Dla osób zainteresowanych. W ramach porozumienia przedsądowego, za porozumieniem i kompromisem konflikt mój i Sebastiana A. z powodu pogodzenia się i wyjaśnienia zakończony. Jednocześnie informuję, że część rzeczy mówiłam lub pisałam w gniewie lub z powodu braku pełnego obrazu sprawy, więc były one nieprawdą.

poniedziałek, 26 listopada 2018

Cztery Solarne Adoracje oparte na Crowleyowskim Liber Resh vel HeliosO wschodzie (lub gdy się zbudzisz)
Stań twarzą na wschód i wykonaj znak wstępującego (opisany w MROP). Stań wyprostowany z ramionami rozłożonymi jakbyś trzymał nad głową ciężki drąg. Wypowiedz donośnym głosem modlitwę:
 Chwała Tobie, któryś jest Ra o wschodzie, i Tobie, któryś jest Ra pełen mocy, podróżujący po Niebiosach w łodzi o wschodzie Słońca. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie, a Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Nocy!
Na koniec tupnij raz lewą nogą, po czym przyłóż lewy palec wskazujący do ust, tak, jak pokazuje się komuś, żeby zamilknął. Reszta symboliki łatwo zostanie zrozumiana po nawet powierzchownym zapoznaniu się z mitologią egipską.
W południe
Stań twarzą zwróconą na południe i wykonaj znak wstępującego. Utwórz trójkąt manifestacji, lecz tym razem trzymaj stykające się dłonie ponad głową (symbolizuje to żywioł ognia, zaś wcześniejszy układ symbolizował żywioł powietrza). Powiedz:
 Chwała Tobie, któraś jest Ahathoor o szczycie, i Tobie, któraś jest Ahathoor pełna piękna, podróżująca po niebiosach w łodzi w połowie drogi Słońca. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie, a Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Poranka!
Wykonaj znak milczenia.
O zmierzchu
Stań twarzą zwróconą na zachód i wykonaj znak wstępującego. Utwórz z dłoni trójkąt, tyle, że tym razem na wysokości brzucha i z kciukami na górze, a pozostałymi palcami skierowanymi na dół. Ten gest magiczny reprezentuje żywioł wody. Powiedz:
 Chwała Tobie, któryś jest Tum o zachodzie, i Tobie, któryś jest Tum pełen zachwytu, podróżujący po niebiosach w łodzi o zachodzącym Słońcu. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie, a Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Dnia!
Wykonaj znak milczenia.
O północy (lub gdy kładziesz się spać)
Stań twarzą na północ i wykonaj znak wstępującego. Następnie wystąp naprzód lewą nogą oraz podnieś prawą rękę ponad głowę, spodem dłoni od siebie tak, jakbyś kogoś pozdrawiał. Pozycja ta przypomina tę, którą możemy oglądać na starych westernach, w których Indianie podnoszą prawą dłoń i pozdrawiają się „Howgh!”. Gest ten symbolizuje żywioł ziemi. Powiedz teraz:
 Chwała Tobie, któraś jest Kheper w ukryciu, i Tobie, któraś jest Kheper pełna spokoju, podróżująca po niebiosach w łodzi w północnej godzinie Słońca. Tahuti stoi pełen chwały na dziobie, a Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Wieczoru!
Wykonaj znak milczenia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.