niedziela, 1 września 2019

Miłość - Ochrona miłości - A. A. Chrzanowska

Jest to piękny, stary rytuał, który stosuje się, by zapewnić szczęście w nowym związku. Ma on na celu utrwalenie nowej miłości. Można go jednak stosować tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że partner darzy Cię uczuciem, a Ty chcesz tylko zapewnić długie trwanie związku. Praktykę tę wykonuje się o wschodzie Słońca. Potrzebne Ci będą: – jedna czerwona róża, – dwie czerwone świece, – flakon z wodą, – drewniana szkatułka.
O wschodzie Słońca weź różę (można ją przygotować poprzedniego dnia) i wystaw ją na kilka minut na działanie wiatru, następnie wstaw ją do flakonu z wodą, a zapalone świece postaw obok, dość blisko kwiatu. Wypowiedz następujące słowa mocy:

Tobie różo powierzam najskrytsze moje pragnienia. Niech się moja miłość nie zmienia. Niech trwa przez ciebie strzeżona I niech się to dokona.

Świece muszą palić się, dopóki róża nie zwiędnie. Zadbaj o to, by nie zgasły. Jeśli trzeba, zastąp je nowymi. Kiedy róża zupełnie zwiędnie, wyjmij ją z wody i schowaj kilka płatków do specjalnej szkatułki. Jeśli chcesz wzmocnić rytuał, możesz razem z płatkami róż umieścić zdjęcie, na którym jesteś z ukochaną osobą. Uwaga: jeśli z danym człowiekiem nie łączy Cię szczere uczucie, ten rytuał może doprowadzić do rozpadu związku.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.