poniedziałek, 15 października 2018

Horoskop Hinduski

Ganga 19.01 - 15.02

Opiekuńczym bóstwem jest GANGA - strażniczka rzeki.

Nie lubisz konfliktów, a stawianie spraw na ostrzu noża jest obce twojej naturze. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, rozważasz jej wszystkie wady i zalety. Jesteś towarzyska, ale też romantyczna. Cenisz harmonię, daje ci ona poczucie szczęścia i bezpieczeństwa. W wyborze partnera jesteś ostrożna, potrzebujesz czasu, by się do niego przekonać.

Agni 16.02 - 11.03

Opiekuńcze bóstwo to AGNI - władający ogniem.

Twoim życie rządzą intuicja i emocje. Zwykle robią z tobą wszystko, pozwalasz im się nieść. Wyczuwasz jednak momenty gdy trzeba posłużyć się rozumem. W ten sposób omijasz najgroźniejsze rafy. Bywa, że czasem się nabijesz sobie guza, ale od czegóż są przyjaciele, u nich szukasz wsparcia i otuchy. Twoją słabą stroną są zmienne nastroje, którym, niestety, ulegasz.

Surja 12.03 - 18.04

Opiekuńcze bóstwo to SURJA - bóg (i bogini) słońca.

Potrafisz cieszyć się życiem. Jesteś aktywna, energiczna, nie lubisz się nudzić. Jesteś również odważna, niezależna, honorowa i szczera. Aby się rozwijać i mieć satysfakcję z tego co robisz, musisz czuć się akceptowana. Masz szczęście w miłości, ale zbytnio nie licz na przypadek,czy szczęśliwy traf, on sprzyja przygotowanym. Jesteś też wierną partnerką choć życie wystawia cię na liczne pokusy.

Ganesa 19.04 - 13.05

Opiekuńczym bóstwem jest GANESA - pan powodzenia.

Jesteś ambitną realistką, twardo stąpasz po ziemi. Twoją słabą stroną jest lenistwo, powinnaś się go wystrzegać. Nie brak ci determinacji, która często wspiera twe działania. Jeśli dołączysz pracowitość, cierpliwość i dobre zorganizowanie, możesz osiągnąć sukces zawodowy i finansowy. Ten sam realizm włada tobą także w miłości, częściej wybierasz rozum niż serce.

Kryszna 14.05 - 20.06

Opiekuńczym bóstwem jest KRYSZNA - nieustraszony i uwodzicielski

Jesteś towarzyska, wręcz gadatliwa, nie narzekasz więc na brak ludzi w twoim otoczeniu. Jesteś dynamiczna, rozpiera cię energia, nie boisz się wyzwań. Nie determinuje cię przeszłość. Lubisz dzisiejszy świat i jego cywilizacyjne udogodnienia. Rozważ więc pracę w zawodzie wymagającego stałego kontaktu z ludźmi. Niekiedy jednak brak ci konsekwencji. W kwestiach uczuciowych jesteś romantyczna, niemniej za rzadko powściągasz swój nadmierny (czasami) indywidualizm.

Śiwa 21.06 - 20.07

Opiekuńczym bóstwem jest śIWA - tańczący w ognistym kręgu.

Trochę artysta, trochę filozof - żyjesz we własnym świecie, co nie znaczy, że się izolujesz od innych. Nie lubisz jednak uzewnętrzniać uczuć. Zraniona – długo o tym pamiętasz. Nie chowasz wprawdzie urazy, ale raz zawiedzione zaufanie w twoich oczach trudno odzyskać. W miłości szukasz romantyzmu, ale potrafisz też znaleźć satysfakcję w prozaicznej stabilizacji.

Indra 21.07 - 10.08

Opiekuńczym bóstwem jest INDRA - niestrudzony wojownik.

Indra to bóstwo ludzi walczących, zmagających się z losem, podejmujących życiowe wyzwania. Jesteś więc dynamiczna i niezależna, lubisz przygody i przeszkody. Być może jesteś kąpana w gorącej wodzie, szybko zapalasz się do nowych zadań i projektów, nawet wówczas gdy wydają się nierealne i błędne. Do wszystkiego podchodzisz z entuzjazmem. Tak właśnie traktujesz nowe znajomości. Nie zawsze kończy się to dla ciebie pomyślnie, ale nie zrażasz się. Niezbyt łatwo tolerujesz konieczność podporządkowania się komukolwiek, nawet osobie ukochanej.

Brahma 11.08 - 16.09

Opiekuńczym bóstwem jest BRAHMA - długowieczny bóg mądrości.

Otóż jesteś pracowita i świetnie zorganizowana, dużą wagę przykładasz do materialnego bezpieczeństwa. Cechuje cię cierpliwość i ostrożność. Lubisz porządek, stabilizację, ciężko znosisz niespodzianki, które w niwecz zamieniają twoje plany i zamiary. W zasadzie jesteś opanowana, ale potrafisz też wybuchnąć jak bomba i wówczas długo nie możesz ostudzić wzburzonych emocji. Wszyscy wiedzą, że lepiej cię wtedy nie zaczepiać.

Lakszmi 17.09 - 30.10

Opiekuńczym bóstwem jest LAKSZMI - bogini piękna i szczęścia.

Czarująca, towarzyska, nie starasz się dominować, jesteś więc dobrze widziana w każdym towarzystwie  potrafisz się dopasować. Jesteś też komunikatywna, świetnie funkcjonujesz we wszystkich okolicznościach i w każdej grupie towarzyskiej. Masz świadomość, że energię i radość życia może zniszczyć rutyna i dlatego bardziej cenisz wyzwania niż stabilizację.

Kama 31.10 - 22.11

Opiekuńczym bóstwem jest KAMA - wcielenie zmysłowości.

Lubisz bawić się, biesiadować, korzystać z życia. Jesteś wrażliwa, emocjonalna, roześmiana, więc ludzie garną się do ciebie. Niestety, doświadczasz różnych nastrojów, potrafisz ciskać się, rzucać gromy, na szczęscie umiesz też przepraszać w sytuacjach, gdy powiedziałaś za dużo. Jesteś namiętna, ale nie szukasz przygód i nie tęsknisz za nimi.

Parwati 23.11 - 22.11

Opiekuńczym bóstwem jest PARWATI - walcząca o miłość.

Niektórzy postrzegają cię jako despotkę, jesteś pewna siebie, ambitna – lubisz dominować, narzucać swoją wolę. Wiesz jednak, czego się spodziewać po innych i jakie są twoje możliwości. Nie znosisz fałszu i obłudy, zawsze mówisz prawdę w oczy. Nawet wówczas, gdy może to komuś sprawić przykrość czy też zaszkodzić tobie.

Hanuman 18.12 - 18.01

Opiekuńczym bóstwem jest HANUMAN - czciciel wiedzy.

Systematyczna, zorganizowana, nie jesteś marzycielką. Bujanie w obłokach jest obce twojej naturze. Jesteś perfekcjonistką i perfekcji wymagasz od innych, niełatwo więc sprostać twoim wymaganiom. Własne działania jednak oceniasz krytycznie (czasem aż nazbyt), chwilami brakuje ci zwykłej wiary w siebie, co może zrażać innych.

ZRÓDŁO :  "Świat horoskopów"

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.