środa, 10 października 2018

Horoskop Brazylijski

OPAL

Opal to nie za szczęśliwy kamień. Gnębią go rozmaite obawy i niezdecydowanie w życiu osobistym. Osoby te łatwo wymyślają sobie wrogów w otoczeniu. Jeśli ma wrogów to są spod znaku ametystu, dlatego w pary nie mogą się łączyć. Okresy kryzysu to lata 31-37 i 41-45 lat. Potem następuje spokój.
Kobiety spod tego kamienia są pociągające i miłe. W głębi serca są ostrożne i bojaźliwe, nie ufają ludziom. Zanim znajdzie wybranka ,sparzy się nie raz. Nie lubi pracy fizycznej i przemęczania się.
Mężczyzna to spokojny cierpliwy człowiek. Lubi politykę i nauki humanistyczne. W miłości jest gorący ale rzadko która kobieta da mu szczęście.


SZMARAGD

To szczęśliwy kamień. Ten który urodził się pod tym kamieniem będzie szczęśliwy, wystarczy tylko sięgnąć ręką po to szczęście. Na całe życie szmaragdy mogą wiązać się z Topazem.
Kobieta to zazwyczaj szczera osoba. W związku to ona rządzi. Jest wierna w miłości zazwyczaj ma dużo pieniędzy.
Mężczyzna to wytrwały, stały i pracowity człowiek. Zasady są dla niego najważniejsze. Zawsze dotrzymuje obietnic. Nie da się sobą kierować i łatwo go wprowadzić w gniew. Kobiety mają z nim ciężkie życie.


RUBIN

Nie pyszni się swoją wspaniałością, ale jest wyniosły. Dba o swój prestiż, jest bardzo ambitny, odważny i nie liczący się z trudnościami. Ciesy się gdy jest w centrum zainteresowania. Życie zazwyczaj układa mu się pomyślnie. Nieszczęścia obchodzą go z daleka, a jeśli go dotkną to tylko na chwile.
Kobieta jest magnetyczna, ale zbyt często wyznaje miłość nie będąc jej pewna. Jest obraźliwa ale za to bystra. Jest samodzielna i nie łatwo jej zaimponować. Najszczęśliwsza będzie z Granatem.
Mężczyzna jest urodzonym przywódcą, potrafi być dyktatorem jak i buntownikiem. Lubi wydawać rozkazy. Nie lubi jednak przyznawać się do porażek. Łatwo zmienia partnerki i zbytnio się do nich nie przywiązuje.


SZAFIR

Szafiry kochają swoją rodzinę i potrafią zadbać o jej szczęście. Złym partnerem dla szafiru jest chryzolit. We wczesnych latach dojrzewania 25-35 mogą przeżyć kryzys.
Kobiety są dobrymi matkami. Pociągają mężczyzn swoją kobiecą serdecznością, ale jednocześnie są zazdrosne. Mają dobrze rozwiniętą intuicję. Kobieta taka ma dużo pieniędzy co z czasem może okazać się zgubne gdyż z czasem nie inwestuje ich i jest bankrutką.
Mężczyźni są zazwyczaj pogodni, bezkonfliktowi i uczynni. Z łatwością znajdują pracę i mają relatywnie dużo pieniędzy. pieniędzy miłości wierny ale lubi flirty.


DIAMENT

Osoba urodzona pod tym kamieniem jest twarda i ma określone życiowe plany. Niezwykle bystry i uparty osiąga sukcesy. Rozsądek góruje nad uczuciami. W stosunkach partnerskich najpewniejszy akwamaryn.
Kobieta jest małomówna i bardzo tajemnicza. Rzadko się zakochuje ale ma wielkie powodzenie. Za mąż wychodzi późno. Z natury jest intelektualistką.
Mężczyzna to uczony który z uporem dąży do odkrycia nieznanego. Ciągle zajęty jest swoimi sprawami. W miłości niezbyt zaangażowany. Pragnie być kochany ale rzadko kocha z wzajemnością.


AGAT

Cechuje go inteligencja i spryt. Brak zaufania do otaczających go ludzi przypłaca zdrowiem. Musza uważać na stresy gdyż są nerwowi, gdy im coś nie wychodziło ich myśli. W miłości powinien unikać turmalinu.
Kobieta jest zazwyczaj urodziwa i lubi dominować w miłości. Nie unika trudności, zawsze idzie na przód. Jeśli się zakocha to nie rpzebie4ra przebiera środkach by go zdobyć. Lubi politykę, ale staje się przykładną żoną i matką.
Mężczyzna nie lubi wiązać się na stałe z nikim. Marzy o wolności, gdyż jest osobą chorobliwie zazdrosną o partnerkę co uniemożliwia mu normalne życie.


AMETYST

Ametyst na początku nie daje się lubić. Ametyst łatwo przystosowuje się do każdej sytuacji i bez trudu nawiązuje kontakty. Ubiega się o wysokie stanowiska i dobre kontakty. Marzy mu się sława i sukces. W miłości powinien unikać opalu.
Kobieta lubi wzrok mężczyzny na niej. Jest pociągającą osobowością. Nie lubi jednak krytyki w stosunku do swojej osoby. Zbyt wiele żąda od mężczyzn i często się rozczarowuje.
Mężczyzna lubi bogactwo i do niego dąży. Jeśli nie wie jak to zabiega o względy w wysoko postawionym towarzystwie. Lubi się wywyższać. Gdy znajdzie swój życiowy cel docenia innych i cieszy się uznaniem i sympatią. Jest dobrym szefem ale nie za dobrym mężem.


TOPAZ

Topaz często pamięta przeszłość która nie zawsze jest kolorowa. To uniemożliwia mu patrzeć w przyszłość. Najodpowiedniejszy w związku będzie szmaragd.
Kobieta jest na pozór dość zimna i skryta w uczuciach. Nie lubi poświęcenia gdyż jest egoistką. Lubi bogatych mężczyźni z nimi potrafi znaleźć szczęście.
Mężczyzna ma dalekosiężne plany ale czasami łapie dołki psychiczne i przestaje działać.


GRANAT
 
Osoby te są inteligentne, błyskotliwe i dowcipne. Często granat jest niezadowolony z siebie i swojego życia. Najlepszym partnerem będzie osoba spod rubina.
Kobieta uwielbia kusić mężczyzn. Zanim się ustatkuje ma już za sobą tak zwane bogate życie. Lubi wtrącać się w cudze sprawy dlatego ma mało prawdziwych przyjaciół.
Mężczyzna jest intelektualistką, i z łatwością rozwiązuje trudne problemy. Jest też dowcipny i towarzyski, dlatego zyskuje wiele wiernych przyjaciół.
Rzadko przywiązuje się do kogoś na stałe, w miłości bowiem jest niestały.


CHRYZOLIT

Lubi imponować i zachwycać innych swoim pięknem i inteligencją. Każdy kto go rozgryzie jest jego wrogiem. Nie lubi porażek, przeżywa wtedy poważne problemy psychiczne. Nie powinien być z szafirem gdyż doprowadzą się do furii.
Kobieta lubi dominować. Jest zarozumiała i chce udowodnić, że potrafi żyć bez mężczyzny. Lubi gdy ktoś ją podziwia i ubóstwia. Bardziej nadrabia wyglądem niż bystrością umysłu.


AKWAMARYN
 
To ciężka osobowość. Uwielbia tylko pieniądze, jeśli zostanie nim zaślepiony to niszczy wartościowe przyjaźnie i znajomości. Gdy przezwycięży to może stać się wartościowym człowiekiem. Dobrze dopasowuje się z diamentem.
Kobieta każdą pracę wykonuje sercem, ale nie wierzy w prawdziwą miłość. Nie ufa płci przeciwnej i często jest samotnicą. Niemniej jednak czasami nabiera się na słówka które potrafią ją zmiękczyć na chwile.
Mężczyzna przypisuje swoje błędy innym. Jest inteligentny a przy tym pracowity. Musi uważać by nie gonić tylko za pieniędzmi bo nie będzie mieć szczęścia w miłości.


TURMALIN
 
Nie ma wrogów, jest szczery, wyrozumiały dla innych. To dobry pedagog, psycholog. Powinien jednak unikać stosunków z agatami.
Kobieta w miłości jest skomplikowana, woli obserwować zakochane pary, niż sama się zakochać. Panuje nad swoimi emocjami dlatego często zwracają się do niej osoby o rade i pociechę.
Mężczyzna nie lubi ciężkiej pracy, ale kocha wydawać pieniądze. Jest szczęśliwcem gdyż pieniądze zawsze są koło niego.


ZRÓDŁO : twojeprzeznaczenie.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.