poniedziałek, 15 października 2018

Horoskop Hebrajski

TZADDI: HACZYK NA RYBY (14 Grudnia - 3 Stycznia)

Ogólna charakterystyka: Masz świetną intuicję i jesteś bardzo kreatywna. Nie przejmujesz się przesądami i plotkami. Mkniesz przez życie z prędkością światła. Na swojej drodze spotykasz wiele nieprzewidzianych sytuacji. Ale masz przecież doświadczenie w radzeniu sobie z niespodziankami.

Związki: Miłość to nie jest układ przeznaczony dla trzech osób, a dla dwóch. Dlatego trzymaj w bezpiecznej odległości od swojego związku przyjaciółki. Wtedy przekonasz się, że niczym nieograniczone uczucie może być wspaniałe.

Twój numer: 40 - jest liczbą pomysłowości i odnowy.

Życiowe motto: liczę na siebie, dlatego wciąż idę do przodu!

QOPH: MAŁPA (4 Stycznia - 19 Stycznia)

Charakterystyka ogólna: Nam się wydaje, że nie ma bardziej złośliwej i podstępnej istoty niż małpa. Ale Tybetańczycy, uważają ją za symbol mądrości. Tak jak małpa uruchom rozważną stronę swojej osobowości. Bądź cierpliwa i czekaj na rozwój wypadków. Kiedy przyjdzie na to czas, zacznij działać. To może zaprowadzić cię na sam szczyt.

Związki: Zobaczysz przyszłość z bardzo obiecującej perspektywy. Pokaż mu, że ci zależy i pozwól rozwijać się swojej namiętności. Jeśli jesteś sama, czeka cię bardzo romantyczne spotkanie.

Twoja liczba: 100, jak 100 mil na godzinę!

Życiowe motto: Zapomnij o zasadach.

RESH: GŁOWA (20 Stycznia - 14 Lutego)

Charakterystyka ogólna: Za bardzo się wszystkim przejmujesz. Wciąż się zastanawiasz, co powiedzieć, by dobrze wypaść, dlatego nie jesteś spontaniczna. A to duża szkoda. Nie kieruj się w życiu tylko rozumem. Czasem dopuść do głosu także serce. Wsłuchaj się w swoje ciało. Wyjdź na świeże powietrze i zacznij uprawiać sporty. Pobaw się z dziećmi i spotkaj z przyjaciółmi. Trochę relaksu nie zaszkodzi.

Związki: Miłość masz tuż przed sobą, nawet jeśli ze wszystkich sił starasz się jej nie zauważać. Przestań myśleć o zakończeniu tej znajomości, przed tym jak w ogóle zdążyła się zacząć. Jeśli jesteś w stałym związku to najlepszy czas na odnowienie namiętności.

Twoja liczba: 50 - symbolizuje duchowość i przyjaźń.

Życiowe motto: Kocham i nie boję się konsekwencji.

SHIN: ZĄB (15 Lutego - 4 Marca)

Charakterystyka ogólna: To jest najlepszy czas na zmiany i odwrócenie sytuacji na twoją korzyść. Nie daj się zatrzymać przez niepotwierdzone informacje. Po prostu rób, co do ciebie należy. W przyszłości przekonasz się, że miałaś rację.

Związki: Targają tobą sprzeczne emocje. Wahasz się pomiędzy miłością, a rezygnacją, zimnem a gorącem, życiem a śmiercią. Gdy dasz z siebie wszystko, cud przydarzy się tobie i jemu. Jeśli jednak oszukujesz, będziecie musieli się rozstać.

Twoja liczba: 33 - symbolizuje wybór i skrzyżowanie.

Życiowe motto: Zawsze chcę więcej.

TAU: ZNAK\KRZYŻ (5 Marca - 19 Marca)

Charakterystyka ogólna: To jest najlepszy czas na zmiany i odwrócenie sytuacji na twoją korzyść. Nie daj się zatrzymać przez niepotwierdzone informacje. Po prostu rób, co do ciebie należy. W przyszłości przekonasz się, że miałaś rację.

Związki: Targają tobą sprzeczne emocje. Wahasz się pomiędzy miłością, a rezygnacją, zimnem a gorącem, życiem a śmiercią. Gdy dasz z siebie wszystko, cud przydarzy się tobie i jemu. Jeśli jednak oszukujesz, będziecie musieli się rozstać.

Twoja liczba: 33 - symbolizuje wybór i skrzyżowanie.

Życiowe motto: Zawsze chcę więcej.

ALEPH: BYK (20 Marca - 5 Kwietnia)

Charakterystyka ogólna: Jest tyle do zrobienia. Ale wszystkie twoje projekty wymagają mnóstwo pracy i cierpliwości. Nie opadaj z sił, a odniesiesz zwycięstwo. Sukces jest w zasięgu ręki.

Związki: Tak jak bykowi, zależy ci na budowaniu przyszłości. Jesteś bardzo uważa i przyglądasz się partnerowi, bo nie zawsze mu ufasz. Daj sobie więcej przestrzeni i pozwól wypadkom toczyć się naturalnym torem. Więcej spontaniczności nie zaszkodzi. Bądź czarująca i uwodzicielska!

Twoja liczba: 4  symbol solidnej przyszłości i stabilizacji.

Życiowe motto: Jestem szczęśliwa i zadowolona z siebie.

BETH: DOM (6 Kwietnia - 21 Kwietnia)

Ogólna charakterystyka: Jesteś bardzo związana z rodziną i przyjaciółmi. Szlachetna i wrażliwa, znasz wiele sekretów i lubisz pomagać bliskim. W końcu pozytywna energia do ciebie wróci, ale niekoniecznie z tej strony, z której się spodziewasz.

Związki: uwielbiasz rodzinę i swoje zacisze domowe: płyty dvd, książki i wysłużoną piżamę. Ale co jeśli wyjrzysz w końcu przez okno? Przekonasz się, że poza domem też jest wspaniały świat, którym powinnaś się cieszyć. Namów swojego mężczyznę na spotkanie z przyjaciółmi lub wypad za miasto.

Twoja liczba: 2 - kompleksowa i dwoista jak ty.

Życiowe motto: jeśli kochasz, to całym sercem.

GIMEL: WIELBŁĄD (22 Kwietnia - 10 Maja)

Ogólna charakterystyka: Zaliczasz się do tych, którzy mogą przemierzyć pustynię nieodczuwając strachu i pragnienia. Na swej drodze spotykasz wiele przeciwności, których w ogóle się nie spodziewałaś. Na szczęście jesteś bardzo wytrwała i wiesz, jak stawiać czoła przeciwnościom. Twoi wrogowie, gdy dostrzegają twoją nieustępliwość, zamiast dalej z tobą walczyć, wolą się stać twoimi sprzymierzeńcami.

Związki: Będziesz absolutnie zauroczona jego zniewalającym uśmiechem i zawadiackim wyglądem, ale się wycofasz, bo bardziej niż ognistego romansu, potrzeba ci spokoju i czułości. Używaj swojego naturalnego wdzięki i po prostu ciesz się życiem.

Twoja liczba: 5 - symbolizuje zmiany, ważne decyzje i projekty oraz skrzyżowania.

Życiowe motto: Gdy innym mówię nie, sobie mówię tak.

DALETH: DRZWI (11 Maja - 21 Maja)

Ogólna charakterystyka: Możesz zarówno otworzyć drzwi, jak i je zatrzasnąć. Będziesz musiała wybierać pomiędzy tymi dwoma sytuacjami. Możesz podjąć wyzwanie i zaangażować się w nową przygodę, albo ją ominąć. Ale uważaj, jeśli już raz przejdziesz przez drzwi, nie będzie odwrotu. Dlatego najlepiej zawsze słuchaj głosu serca.

Związki: Możesz zauroczyć się spotkaniem, miejscem i atmosferą, ale z ludźmi, których kochasz, przede wszystkim musisz dzielić się niesamowitymi doświadczeniami. Na szczęście w twoim otoczeniu jest dużo miłości i bez względu na to, czy jesteś sama, czy związku, spotkasz kogoś niezwykłego. Decyzja jak postąpić, należy do ciebie!

Twoja liczba: 11 - przynosi wiele emocji i ma w sobie mnóstwo życiowej energii.

Życiowe motto: Jestem swoim najlepszym przyjacielem i największym wrogiem.

HE: OKNO (22 Maja - 10 Czerwca)

Charakterystyka ogólna: Wokół ciebie bywa bardzo głośno. Miej więc uszy otwarte i nasłuchuj, co się mówi. Być może między słowami wyłapiesz bardzo ważną dla ciebie informację. W miłości musisz się nauczyć odszyfrowywać zakodowane wiadomości: nieśmiała osoba może bardzo agresywnie okazywać uczucia.

Związki: Nadszedł czas spełnienia! Wiele się zmieni i twoje życie towarzyskie stanie się bogatsze i bardziej kolorowe. Jeśli uwierzysz w siebie, możesz się znaleźć w bardzo wygodnej sytuacji.

Twoja liczba: 6 - liczba miłości i wyboru.

Życiowe motto: Jeśli o czymś marzysz, zaczynasz to realizować. Do zuchwałych świat należy.

VAU: HACZYK (11 Czerwca - 23 Lipca)

Charakterystyka ogólna: Haczyk to idealne sposób na połączenie dwóch osób, dwóch idei i sytuacji. Musisz wykonać pierwszy krok i pomóc drugiej osobie przyłączyć się do siebie. Uwielbiasz łączyć ludzi, to dzięki tobie nawiązują kontakt.

Związki: Potrzebujesz go tak bardzo, jak on potrzebuje ciebie. W miłości pomagasz swojemu ukochanemu uwolnić się od najskrytszych lęków. Tak długo jak długo będziesz się trzymać tej zasady, będziecie szczęśliwi, a wasz związek będzie trwały.

Twoja liczba: 8 - pozwala zbierać żniwo, które zasiałaś wcześniej.

Życiowe motto: Szczery uśmiech to najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

ZAIN: MIECZ (24 Lipca - 13 Lipca)

Charakterystyka ogólna: Możesz siedzieć w domu pod pantoflem, ale i też bywać wśród ludzi. Wszystko jedno. Możesz być szczęśliwa na wiele sposobów. Ciągle w ruchu, przyswajać wiele informacji i obracać się wśród wielu osób, albo zupełnie odwrotnie. Zależy od tego, co spotykasz na swojej drodze, wybierasz lepszą opcję.

Związki: Teraz częściej niż zwykle powinnaś używać swojego czaru i uroku. Pamiętaj, że jesteś kochana, więc przestań w końcu się dąsać i stroić fochy.

Twoja liczba: 9 - zwiastuje koniec cyklu, czas rozpocząć nowy rozdział w życiu.

źyciowe motto: Najważniejsze to zawsze być tylko sobą.

CHETH: PŁOT (14 Lipca - 26 Lipca)

Charakterystyka ogólna: W sytuacjach, które ci nie odpowiadają, czujesz się jak w potrzasku. Dlaczego tak cierpisz? Bo wolisz, jak rzeczy układają się po twojej myśli. Nie pozwól trzymać się na uwięzi. To twoja przyszłość i tylko ty możesz ją zmienić.

Związki: Chcesz być kochana i doceniona. Więc musisz być dzielna. Wyjdź z domu i poznawaj ludzi. Używaj swojego uroku i wypróbuj wszystkie możliwości, a w końcu zasłużysz na nagrodę.

Twoja liczba: 14 - symbolizuje tolerancję i przyjaźń.

Życiowe motto: Szczęście przyszło, gdy nauczyłam się z siebie śmiać.

TETH: WĄŻ (27 Lipca - 9 Sierpnia)

Charakterystyka ogólna: Wąż jest jednym z najstarszych istot na ziemi i pozwala przyjrzeć się naszym początkom. Musisz poznać swoje korzenie, by wiedzieć, kim jesteś i jak osiągnąć szczęście. Zapomniany przyjaciel pomoże ci otworzyć oczy na świat, którego wcześniej w ogóle nie znałaś. To będzie ekscytujące.

Związki: Czas, byś zajęła się sobą, a nie tylko wciąż troszczyła się o rodzinę. Jesteś zmysłowa, wrażliwa i bardzo energetyczna. Masz sporą charyzmę i budzisz zaufanie. Przed tobą prawdziwy wybuch namiętności.

Twoja liczba: 3 - pomaga żyć marzeniami.

Życiowe motto: Moje serce buja w obłokach, ale stopy stąpają twardo po ziemi.

YOD: OTWARTA DŁOŃ (10 Sierpnia - 23 Sierpnia)

Charakterystyka ogólna: Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Nie odmawiaj pomocnej dłoni, nawet jeśli wyda ci się to trochę dziwne. Musisz nauczyć się widzieć więcej niż to, co jest na powierzchni. Prawdziwi przyjaciele to niekoniecznie ci, za których ich uważasz. Zaufaj bardziej innym.

Związki: Będziesz mądrzejsza i nauczysz się panować nad swoją impulsywnością. Nauczysz się też bardziej polegać na swojej intuicji. Bądź olśniewająca, ciekawa i tolerancyjna. Przejmij inicjatywę wobec mężczyzny, który ci się podoba, a możesz być zaskoczona rozwojem wypadków.

Twoja liczba: 19 - liczba słońca, zapału i inteligencji.

Życiowe motto: Odważnie patrzę w przyszłość.

KAPH: ZAMKNIĘTA DŁOŃ (24 Sierpnia - 10 Września)

Ogólna charakterystyka: wiele osób mówi ci, że powinnaś być bardziej otwarta na świat i ludzi. Musisz nauczyć się wyrażać swoje emocje, by dzielić się nimi ze światem. Nadchodzi ważny czas dla twojej zawodowej kariery. Czeka cię wiele zupełnie nowych doświadczeń.

Związki: Przyjaźń to, czy kochanie, wciąż nie możesz się zdecydować. Twoje uczucia nie są jasne. Namiętny romans? Niekoniecznie. Tobie bardziej potrzebny jest spokojny, ustabilizowany związek.

Twoja liczba: 13 - sprzyja transformacjom.

Życiowe motto: Na szczęście składa się wiele małych rzeczy.

LAMED: POGANIACZ WOŁÓW (11 Września - 23 Września)

Charakterystyka ogólna: Twoje marzenia podążają drogą, którą ktoś ci kiedyś wskazał. Nie obawiaj się. Rób to, co nakazuje ci serce. Masz do przebycia długą i krętą drogę i nie możesz się zrażać chwilowymi trudnościami i przeszkodami. Liczy się wytrwałość.

Związki: Twój związek to bardzo jasny układ. Dokładnie wiesz, czego się spodziewać, a czego nie. Wasza relacja musi być oparta na solidnych zasadach, wtedy masz pewność, że to właśnie ten!

Twoja liczba - 15 symbolizuje dobrą wolę, która pozwali ci się wypowiadać się w imieniu innych.

Życiowe motto: Nic nie robię na siłę, pozwalam by życie samo się toczyło.

MEM: WODA (24 Września - 11 Października)

Charakterystyka ogólna: Marzysz o spokojnym życiu w przyjaznym środowisku, może nawet na wsi. Jesteś bardzo przyjacielska i to procentuje również w twojej pracy. Nie boisz się inwestycji i chętnie otwierasz się na nowe rodzaje kreatywności.

Związki: Mężczyźni, których spotykasz wydają ci się nudni i nieciekawi. Ale gdy w twoim życiu wydarzy się tornado, wiele się zmieni i spotkasz rzadkiego ptaka, który okaże się twoją drugą połówką. Traktuj tę miłość, jak świeżo zasadzoną roślinkę, która wciąż potrzebuje twojej troski.

Twoja liczba: 17 - symbolizuje szczęście

Życiowe motto: Miłość jest najważniejsza, nieważne skąd pochodzi.

NUN: RYBA (12 Października - 25 Października)

Charakterystyka ogólna: Ryba jest symbolem i życia i płodności, ponieważ potrafi wyprodukować niezliczoną ilość jajeczek ikry. Przed tobą okres wytężonej produktywności i kreatywności. Będziesz łączyć ludzi, ale sama potrzebujesz też zmian i innowacji.

Związki: Partner bardzo cię motywuje, dodaje ci pewności siebie i udziela wiele dobrych rad. Potrzebujesz go do życia, niemal tak samo jak powietrza. Mimo to zadbaj też o to, by mieć czas dla siebie.

Twoja liczba: 27 - dodaje ci energii i dobrego samopoczucia.

Życiowe motto: Kocham, więc jestem.

SAMEKH: PODPORA (26 Października - 13 Listopada)

Charakterystyka ogólna: Ktoś z twojego kręgu znajomych lub rodziny odegra decydującą rolę. Pomoże ci pokonać rutynę i przetrwać moment, w którym będzie ci się wydawało, że coś tracisz. Podziękuj tej osobie, problemy oddalą się od ciebie, a ty znów będziesz cieszyć się życiem.

Związki: Twój związek to najlepszy sposób, byś poznała się lepiej i swoją drugą połówkę. Będziesz mogła jeszcze raz zadać sobie fundamentalne pytania i zweryfikować poglądy. Co jeśli pozwoliłabyś sobie na więcej luzu i spontaniczności? To nie było takie złe. Nie sądzisz?

Twoja liczba: 30 - pozwala ci iść na przód i żyć pełnią życia.

Życiowe motto: Ćwiczę swoją wolę, więc trudno mnie wodzić na pokuszenie.


AYIN: OKO (14 Listopada - 27 Listopada)

Charakterystyka ogólna: Co widzisz, a raczej co chcesz zobaczyć? Uważaj możesz źle interpretować obrazy i sceny, gdy ich nie rozumiesz. Zanim wydasz wyrok, domagaj się wyjaśnień. To może ci rozjaśnić wiele spraw. Szczególnie w pracy!

Związki: Jesteś szczęśliwa, gdy pozwalasz, by działo się to, co ma się dziać. Najchętniej położyłabyś się i pozwoliła toczyć się życiu. Chciałabyś jeszcze raz odkryć swojego mężczyznę, a moóe powinnaś rozejrzeć się za kimś innym.

Twoja liczba: 12 - dodaje pikanterii i wprowadza w uwodzicielski nastrój!

Życiowe motto: Każdego dnia zdecydowanie prę do przodu.

PE: USTA (28 Listopada - 13 Grudnia)

Charakterystyka ogólna: Będziesz zmuszona w końcu się wyrazić i powiedzieć, co naprawdę sądzisz. Rozmowa to najlepszy sposób, by uniknąć nieporozumień. Powiedz, czego oczekujesz, a czego sobie nie życzysz. To będzie najmądrzejsze, co możesz zrobić. Nie oglądaj się za siebie, a wiele osiągniesz.

Związki: Przed tobą wspaniały czas. Romantycznie uniesienia, spotkania, które odmienią twoje życie, ekstremalne emocje, miłość przez duże M, a może i wielu kochanków, którzy będą walczyć o twoje względy. A jeśli to się zdarzy, to co?

Twoja liczba: 21 - otwarta i bardzo kreatywna!

Życiowe motto: Życie to wielka przygoda.


ZRÓDŁO : horoskopyFazi
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.