieniędzy. Wyznacznikiem zamożności jest wysokość dochodu rozporządzalnego. Jeżeli więc chcecie osiągnąć finansowe bogactwo, musicie nie tylko przyciągnąć do siebie pieniądze, ale również pozbywać się długów.

(Wzór na obliczenie wysokości dochodu rozporządzalnego wygląda następująco: dochód rozporządzalny = dochód miesięczny – (miesięczne wydatki na życie + miesięczne raty za zaciągnięte długi).

Niezbędne narzędzia:

Złota lub żółta świeca
Nóż (albo inny ostry przedmiot)
Zapalniczka lub zapałki

Zalecane narzędzia:

Rośliny/zapachy: Cytryna, limonka, mirra
Minerały: Obsydian
Zaświadczenie o wysokości waszego zadłużenia

1. Przygotujcie wszystkie narzędzia i wejdźcie w medytacyjny stan świadomości.

2. Weźcie do ręki nóż i wyryjcie na wosku świecy łączną kwotę waszego zadłużenia.

3. Skupcie się na trzymanej w dłoni świecy i wyobraźcie sobie, że
przepływają do niej wszystkie negatywne uczucia związane
z zadłużeniem.

4. Kiedy już poczujecie, że uwolniliście się od całej negatywnej energii, zapalcie świecę i pozwólcie, aby wypaliła się do końca.

5. Możecie postawić świecę na zaświadczeniu o wysokości zadłużenia, aby wchłonęła więcej negatywnej energii.

6. Obserwujcie rozpuszczającą się świecę. Wyobraźcie sobie, że wasz dług również się rozpuszcza. Z każdą chwilą świeca staje się coraz mniejsza, a wy czujecie coraz głębszą ulgę. W końcu świeca
zupełnie zniknie.

7. Kiedy świeca dopali się do końca, podziękujcie La Santa Muerte za pomoc w wyeliminowaniu waszego długu i rozbudźcie w sobie przekonanie, że wszystko będzie dobrze.

Powyższe zaklęcie wprawi w ruch energie wszechświata, które pomogą wam uwolnić się od zadłużenia. Pamiętajcie jednak o tym, że wasz dług zapewne nie zniknie od razu. Znacznie bardziej prawdopodobne jest to, że „przypadkowo” napotkacie na swojej drodze sytuacje i okazje, które pomogą wam spłacić zadłużenie. Ktoś może wam na przykład zaoferować niższe oprocentowanie albo rozsądniejszy plan ratalny. Wiedzcie po prostu, że kiedy wykonacie powyższe działanie magiczne, Święta Śmierć podejmie dyskretnie działania, które pomogą wam pozbyć się długu.

MODLITWA O POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Największym błogosławieństwem, jakie mają do zaoferowania pieniądze, jest poczucie bezpieczeństwa. Niektórzy ludzie czują się bezpiecznie, kiedy wiedzą, że w nagłych przypadkach (na przykład w razie choroby, klęski żywiołowej lub problemów prawnych) będą w stanie poradzić sobie z sytuacją. Inni natomiast czują się bezpiecznie, kiedy wiedzą, że mogą sobie pozwolić na kupno
najnowszych i najwspanialszych gadżetów. Im więcej mamy pieniędzy, tym stabilniejsze jest nasze życie. Im mniej mamy pieniędzy, tym częściej musimy się martwić i stresować tym, że coś może nam się nie udać i że w każdej chwili możemy zbankrutować.

Jeżeli przez cały czas obawiamy się, że może nas spotkać coś złego, nigdy nie przyciągniemy prawdziwego dostatku. Dopóki nie rozbudzimy w sobie wiary, nie będziemy w stanie osiągać naszych celów magicznych. Abyśmy mogli doświadczyć finansowego poczucia bezpieczeństwa, powinniśmy najpierw poczuć się bezpiecznie w codziennym życiu. W tym celu musimy uwierzyć, że Boskość (niezależnie od tego, jak ją sobie wyobrażamy) pomoże nam w trudnych momentach.

Poniżej prezentuję prostą modlitwę, za pomocą której możecie wyrazić swoje zaufanie do La Santa Muerte. Poczujecie dzięki niej, że gdyby spotkało was jakiekolwiek nieszczęście, Święta Śmierć będzie was chronić i wspierać jak kochająca matka, dzięki czemu szybko odzyskacie dobre samopoczucie. Pamiętajcie, że najskuteczniejsze modlitwy to te, które odmawiamy spontanicznie i prosto z serca. Dopóki jednak nie nabierzecie wprawy w układaniu własnych modlitw, możecie korzystać z poniższej formułki.

Zalecane narzędzia:

Kolory/aspekty: Brązowy, tęczowy, biały
Zioła/zapachy: Agawa, chryzantemy, lukrecja, nag champa, palo santo
Minerały: Diament, opal, turmalin

Oryginalny tekst modlitwy:

Oh, Santísima Muerte, mi compañera siempre presente en la vida, gracias por estar siempre a mi lado. Que tu presencia me recuerde que cada día es precioso y que preocuparme por las cosas que están por venir no sirve más que para perder preciosos minutos, de mi limitado tiempo en la tierra.
Ayúdame a saber que el futuro desconocido no está destinado a ser malo. Lo desconocido puede contener alegrías futuras y experiencias maravillosas que sólo puedo imaginar. Y si la desgracia
está destinada a ocurrir, por favor guía mis pensamientos para ser capaz de cambiar lo que no puedo aceptar y de aceptar lo que no puedo cambiar.
Eres una madre para mí. Yo sé que estás presente en todo. Estoy rodeado por tu apoyo y tu protección en todo momento. Todo va bien. Estoy bien. El futuro será bueno.
Gracias.

Polskie tłumaczenie:

O, Santísima Muerte, moja nieodłączna towarzyszko życia, dziękuję ci za to, że zawsze jesteś u mojego boku. Niechaj twoja obecność przypomina mi o tym, że każdy dzień jest wartościowy i że
zamartwianie się z powodu rzeczy, które dopiero nadejdą, jest marnowaniem drogocennych minut mojego ograniczonego czasu na ziemi.
Pomóż mi poczuć, że nieznana przyszłość nie musi być zła. Równie dobrze może zawierać radość i cudowne doświadczenia, które teraz mogę sobie tylko wyobrażać. Jeżeli ma mnie spotkać
nieszczęście, pokieruj moimi myślami w taki sposób, abym był w stanie zmienić to, czego nie mogę zaakceptować, i zaakceptować to, czego nie mogę zmienić.
Jesteś dla mnie matką. Wiem, że jesteś obecna we wszystkich rzeczach. Przez cały czas mnie wspierasz i chronisz. Wszystko jest dobrze. Wszystko ze mną w porządku. Przyszłość będzie dobra.
Dziękuję.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.