poniedziałek, 26 listopada 2018

MSZA CHORONZONA - WG P. J. CAROLLInwokacja osobistego ego lub fałszywego Świętego Anioła Stróża w celu rzucenia całej woli jako Czaru na rzeczywistość. Taka operacja normalnie kwalifikowała by się jako ekstremalny akt czarnej magii, gdyby nie była poprzedzona wstępną inwokacją bezkształtnego Kia lub prawdziwego Świętego Anioła Stróża. Zasadniczym celem czarowania jako całości jest wzmocnienie panowania swego ego nad światem w nadziei sprowadzenia bezkształtnej siły życiowej Kia do odegrania większej roli. Rytuał jest tradycyjnie wykonywany z różdżką wyrażającą wolę, mimo to mogą być użyte inne instrumenty, lub, jeśli to konieczne, improwizacja z zaciśniętą pięścią. Inwokacje są w języku Enochiańskim i częściowo reprezentują adaptacje zawołań pierwszego i dziesiątego Enochianskiego Aethyru i składają się z jedenastu i trzydziestu trzech słów każda. W przeciwieństwie do Mszy Chaosu B (Wezwanie Bafometa), ten rytuał nie może być wycelowany w spełnienie żadnego konkretnego pragnienia i ma właściwość spełniania losowych pragnień ego. W tym zawarta jest jego przydatność oraz niebezpieczeństwo. Możesz się przekonać czym było to czego pragnąłeś tylko wtedy, kiedy to już nadejdzie.
Rytuał musi zatem być uznany częściowo jako akt Dywinacji. Następując po wyrażeniu intencji, najpierw jest inwokowane Kia poprzez inkantację, mantrę i krótki okres całkowitego mentalnego wyciszenia. Byłoby bluźnierczym i katastrofalnym spróbować wyrazić Kia inaczej niż jako bezkształtną ciężarną pustkę. Boska/demoniczna forma Choronzona manifestuje się poprzez wizualizację naszego własnego ja w formie rażąco przerośniętego ego w momencie wygłaszania inkantacji. Rytuał jest podsumowany trzema równoczesnymi czynnościami. Wizualizuje się jaśniejąca błyskawicę w formie solarnego sigila lub zwycięskiej runy sowulo, rozbłyskującą od głowy aż do ziemi, wykrzykuje się głośne Kiai sztuk walki a następnie uderza różdżką o ziemię. Na końcu następuje odpędzanie śmiechem.

1. Wyrażenie Woli:

NIECHAJ STANIE SIĘ MOJA WOLA!

2. Ośmioramienna Gwiazda Chaosu jest kreślona na ziemi za pomocą różdżki.
3. Wygłaszana jest Inwokacja Kia, trzymając różdżkę w górze, z obiema dłońmi dokładnie ponad głową.

Inkantacja:
ZIRDO IADNAMAD ELILA Ja jestem niesplamioną wiedzą pierwszego aethyru MICALZODO SAANIR MADRIAAX potężnego w częściach niebios FINIS BALZIZIRASIADA wykonująceg wyroki najwyższego IO KIA !
4. Mantruj „I” przez jeden kompletny wydech. Stań w pozycji PTAHA (stopy razem, różdżka trzymana w obu rękach przed ciałem).
5. Mentalna cisza przez kilka chwil. W pozycji PTAHA.
6. Inwokacja Choronzona: różdżka trzymana w poprzek nad głową.

Inkantacja:
ANETAB OTHIL LUDSI CAOSAGI Rządząc postawiłem me stopy na ziemi ZIRDO LONSMI DEPEDE ZARZAX Jestem mocą 333 dziesiątego aetheru SOBA DOOAIN MAD ZILODARPE którego imię pośród was brzmi bóg podboju TOOAT GMICALZOM A LARSAD TOLGLO obdarzający mocą rozumienia do rozporządzania wszystkimi rzeczami YRPOIL LATOK OVCHO ASYMP podziału, jedna rzecz pomiesza się z innymi UNCHI OMORS ZODACARE GOHUS łącząc zrozumienie z ciemnością poruszenia! Powiadam OADRIAX OROCHA DODPAL CAOSAGI dolne nieba poniżej niechaj rozdrażnią Ziemię. ABRAMAG NETAAIB CAOSAGI IO CHORONZON ! Przygotowuję rządy na Ziemi, Io Choronzon!
7. Wizualizuj Jaśniejący Błysk, Krzycz Kia, Uderz Różdżką w Ziemię.
8. Odpędź Śmiechem.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.