niedziela, 1 września 2019

Miłość - Miłosny Rytuał - A. A. Chrzanowska

Stosuje się go wtedy, gdy nie możemy znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera lub kiedy taka osoba istnieje, ale nie umiemy wzbudzić w niej zainteresowania sobą. Odpowiednim czasem do jego wykonania jest dzień Wenus (piątek). Przed rozpoczęciem rytuału trzeba zgromadzić następujące akcesoria: – jedną różową świecę, – jedną czerwoną świecę, – miedziany pierścionek, bransoletę lub monetę, – lustro, – olejek różany, – kwiat róży, – różane kadzidło. Zapal kadzidło i namaść olejkiem świece. Ustaw je obok siebie tak, by odbijały się w lustrze, połóż między nimi miedziany przedmiot, kwiat róży i zapal najpierw różową, a potem czerwoną. Wyobrażaj sobie przy tym miłość rozkwitającą jak czarowny kwiat. Następnie wpatrując się w płomienie świec trzykrotnie powtórz następujące słowa mocy:

O Wenus, piękna pani! Tyś miłością władasz, w ludzkie serca ją wkładasz. Spraw, by miłość i mnie dotknęła, swym urokiem objęła. Bez niczyjej szkody, dla piękna i urody świata tego, z wolnej woli mojej i miłego mego (miłej mojej). Niech tak się stanie.

Pozwól świecom wypalić się do końca. Płatki róży zasusz i schowaj w bezpieczne miejsce, a miedziany przedmiot noś przy sobie, aż nie spełni się magiczne działanie. Kiedy poznasz ukochaną osobę, wrzuć ten przedmiot do wody w następujący sposób: stań na brzegu tyłem do płynącej wody, nie oglądając się rzuć ów przedmiot przez lewe ramię.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.