UWAGA

UWAGA!

Z RACJI WIELU WIADOMOŚCI, KTÓRE OTRZYMUJĘ, CHCIAŁA BYM SPROSTOWAĆ IŻ NIE MAM JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z PANEM S. A, KTÓRY WYKONUJE RYTUAŁY NA ZLECENIE. NIE JESTEM WSTANIE NIC PORADZIĆ NA BRAK ZWROTU GOTÓWKI, KTÓRĄ OWY PAN OBIECUJE GDYBY RYTUAŁ NIE WYSZEDŁ, PONIEWAŻ NIE MAM Z NIM KONTAKTU I MIEĆ NIE ZAMIERZAM.

czwartek, 20 kwietnia 2017

Oczyszczające Potpouri

Rytuał ten można stosować przy wielu różnych okazjach. Kiedy pragniemy oczyścić siebie lub dom (np. na wiosnę), kiedy chcemy przegnać złe energie obecne w każdym właściwie domu (np. po kłótni), kiedy ktoś się od nas wyprowadził i w każdej sytuacji kiedy potrzebujemy odświeżenia aury wokół nas, sporządzamy aromatyczną mieszankę ziołową :
6 łyżek mięty pieprzowej
1 łyżka mięty zielonej
1 łyżka rozmarynu
1 łyżka suszonej skórki cytrynowej
Mieszamy dokładnie składniki i zalewamy dwoma szklankami źródlanej wody. Upewniamy się czy powietrze może swobodnie krążyć po domu, a przede wszystkim wydostać się z niego. Uchylamy okno lub wywietrznik, tak aby w domu panował lekki przeciąg.
Wstawiamy garnek z ziołami na ogień i pozwalamy, żeby napar się zagotował. Kiedy dojdzie do wrzenia, zmniejszamy płomień i kiedy zioła zaczną parować, wypowiadamy zaklęcie :

"Wonny wietrze, dom mój oczyść
I złe moce z niego wyrzuć!"

Pozwalamy aby zapach ziół wypełnił cały dom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.