wtorek, 11 grudnia 2018

Rytuał Wilkołaka - mentalna likantropia i wezwanie Cieni


Ołtarz powinien znajdować się w domu lub w lesie. Na nim ustaw kości zmarłych, dwie czarne oraz dwie czerwone świece, powyżej pentagram Wamphyri-Varcolaci. Umysłowo zakreśl koło w ruchu przeciwnym do wskazówek zegara, które pomieści w swych granicach dorosłego człowieka.
„Z Woli tego, który jest Szatanem, wzywam Demoniczne Siły Wilka! Demony Cienia – wołam do Was! Jeden duch wzniesie się w tym kole! Jeden wybrany z Demonicznej Hordy – ewokuję Cię do przywołania Szarej Bestii, która uczy, że wszystko zadrży! Poprzez moją Wolę i Wolę Mocy, chcę stać się Wilkołakiem! Fantomy z Ciemności – inwokuję Was! Wasze podobieństwo jest we mnie i w mej wampirycznej Woli! Zawieram potęgę Szatana!”
Skup się na transformacji. Poczuj, jak każdy mięsień Twego ciała napina się, rośnie, staje się mocniejszy – niczym u bestii. Szorstkie szare włosy wyrastają z ciała barwy białej – twarz czernieje… Kości wyciągają się i zaczynają kształtować zwierzę, będące połączeniem człowieka i wilka. Twarz wydłuża się w pysk, który ma dużo ostrych kłów. Palce zaopatrują się w pazury, zdolne ciąć na strzępy. Poczuj naturę Wilkołaka, jego pożądania – wyjdź w noc i kosztuj przyjemności Woli!
Stało się

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.