niedziela, 30 lipca 2017

Magia Miłosna

Wielu osobom ten temat spędza sen z powiek. Wiele osób zastanawia się czy to w ogóle możliwe. Ileż to bowiem razy słyszymy, że magia miłosna jest zła, że nie działa jak powinna, że za jej pomocą możemy zrobić z drugiego człowieka bezmyślne zombie, które z prawdziwym uczuciem i miłością nie ma nic wspólnego. Kiedyś też tak myślałam...BZDURA! Magia miłosna odpowiednio zastosowana i przeprowadzona zadziała tak jak powinna. Celem jest wpłynięcie na osobę i jej otoczenie tak, by zdała sobie sprawę z tego, że chce być z konkretną osobą. I wcale nie stanie się taka osoba bezmyślnym debilem, ślepo zakochanym.

Pisałam już o Magii Seksualnej i ona również wpływa na uczucia w taki czy inny sposób. Dodatkowo dodam, że w Magii Miłosnej oczywiście łatwiej jest i na pewno działa, kiedy ktoś próbuje odzyskać osobę, z którą się już kiedyś było. Bo jeśli się jest grubą, rozleniwioną, mało urodziwą panną, to znikome szanse, że zakocha się w nas jakiś mega przystojniak, który nawet nie wie o naszym istnieniu, podczas gdy się do niego gdzieś cicho wzdycha. Tak samo nie zadziała w przypadku kiedy jest się zakompleksionym, niskim facecikiem bez charakteru, który zakochał się w pięknej modelce. W takich przypadkach, rytuałem możemy jedynie stworzyć daną sytuację, w której los sprawi iż dane nam będzie się wykazać przed obiektem naszych westchnień, ale reszta zależy już tylko i wyłącznie od nas samych.

Magia Miłosna może też sprowadzić na nas miłość, nie koniecznie konkretnej osoby. Po prostu, jesteśmy samotni, chcemy się z kimś związać, ale nie poznaliśmy jeszcze nikogo konkretnego, bo trudno nam to przychodzi z różnych powodów. Wtedy taka magia również zadziała na zasadzie, stworzenia sytuacji, która ułatwi nam w znacznym stopniu osiągnięcie celu. Np, sprawi, że danego wieczora, z jakichś mniej konkretnych powodów wyjdziemy do pubu. I tam poznamy osobę, z którą będziemy mogli stworzyć związek, nie mniej znowu wtedy to jak to się potoczy, zależy już w dużej mierze od nas samych.

Zastosowanie Magii Miłosnej może nam też pomóc w związkach, w których już jesteśmy, czy to np. by było bardziej romantycznie, czy to np. by pożądanie odżyło. Albo zapewni ochronę związku i zacieśni więzi między partnerami.

Jak więc widzimy, Magia Miłosna, to nie tylko wszystkim dobrze znane - "nie rób tego! bo zamiast prawdziwej miłości, będziesz mieć zombie". Magia Miłosna to coś znacznie więcej.

Kolorami Miłości są różowy - miłość romantyczna i czerwony - miłość namiętna / pożądanie. Więc jeśli chodzi o rytuały związane z miłością, to oczywiście wykorzystujemy głównie te dwa kolory, czy to jako świece, czy to jako inne rekwizyty wykorzystywane w rytuale.

Najprostsze co możemy zrobić, to wszystkim już dobrze znana intencja ze świecą. Bierzemy po prostu świece czerwone i różowe, lub tylko jedną z nich - zależy od tego co chcemy osiągnąć, spisujemy na kartce i podpalamy.

Słoik wiedźmy o którym już pisałam, również będzie pomocny - wkładamy do niego np osobistą rzecz partnera, jego zdjęcie, włosy, krew, płyny ustrojowe (cokolwiek mamy i cokolwiek chcemy dać) oprócz tego symbol miłości jakim jest róża - czerwona lub różowa, lub tylko ich płatki. Spisujemy na kartce własnymi słowami zamierzony efekt, i zakopujemy wszystko razem ze słoikiem w miejscu gdzie będzie bezpieczny. - inwencja twórcza i intuicja.

Palenie świec różowych i czerwonych, również wywoła określone wibracje, dodatkowo wzmocni ich działanie mantrowanie prośby, lub imienia ukochanej osoby, z którą już jesteśmy, albo którą chcemy odzyskać czy zdobyć (tu jak pisałam - rozsądek).

Jeśli mamy ogólnie problemy z miłością w samych sobie, dobrze zaopatrzyć się w kwarc różowy, np w bransoletkę z takich kamieni, ponieważ ma on pozytywny wpływ na sferę związaną właśnie z miłością i uczuciami.

W internecie znajdziemy masę różnych zaklęć i czarów na miłość. Wklejam więc te bardziej "poważne" ;)

"W piątek rano wstań przed wschodem słońca. Weź przygotowane wcześniej dorodne czerwone jabłko (dobrze, jeśli pochodzi z własnego sadu i zerwałaś je własnoręcznie). Na skrawku białego papieru napisz (oryginalny przepis zaleca użycie własnej krwi w roli atramentu) swoje imię oraz imię osoby, w której chcesz wzbudzić miłość. Postaraj się zdobyć trzy jej włosy i spleć je z trzema własnymi. Przewiąż nimi karteczkę z waszymi imionami.

Następnie przekrój jabłko na połowę i wyjmij pestki. Na ich miejsce włóż kartkę przewiązaną włosami i zepnij dokładnie obie połówki jabłka dwiema zaostrzonymi szpileczkami z zielonego mirtu. Wysusz dobrze jabłko w piecu, żeby było twarde i suche, następnie zawiń je w liście lauru i postaraj się wsunąć je pod wezgłowie łóżka, na którym sypia ukochany. Ale tak, żeby się nie zorientował." - myślę, że można zmodyfikować taki rytuał wedle własnej intuicji. Dlaczego może zadziałać? Z uwagi na krew i włosy.

Wiosenna magia miłosna - link - co prawda magia "Onet", ale nie wypisują jakichś głupot, jest parę ciekawostek, które mogą się przydać.

Urok Miłosny - link - Okulta.com, więc na pewno warto przeczytać. Jest również oferta płatna na uroki miłosne.

Magia miłosna - link - Okulta.pl - więc jak wyżej. Dwa zaklęcia miłosne

Rytuał rozdzielenia dwóch dusz - link - j.w w sytuacji kiedy ciężko być razem, ale nie da się od siebie odejść

Czary miłosne - link - garść ciekawostek jak to było kiedyś, niektóre można wykorzystać w obecnych czasach.

Spętanie Miłosne

Wzniecanie miłości w istniejącej relacji : 

"Potrzebujesz słoiczek pszczelego lub lawendowego miodu,czerwoną świecę stożkową ,
zdjęcie partnera i swoje,czerwona nić i nową igłę oraz olejek różany.
Świecę natrzyj olejkiem różanym i napisz swoje i partnera imię i datę urodzenia,obrysuj to sercem.
Zdjęcie swoje i partnera złóż sylwetką do środka, ( najlepiej jak by były zdjęcia jednakowej wielkości )
boki przeszyj czerwoną nitka ,włóż do słoika z miodem i szczelnie zamknij go.
Na słoiku postaw świecę,zapal ją zapalniczką w intencji ożywienia Twojej relacji.
Podczas palenia świecy wizualizuj to czego chcesz,wyobraź sobie was razem szczęśliwych,
możesz też na słoiku flamastrem napisać życzenia czego oczekujesz
Jeśli świeca się cała spali i zaklei słoik,schowaj go w tajne miejsce,jeśli osiągniesz
swoje pragnienie złóż go w rzece lub strumieniu." - choć wydaje się infantylne, to może zadziałać / wspomóc choćby z uwagi na fakt iż sama wizualizacja dużo daje, jak i wzbudzanie w nas poprzez to ciepłych uczuć.

Czar na poznanie osoby dla nas najwłaściwszej.

"Potrzebujesz:
czerwony długopis,kartkę papieru ,kopertę,ulubione perfumy,pomadkę czerwoną,
płatki róż,liście laurowe,kwiaty fiołka,stokrotki,rozmaryn.Na kartce napisz cechy jakie powinien mieć
Twój partner/partnerka ,jak powinien wyglądać,czym się wyróżniać,
spryskaj kartkę perfumami ,złóż w serce i schowaj do czerwonej koperty.
Teraz weź płatki kwiatów, trzymaj je w prawej ręce.Wyobraź sobie, was szczęśliwie
zakochanych,ściskając płatki mocno w dłoni.Wizualizuj scenerię spotkania,
poznania partnera/ki musisz widzieć ją /jego i czuć.Dołóż płatki do koperty ,zaklej ją i
uszczelnij pocałunkiem z czerwonej pomadki.Możesz kopertę przewiązać
czerwoną wstążeczką.Umieść w bezpiecznym miejscu i nie otwieraj
dopóki nie spełni się pragnienie.Potem złóż w rzece lub strumyku." - nie brzmi jakoś tragicznie żałośnie, więc może ktoś skusi się spróbować ;)

Na internecie niby tego w cholerę, ale właściwie konkretów się nie znajdzie. Jakieś tam pierdoły, wskazówki. Są też oczywiście różne książki dostępne na rynku. Może warte przeczytania, może nie, ciężko mi ocenić, ponieważ nigdy żadnej o takiej tematyce nie przeczytałam. Oczywiście zdarzało mi się robić rytuał miłosne, ale robiłam je na intuicję i swoimi sposobami i tak jak u mnie zadziałały, u kogoś innego mogą nie zadziałać. Ale nie były jakieś za bardzo skomplikowane. Dziś, dzięki temu, że przez lata praktyki "wyrobiłam" sobie kontakty z istotami astralnymi, to w takich przypadkach korzystam z ich pomocy.

Po więcej rytuałów, zapraszam do działu " Rytuały".Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.