UWAGA

UWAGA!

Z RACJI WIELU WIADOMOŚCI, KTÓRE OTRZYMUJĘ, CHCIAŁA BYM SPROSTOWAĆ IŻ NIE MAM JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z PANEM S. A, KTÓRY WYKONUJE RYTUAŁY NA ZLECENIE. NIE JESTEM WSTANIE NIC PORADZIĆ NA BRAK ZWROTU GOTÓWKI, KTÓRĄ OWY PAN OBIECUJE GDYBY RYTUAŁ NIE WYSZEDŁ, PONIEWAŻ NIE MAM Z NIM KONTAKTU I MIEĆ NIE ZAMIERZAM.

niedziela, 1 września 2019

Miłość - Magnetyczna Miłość - A. A. Chrzanowska

Kiedy czujesz, że w Twoim życiu przyszedł czas na miłość, a obok Ciebie nie ma żadnej osoby, do której żywiłbyś prawdziwe uczucie, możesz posłużyć się tym rytuałem, aby przyśpieszyć jej spotkanie. Uwaga: nie może tu chodzić o żadną konkretną osobę! Do tego rytuału potrzebne będą: – jeden niewielki magnes, – kawałek różowego materiału (najlepszy jest jedwab, może też być bawełna), – kadzidło jaśminowe lub różane. Zapal kadzidło, a kiedy jego aromat rozejdzie się po całym pomieszczeniu, weź w obie ręce magnes i wizualizuj siebie w szczęśliwym, udanym i zdrowym emocjonalnie związku. Pamiętaj, że nie możesz przywoływać obrazu żadnej konkretnej osoby, gdyż rytuał nie zadziała. Na koniec wypowiedz takie słowa:

Jak magnes przyciąga metal, tak me serce przyciągnie drugie serce. Niech tak się stanie.

Teraz zawiń magnes w różowy materiał i noś go przy sobie tak długo, aż spotkasz osobę, na której będzie Ci prawdziwie zależeć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.