UWAGA

UWAGA!

Z RACJI WIELU WIADOMOŚCI, KTÓRE OTRZYMUJĘ, CHCIAŁA BYM SPROSTOWAĆ IŻ NIE MAM JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z PANEM S. A, KTÓRY WYKONUJE RYTUAŁY NA ZLECENIE. NIE JESTEM WSTANIE NIC PORADZIĆ NA BRAK ZWROTU GOTÓWKI, KTÓRĄ OWY PAN OBIECUJE GDYBY RYTUAŁ NIE WYSZEDŁ, PONIEWAŻ NIE MAM Z NIM KONTAKTU I MIEĆ NIE ZAMIERZAM.

poniedziałek, 15 października 2018

Horoskop Iberyjski

Dla Hiszpanów ważniejsze od daty urodzenia jest imię. To ono decyduje o osobowości człowieka i przynależności do danego znaku, którego nazwa związana jest z korridą. Poniżej odszukaj pierwszą literę swojego imienia i przeczytaj zamieszczony obok horoskop.Matador (E, L, K, J, P)
Podobnie jak matador, najważniejsza postać korridy, osoby spod tego znaku dążą przez całe życie do podkreślenia swej niezależności - do nich musi należeć ostatni słowo. Obdarzone nieprzeciętną inteligencją i wyszukanym poczuciem humoru wiodą prym, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Przy odrobinie konsekwencji potrafią odnieść znaczne sukcesy. W miłości bywają kapryśne, ale jeżeli znajdą właściwego partnera, zrobią wiele, by uszczęśliwić swojego wybranka.
Najlepsze dla nich zawody to dziennikarz, handlowiec i ogrodnik.


Paseo (M, A, Z, B)
Nazwa ta oznacza uroczyste wkroczenie zawodników na arenę w czasie walki byków. Osoby, które przynależą do tego właśnie znaku, lubią błyszczeć w towarzystwie i najlepiej czują się, gdy mogą być publicznie podziwiane. Rzadko przyznają się do własnych błędów i zawsze przekonane są o słuszności swojego postępowania. Nieprzeciętna uroda, którą są obdarzone, powoduje, że przez całe życie budzą zainteresowanie płci przeciwnej. Wrodzona wrażliwość i poczucie piękna sprawia, że odnajdują się w zawodach artysty oraz przyrodnika.


Pikador (H, R, W, Ł, O)
W czasie korridy pikador, kłując byka za pomocą długiej piki, zmusza zwierzę do atakowania toreadora. Ludzi spod tego znaku cechuje doskonały refleks, skromność i systematyczność. Chętnie pomagają innym i zawsze przekładają dobro własne nad dobro ogółu. Z tego powodu bardzo rzadko zajmują wysokie i odpowiedzialne stanowiska. Sprawdzają się z kolei w zawodach rolnika, urzędnika oraz wszelkich profesjach technicznych.


Faena (G, S, F, Ż)
Mianem tym określa się końcową serię ataków matadora (za pomocą szpady i mulety), prowadząca do zabicia byka. Osoby przypisywane do tego znaku mają nieokiełznany temperament. Często ulegają zmiennym nastrojom i zdarza się im nie panować nad emocjami. Są wyjątkowo ambitne i zawsze dążą do osiągnięcia upragnionego celu. W pożyciu z innymi są wymagające i czasami nie potrafią zdobyć się na kompromis. Ludzi ci to urodzeni przywódcy. Stanowczość i odpowiedzialność pomagają im na kierowniczych stanowiskach, na których w pełni się realizują.


Banderilla (V, L, D, N)
Znak ten utworzony został od nazwy małej włóczni ozdobionej chorągiewkami i zakończonej haczykiem, która służy do rozdrażnienia byka. Ludzie spod tego znaku z pozoru łagodni w rzeczywistości bywają zawzięci, krzykliwi, czasami złośliwi. Potrafią za to skutecznie załatwić większość spraw i zazwyczaj osiągają to, co założyli. Najlepsze dla nich zawody to sprzedawca, urzędnik (inspektor) oraz lekarz.


Muleta (U, T, C, I)
Nazwa tego znaku oznacza kawałek czerwonej materii przymocowanej do krótkiej pałeczki, używany podczas korridy, czyli walki byków. Dla ludzi spod tego znaku najważniejsza jest rodzina. Są wyjątkowo troskliwymi rodzicami i dobrymi małżonkami. Chętnie zmieniają miejsce pobytu, choć czasami trudno im się odnaleźć w nowym środowisku. Realizują się w zawodach geografa i policjanta.

źródło: http://www.astro.pl/horoskopy/horoskop-iberyjski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.