niedziela, 7 października 2018

Horoskop Egipski

Już 4000 lat temu starożytni Egipcjanie wierzyli, że ich życie zależy od łaskawości Bogów. To Bogowie rozdzielali łaskę życia i śmierci. Bogom tym poświęcono 12 miesięcy w roku, a dziecko które pojawiło się w danym dniu na świecie przejmowało od swojego Boga - Patrona wiele jego cech.  Polecam przeczytać do końca post, nawet jak już znalezliście swój znak, bo znalazłam też trochę inną wersję horoskopu Egipskiego, którą publikuje pod tą.


THOT
15–31 stycznia

Twój patron Thot daje ci wszechstronne zdolności, kreatywność, błyskotliwość i zaradność. Nie zginiesz w życiu, znajdziesz wyjście z najgorszych opałów. Masz charakter, nie brakuje ci odwagi i siły przebicia. Jeśli dodać do tego przedsiębiorczość i upór, powstaje recepta na sukces. Umiesz wymyślić coś oryginalnego, na co jeszcze nikt nie wpadł. Masz mnóstwo pomysłów na życie, z tobą nie sposób się nudzić. Jesteś urodzonym szefem i w firmie, i w domu! Lubisz przygody i podróże, siedzenie na kanapie jest dla ciebie nie do zniesienia. No, chyba że gościsz kogoś w sypialni. Tryskasz energią i optymizmem. Twój urok osobisty i wdzięk przyciągają ludzi, którzy są dla ciebie wyrozumiali. Uważasz, że każdy ma prawo do błędów, nikt nie jest nieomylny ani święty. Uciekasz od osobników zbyt uporządkowanych wewnętrznie, bo sam jesteś spontaniczny i nieprzewidywalny. Gdy ktoś znajdzie się na twoim miłosnym celowniku, po prostu go masz! To nie musi być miłość aż po grób, na ogół wystarczy ci namiętny romans. Jeśli zagnieździsz się w związku, to tylko z osobą podobną do ciebie, żywą, interesującą i inteligentną.

AMON
1–14 lutego

Wyróżnia cię spontaniczność, szczerość i lojalność, dobry zmysł obserwacji i bystrość. Trochę po kociemu, chadzasz własnymi ścieżkami. Nie uznajesz rutyny, przesądów i reguł etykiety. Rozterki czy coś wypada, czy też nie, nie są twoim udziałem. To oczywiście nie oznacza, że jesteś niedelikatny. Masz swój kodeks, trzeba przyznać, że dość oryginalny. W ogóle jesteś nietypową postacią. Rutyna nudzi cię śmiertelnie, spraw banalnych unikasz. Szukasz towarzystwa ludzi inteligentnych i kreatywnych jak ty, którzy mogą cię wzbogacić wewnętrznie. Nie sprawdzisz się w pracy od godziny do godziny, gdzie trzeba wykonywać wciąż te same czynności. Pragniesz wykazać się pomysłowością i rozlicznymi talentami. Superszef to właśnie ty! Otwarty umysł, zaradność, wrażliwe serce i poczucie humoru. A do tego umiejętność zajmowania się kilkoma sprawami naraz. Tylko ci wolniej myślący będą mieli z tobą kłopot. Zwyczajnie nie nadążą. Przyciągasz płeć przeciwną opanowaną do perfekcji sztuką flirtu i wdziękiem. W życiu potrzebujesz partnera silnego, odpowiedzialnego. Ale pod maską twardziela musi
kryć się wrażliwe serce, opiekuńczość i cierpliwość.

HATHOR
15 lutego–31 marca

Jeśli urodziłeś się pod jego opieką, masz dużą wrażliwość i umiesz wczuć się w czyjeś położenie. Daje ci też intuicję. Na pierwszy rzut oka wydajesz się osobnikiem dość wyniosłym i chłodnym, ale pod tą maską kryją się ciepło i życzliwość. Pozorny chłód bierze się pewnie z kompleksów i nieuświadomionego lęku przed ludźmi. Tak naprawdę potrafisz rozszyfrować czyjeś intencje bezbłędnie. Nie zostawisz nikogo w biedzie, ale nigdy własnym kosztem. Potrafisz zadbać o równowagę, nie rzucisz w kąt swoich spraw dla cudzego kaprysu. Cechują cię ambicja i pracowitość oraz uzdolnienia artystycznie. Możesz wspiąć się bardzo wysoko, ale potrzebujesz energicznego managera. Nie bardzo bowiem potrafisz się sprzedać i wolisz pozostać w kącie. A tam cię nie znajdą. W sprawach sercowych nieuleczalny romantyk. Uwielbiasz opowieści o miłości, głęboko je przeżywasz. Kochasz tajemne schadzki, jesteś osobnikiem sentymentalnym i aż nazbyt delikatnym. Podryw w stylu „zapraszam cię na kolację ze śniadaniem” zmrozi cię natychmiast i nieodwołalnie. Ten ktoś nie ma już u ciebie szans. Potrzebujesz partnera silnego, który się tobą zaopiekuje, zapewni kasę i zrozumie twoją sentymentalną naturę.

SEBEK
1 kwietnia–14 maja

Jesteś wymarzoną partią według każdej teściowej. Oszczędny, gospodarny, dobra żona/mąż, matka/ojciec. Mistrz w kuchni. Rodzina i dom są zawsze na pierwszym planie, własne ambicje zostawiasz na szarym końcu. Nie marzy ci się kariera, jeśli miałaby na tym ucierpieć twoja rodzina. Chciałbyś jednak zarabiać więcej niż średnia krajowa, bo lubisz komfort i życie na luzie, bez odmawiania sobie wszystkiego. Chyba że przyświeca ci jakiś konkretny cel, np. lepszy samochód albo większe mieszkanie. Wtedy ograniczasz wydatki. Robisz to na tyle sprytnie, że bliscy nie odczuwają tego boleśnie. Jesteś oazą spokoju i łagodności. Kochasz świat i pragniesz, by on również cię kochał. Trudno wyprowadzić cię z równowagi. No, chyba że ktoś próbuje przełamać twój upór. Gdy coś sobie postanowisz, nikt nie wybije ci tego z głowy. Nie podejmujesz decyzji spontanicznie, przemyślisz wszystko od a do zet. Bardzo poważnie traktujesz życie i tego samego oczekujesz od swojej drugiej połówki. Osobnicy, którzy fruwają z kwiatka na kwiatek, flirciarze, fantaści i marzyciele nie mają u ciebie czego szukać. Ty potrzebujesz bezpieczeństwa i solidnej przystani życiowej. Nie wykluczasz nawet małżeństwa z rozsądku, jeśli tylko zapewni ci stabilizację.

OZYRYS
15 maja–30 czerwca

Jesteś osobnikiem prostolinijnym i szlachetnym. Brzydzisz się plotkami, intrygami i manipulacją. Nigdy nie działasz zakulisowo, nie dajesz się wciągnąć w żadne afery. Jeśli masz coś do kogoś, mówisz mu prawdę prosto w oczy. Szeptanie za plecami to nie twoja liga. Opieka Ozyrysa zapewnia ci bycie w centrum uwagi. Jesteś pełen uroku, wdzięku i energii. Ludzie lgną do ciebie, choć wcale się o to nie starasz. Oryginalna osobowość, fantazja i inteligencja sprawiają, że zawsze otacza cię wianuszek przyjaciół. Nie usiedzisz w domu, masz mnóstwo energii i jesteś ciekaw świata. Lubisz imprezowanie i podróże po egzotycznych krajach. Ale wielogwiazdkowe hotele i plażowanie to dla ciebie beznadziejna sztampa. Coś się musi dziać.  W sprawach sercowych jesteś bardzo wybredny. Z nudziarzami, tradycjonalistami i osobami żyjącymi zgodnie z planem nie będzie ci po drodze. Potrzebujesz kogoś spontanicznego i żywiołowego, otwartego na wyzwania i przygody, całkiem jak ty. Partner musi dotrzymywać ci kroku i wprawiać w zachwyt. Inaczej, zamiast związku, będzie wielka klapa.

PTAH
1 lipca–15 sierpnia

Jesteś odpornym na stres optymistą. Nie pozwolisz wejść sobie na głowę. Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, zazwyczaj bywasz przyjacielski i hojny, ale do czasu. Jeśli tylko ktoś spróbuje tobą manipulować, szybko znikasz z horyzontu. Uznajesz tylko szczere relacje. Przymykasz oczy na cudze wady, wiesz, że nikt nie jest doskonały. Umiesz zachęcać do działania, chętnie pomagasz, ale w zamian oczekujesz aprobaty. Ty musisz grać pierwsze skrzypce w towarzystwie. Popularność i ludzka sympatia – właśnie tego potrzebujesz niczym powietrza. Akceptacja otoczenia jest czymś, co cię nakręca do działania. Inaczej wpadasz w czarny dół i odechciewa ci się wszystkiego. W życiu nie zadowolisz się byle czym, chcesz mieć zapewnioną wygodę czy wręcz komfort. Nie lubisz liczyć się z każdym groszem albo odmawiać sobie wszystkiego, byle tylko odłożyć coś na czarną godzinę. Masz zainteresowania artystyczne. Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu. A partner? Najlepiej, by był na stanowisku, chętnie sypał kasą i nie rozliczał cię z każdej złotówki. Powinien dać ci niezależność, ale też pewność, że liczysz się tylko ty.

HORUS
16 sierpnia–15 września

Szlachetna, obowiązkowa i pracowita z ciebie osoba. Masz silną wolę, łatwo się nie poddajesz. Raczej zaciskasz zęby i wędrujesz dalej, byle do przodu. Nigdy jednak jak czołg, bo nie pozwala ci na to wrodzona delikatność. Mało co wyprowadza cię z równowagi. Bardzo dbasz o swoją reputację, zależy ci na tym, by cieszyć się zaufaniem i uznaniem. W przyjaźni jesteś niezawodna, można bez obaw powierzać ci sekrety. Nie znosisz plotek. Twoje dzieci wygrały los na loterii – taki rodzic jak ty to skarb. Dom i rodzina zawsze wygrywają z pracą zawodową. Dlatego raczej nie masz co marzyć o zawrotnej karierze, ale wcale ci na tym nie zależy. Lubisz codzienność, w której wszystko jest poukładane. Snujesz długofalowe plany i starasz się je realizować. Niespodzianki zbijają cię z pantałyku. Chcesz mieć grono wypróbowanych przyjaciół, tych samych od lat itę samą cały czas drugą połówkę. Romanse, a nawet flirty, nie zostały dla ciebie stworzone. Potrzebujesz solidnej przystani, niezmiennej przez całe życie. Mają u ciebie szansę tylko partnerzy poukładani, solidni i odpowiedzialni, domatorzy lubiący dzieci. Bardziej przyjaciele niż kochankowie, bo tobie niekoniecznie zależy na szalonych zabawach.

NEFTYDA
16 września–31 października

Jesteś osobą wrażliwą i błyskotliwą, masz bujną wyobraźnię i dużą inteligencję. Umiesz zachować dystans i zadbać o wewnętrzną harmonię. Lubisz piękno i luksus, ale niekoniecznie nowobogackie złote krany w łazience. Urządzasz mieszkanie i ubierasz się z dyskretną elegancją. Masz dobry gust i klasę, to samo cenisz u ludzi. Takt i wrodzone zdolności dyplomatyczne czynią z ciebie  doskonałego mediatora. Potrafisz pogodzić nawet najbardziej rozjuszonych ludzi. I zrozumieć innych. Wiesz, jak dodać im otuchy i pomóc. Umiesz spojrzeć na świat cudzymi oczami, a to rzadka cecha. Zwracasz uwagę na dobre maniery, unikasz osób nietaktownych, zbyt bezpośrednich. Droga do kariery stoi przed tobą otworem. Masz zdolności organizacyjne, więc umiesz zapanować nad chaosem. Jednocześnie twoje pokojowe usposobienie ułatwia ci kontakty z ludźmi. Jesteś lubiany zarówno przez pracowników, jak i szefów. A drogę do twojego serca odnajdzie tylko osobnik z klasą i kasą! Do tego wybitnie inteligentny, odpowiedzialny, konsekwentny, a wobec ciebie szczery. Jeśli zacznie opowiadać bajeczki, skasujesz go natychmiast. Brzydzisz się kłamstwem.

ANUBIS
1 listopada–30 grudnia

Jego opieka zapewnia ci życiową niezależność, odwagę i mnóstwo energii. Zaleganie przed telewizorem nie jest dla ciebie. Potrzebujesz nowych doświadczeń, kochasz ryzyko. Niełatwo za tobą nadążyć. Masz silną wolę. Jesteś osobą pracowitą, cierpliwą, wytrwałą i wręcz upartą. Gdy coś sobie postanowisz, nikt nie wybije ci tego z głowy. Idziesz do przodu jak burza, nie zważając na przeszkody. Trudności cię mobilizują. Wybitnie inteligentny, bystry i spostrzegawczy, masz kreatywny umysł i doskonale rozwiniętą intuicję. Uwielbiasz realizować wielkie plany, na które nie każdy się porwie. Potrzebujesz rozmachu i fantazji. Nigdy nie pójdziesz na kompromis, nie znosisz, gdy ktoś tobą próbuje manipulować czy ciebie przekupić. Jesteś szczery i tego samego oczekujesz od innych. W przyjaźni wierny, ciepły i życzliwy, jako wróg pamiętliwy i niebezpieczny, lepiej omijać cię z daleka. W miłości jesteś wymagającym partnerem, ale bierzesz i dajesz, dbasz o równowagę. Potrzebujesz kogoś, na kim możesz się oprzeć i wierzyć mu bez zastrzeżeń. Musi być inteligentny, oczytany, do tego odważny i pełen energii. Nie wybaczysz skoków w bok i tłumaczeń w stylu „to nie jest tak, jak myślisz”. Przesadnie namiętny też raczej nie powinien być.

IZYDA
31 grudnia–14 stycznia

Pod wpływem tej bogini jesteś osobą poważną, rozsądną, odpowiedzialną i zdyscyplinowaną. W szkole nie chodziłeś na wagary. W pracy nigdy się nie obijasz. Zawsze jesteś perfekcyjnie  przygotowany. Działasz zgodnie z planem, oczywiście po głębokich przemyśleniach. Uważasz, że skoro dopiąłeś wszystko na ostatni guzik, to nic nie ma prawa się rozpiąć! Żadnej improwizacji, spontaniczności i bałaganu. Żywiołowość, chaos i ty – to są dwa światy. Uciekasz od ludzi, którzy mają luźne podejście do życia i zbyt często się śmieją. Uważasz, że dziś chichoczą, ale jutro będą płakać. Życie jest zbyt trudne, by nie brać go na poważnie. Lubisz moralizować i sprowadzać innych na ziemię. Czasem, całkiem nieświadomie, wpadasz w ton nauczycielski, a nie każdy lubi być strofowany. To dotyczy także partnerów. Powinieneś rozejrzeć się za równie stateczną i poważną osobą, jak ty. Musi być dojrzała emocjonalnie, rozważna i mieć psychikę mocną jak stal. I dawać ci oparcie, umiejętnie rozwiewać twoje lęki. A do tego znosić częste stawianie do kąta za karę!

NIL
01- 07 stycznia
19- 28 czerwca
01- 0 7 września
18- 26 listopada

Masz delikatną i wrażliwą naturę. Jesteś przy tym niezwykle pewna siebie . Inne twoje atuty to mądrość, zaradność i tolerancja. Sprawiasz wrażenie tajemniczej, co dodaje ci uroku i przyciąga ludzi. Potrafisz wybrać spośród nich osoby interesujące w czym niewątpliwie pomaga ci intuicja.
Jako stuprocentowa kobieta nie narzekasz na brak powodzenia. Szybko się zakochujesz i na ogół dobrze lokujesz uczucia. Jeśli trafi ci się pomyłka, bardzo to przeżywasz. Nigdy nie wybaczasz zdrad, więc zdradzona zrywasz i odchodzisz.
Nie cierpisz jednak zbyt długo i wkrótce zakochujesz się po raz kolejny . Pozostając w stałym związku potrafisz pójść na kompromis. Najbardziej cenisz taki układ, w którym z partnerem łączy cię nie tylko miłość, ale i przyjaźń.
Twój kolor miłości to ciemnoniebieski.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Amon – Ra.

AMON - RA
08- 21 stycznia
01- 11 lutego

Nieustannie intrygujesz otoczenie. Gdy wyznaczysz sobie cel, nic ci nie przeszkodzi w jego realizacji. Jeśli kogoś sobie upatrzysz, nie spoczniesz aż go nie zdobędziesz. Zdobywanie to dla ciebie wyzwanie, ale zachowujesz pewne granice. Cudzych partnerów odpuszczasz sobie.
W zalotach ujawniasz cały swój spryt i dyplomację. Gdy kogoś sobie upatrzysz krążysz wokół starając się wzbudzić zainteresowanie. Kiedy dopniesz swego nagle znikasz, podsycając zapał i uczucia. Wasz związek może być trwały, jeśli partner bez zastrzeżeń podporządkuje się twoim wymaganiom. Wielu godzi się na to, by zyskać kobietę z którą życie nie będzie nudne. Ty zaś, gdy poczujesz się szczęśliwa, dajesz całą siebie.
Twój kolor- pomarańczowy.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Horus.

MUT
22- 31 stycznia
08 - 22 września

Jesteś typowym twardzielem w spódnicy. Twoja ironia i ostry język sprawiają, że ludzie traktują cię z dystansem i starają się nie podpaść, Jeśli jednak komuś uda się poznać cię lepiej, stwierdza, że jesteś wrażliwa i delikatna, tylko ukrywasz to za maską ironii. Co więcej, z obawy przed zranieniem pierwsza atakujesz, uprzedzając cios, który miałby być zadany.

Nosisz w sobie małe poczucie wartości, więc objawy każdego zainteresowania, z góry, traktujesz podejrzliwie. Na wszelki wypadek jesteś wtedy oschła i lodowata, a już szczególnie , gdy ktoś ci się podoba. Gdy jednak trafi się uparty osobnik i pierwsze lody zostaną przełamane, zmieniasz się nie do poznania. Stajesz się wtedy czuła, opiekuńcza i namiętna. Bez słowa potrafisz odgadnąć najskrytsze pragnienia i starasz się je zaspokajać.
Twój kolor to karmin.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Thot.

OZYRYS
01 - 10 marca
27 listopada - 18 grudnia

Z natury jesteś Jesteś niespokojnym duchem. Nie znosisz nudy , bezczynności , marazmu. Wciąż poszukujesz nowych wrażeń, podejmujesz różne przedsięwzięcia i nie boisz się tego, że mogą być ryzykowne. Masz przy tym dużo szczęścia, rzadko przegrywasz a swoje porażki znosisz ze spokojem. Mimo wielkiego powodzenie partnerów wybierasz starannie. Poszukujesz kogoś podobnego do siebie. Do tego intrygują cię osoby uważane za niemożliwe do zdobycia. Paradoksalnie jednak, gdy ci się w końcu taka trafi, twoje zainteresowanie słabnie. Dzieje się tak dlatego, ponieważ w głębi duszy boisz się utraty niezależności. Wiesz także, że nawet w zwariowanym związku bywają prozaiczne i nudne sprawy. Gdy już zdecydujesz się dzielić z kimś życie, a partner nie spełni twoich oczekiwań, bez żalu zrywasz z nim.
Twój kolor - zielony.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Izis.

GEB
12- 29 lutego
20 - 31 sierpnia

Odznaczasz się pomysłowością i fantazją, ale także niecierpliwością. Złościsz się, gdy coś przebiega nie po twojej myśli. Twoją wadą jest także gadatliwość. Najlepiej czujesz się w swoim domu, otoczona życzliwymi ludźmi . Łatwo zburzyć twoje poczucie bezpieczeństwa, a przywrócić je może wysłuchiwanie komplementów i zapewnień o miłości, których się wciąż domagasz.
Jako osoba pragnąca bezpieczeństwa szukasz partnera solidnego, będącego oparciem. Jednak z drugiej strony nie dążysz za wszelką cenę do małżeństwa. Szkoda ci rezygnować z zabaw i flirtów. Uwielbisz stan zakochania, ale najbardziej cenisz jego pierwszy etap, gdy krok po kroku odkrywacie siebie i dostarczacie sobie mnóstwo wzruszeń. Potem często coś się psuje, bo nie każdy chce bez reszty ci się podporządkować, czego ty oczekujesz. Gdy romans się kończy, łatwo znajdujesz nowy obiekt. Nie wyobrażasz sobie bowiem życia bez miłości.
Twój kolor miłości – fioletowy.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Set.

IZIS
11- 31 marca
18- 29 października
19- 31 grudnia

Jesteś niezwykłą osobą o silnym i wspaniałym charakterze. Twoja wiara, zdecydowanie, konsekwencja i wielkie serce sprawiają, że osoby nieszczęśliwe często proszą cię o pomoc i zawsze ją uzyskują. Wierzysz, że człowiek jest z gruntu dobry, a gdy spotkasz kogoś złego uważasz, że to wyjątek potwierdzający regułę. Do tego jesteś optymistką i z ufnością patrzysz w przyszłość. Cenisz ludzi podobnych do siebie, lecz, niestety, otaczają cię ci, którym się w życiu nie powiodło. Szukają u ciebie pocieszenia i pomocy, a większość z nich marzy by cię zdobyć. Lubią z tobą spędzać czas, bo jesteś doskonałym kumplem. Pocieszasz ich, podtrzymujesz na duchu, a z niektórymi nawet się zaprzyjaźniasz. Trudno się więc dziwić, że twoje miłosne związki zwykle zaczynają się od przyjaźni, która z czasem przeradza się w uczucie. Jeśli już zdecydujesz się na małżeństwo, zakładasz, że potrwa do grobowej deski.
Twój kolor- błękitny.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Ozyrys.

THOT
01- 19 kwietnia
08 - 17 listopada

Ty- odważna, przedsiębiorcza, pełna energii, prawdziwa kobieta sukcesu. Twoja kreatywność i pracowitość są ponadprzeciętne. Podziwiają cię i zazdroszczą wszyscy. Jesteś lubiana choć zawsze starasz się postawić na swoim. Być może dzieje się tak dlatego, że robisz to z wdziękiem i starasz się nikogo nie krzywdzić. Partnerów, którzy cię interesują zwykle poznajesz w pracy. Czasem podczas częstych służbowych wyjazdów.
Zwracasz na siebie uwagę, bo wszędzie cię pełno. Trudno też nie zachwycić się twoim pięknym uśmiechem. Na ogół więc masz w czym wybierać. A , że zwykle łączą was sprawy zawodowe, możesz bez trudu ocenić czy kandydat spełni twoje oczekiwania. Twój partner musi być punktualny, obowiązkowy i dobrze wychowany. Jego inteligencja powinna dorównywać twojej, a najlepiej byście odbierali na tych samych falach i rozumieli się w pół słowa. Zależy ci na związku partnerskim, w którym prawa obu stron będą respektowane.
Twój kolor – biały.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Anubis.

HORUS
20 kwietnia - 8 maja
12- 19 sierpnia

Jesteś chłodnym ideałem. Masz wszystkie potrzebne cechy by osiągnąć sukces zawodowy, błyszczeć w towarzystwie, znaleźć godnego partnera i stworzyć dla rodziny wspaniały dom. Jesteś bowiem inteligentna, błyskotliwa, kreatywna, uczuciowa i wrażliwa. Partner z którym się zwiążesz, będzie prawdziwym szczęściarzem, bo trudno znaleźć lepszą panią domu i, oczywiście, kochankę.
Rodzina jest dla ciebie najważniejsza. Twój partner może liczyć na twoją bezgraniczną miłość, oddanie, i całkowitą akceptację. W dogadzaniu ukochanej osobie i dbaniu o dom nie przeszkodzi ci nawet wyczerpująca praca zawodowa. Ze wszystkim poradzisz sobie dzięki pracowitości i talentom organizacyjnym. Nie będziesz patrzyć krzywym okiem na hobby partnera lecz postarasz się nawet w nim uczestniczyć. Pomimo licznych zajęć nie będziesz też zaniedbywać alkowy. Pomogą ci w tym wrodzona zmysłowość oraz erotyczna fantazja.
Kolor dla ciebie - złoty.
Twoim partnerem opiekuje się Mut.

ANUBIS
09 - 27 maja
29 czerwca - 13 lipca

Często wpadasz w przygnębienie i nic w tym dziwnego. Przecież nikt tak jak ty nie potrafi tak często martwić się o wszystko. To wieczne narzekanie niektórych zniechęca. Innych nawet pociąga taki oryginalny sposób bycia i odważne poglądy. Jeśli ktoś potrafi puszczać mimo uszu twoje opowieści na temat katastroficznej wizji przyszłości i nie przejmuje się ciągłym dzieleniem włosa na czworo, może całkiem miło spędzać z tobą czas.
Choć masz powodzenie specjalnie cię to nie cieszy. Nie wierzysz bowiem, że ktoś mógłby cię szczerze pokochać. Twój fatalizm nie omija i tej sfery życia , stąd trudność w nawiązywaniu kontaktów. Strach przed uczuciową porażką każe ci zachowywać dystans. Partnerzy natomiast sądzą, że są ci obojętni. Twoją szansą na trwały i udany związek jest poznanie urodzonego optymisty. Tylko ktoś taki będzie mógł przełamać twoje opory.
Twój kolor - purpurowy.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Bastet.

SET
28 maja - 18 czerwca
28 września - 02 października

Wciąż obawiasz się, że możesz popełnić jakiś poważny błąd. Być może bierze się to stąd, że czasami działasz chaotycznie. Nie znosisz nudy i bezczynności. Wolisz szybko coś zrobić, a potem ewentualnie poprawić, niż dobrze się do swej pracy przygotować. Ratuje cię fakt, że z natury jesteś perfekcjonistką więc osiągasz sukcesy. Od partnera oczekujesz, że jeśli zechcesz ,podaruje ci gwiazdkę z nieba. Nie zdajesz się na przypadek, sama upatrujesz odpowiedniego kandydata. Musi być to nie byle kto, żeby wzbudzić zazdrość znajomych. Następnie urządzasz polowanie co nie sprawia ci kłopotów, bo w sztuce uwodzenia jesteś bezkonkurencyjna. Nie tylko umiejętnie stosujesz popularne kobiece sztuczki, korzystasz także z wiedzy innych. Gdy dopniesz swego i partner poza tobą nie będzie widział świata, porzucasz go. Nie myślisz bowiem o ustatkowaniu się. Wolisz bawić się i romansować.
Kolor miłości dla ciebie –czarny.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Nil.

BASTET
14 – 28 lipca
23 – 27 września
03 – 17 października

Jesteś kobieca i słodka. Tak postrzegają cię ludzie, którzy słabo cię znają. Nie podejrzewają nawet jak wielka siła drzemie w tobie i jak bardzo jesteś niezależna. Gdy trzeba umiesz jak lwica bronić swego stanowiska. Poznać cię nie jest łatwo, bo jesteś bardzo skryta, nie lubisz się zwierzać i mówić o sobie.
Masz wielu adoratorów, choć wcale się o to nie starasz. Wolisz pozostać w cieniu sądząc, że podrywacze będą cię omijać. Ten sposób jednak nie do końca skutkuje, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto cię wypatrzy. Jeśli jednak stanie się zbyt natarczywy, stanowczo pozbawisz go złudzeń. Flirtowanie nie jest dla ciebie. Nie znaczy to jednak, że jesteś oschła. Ty szukasz prawdziwej miłości. Jeśli spotkasz kogoś odpowiedniego staniesz się inną kobietą. Zrobisz wtedy wszystko, nawet zrezygnujesz z kariery zawodowej. Wolisz by to partner odnosił sukcesy a ty będziesz dumna i będziesz go wspierać.
Twój kolor- perłowoszary.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Sekhmet.

SEKHMET
29 lipca - 11 sierpnia
30 października - 07 listopada

W życiu wierzysz w sprawiedliwość. Wszelkie normy i zasady są dla ciebie święte i przestrzegasz ich rygorystycznie. Tego samego wymagasz od innych, więc nie tolerujesz nawet drobnych oszustw i kłamstw. Do ludzi którzy się nimi posługują nie masz zaufania. Jesteś również szczera, nikogo nie udajesz i zawsze mówisz to, co myślisz.
Jest więc oczywistym, że taka osoba jak ty może się związać z kimś o nieposzlakowanej opinii. Musisz mieć pewność, że partner będzie ci wierny do śmierci. Dlatego lubisz poddawać kandydatów wielu próbom, by sprawdzić ich odporność na wdzięki innych. Niech żaden z potencjalnych partnerów nie sądzi, że będzie mógł sobie pozwolić na małe grzeszki! Nie wybaczasz nawet drobnego flirtu. Partnerzy niech wiedzą, że zdobyć cię nie jest łatwo a i perspektywa ciągłego życie w cnocie nie każdemu odpowiada więc siłą rzeczy nie masz wielu adoratorów.
Twój kolor miłości- turkusowy.
Partnerem dla ciebie opiekuje się Geb.


ZRÓDŁO : astromagia / wróżbyonline / "Świat horoskopów"

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.