Dla osób zainteresowanych. W ramach porozumienia przedsądowego, za porozumieniem i kompromisem konflikt mój i Sebastiana A. z powodu pogodzenia się i wyjaśnienia zakończony. Jednocześnie informuję, że część rzeczy mówiłam lub pisałam w gniewie lub z powodu braku pełnego obrazu sprawy, więc były one nieprawdą.

poniedziałek, 26 listopada 2018

RYTUAŁ KONTEMPLACJI TAROTA WG KRAIGAKrok Pierwszy
Wybierz z talii karty przedstawiające 22 Wielkie Arkana, a pośród nich te oznaczone jako 6, 7, 10, 13, 15 oraz 18 (karty te są całkiem normalne, ale nie znając ich znaczenia można dość do błędnego wniosku, że wyrażają coś negatywnego i podczas kontemplacji wpoić sobie błędne przekonania). Nie będą one teraz potrzebne, więc odłóż je do reszty kart, których nie będziemy teraz używać. Zatrzymaj przy sobie pozostałe w ten sposób 16 kart do wykonywania rytuału relaksacyjnego.

Krok Drugi
Natychmiast po zakończeniu rytuału relaksacyjnego weź 16 kart Wielkich Arkan i mieszaj je w jakikolwiek sposób aż do momentu, w którym pojawi się poczucie, że powinieneś przestać. Może ono być niezwykle subtelne. Jeśli nie poczujesz nic niezwykłego, przestań mieszać karty po upływie minuty.

Krok Trzeci
Wybierz którąś kartę i skoncentruj wzrok na przedstawianym przez nią rysunku przez nie więcej niż trzy minuty.

Krok Czwarty
Weź trzy głębokie wdechy i w ten sposób zakończ rytuał kontemplacji tarota.

Krok Piąty
Zapisz nazwę karty oraz jej numer w swoim dzienniku magicznym. Zanotuj także wszelkie emocje, odczucia i pomysły, które pojawią się podczas wpatrywania się (lub kontemplacji) w wybraną kartę.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.