Dla osób zainteresowanych. W ramach porozumienia przedsądowego, za porozumieniem i kompromisem konflikt mój i Sebastiana A. z powodu pogodzenia się i wyjaśnienia zakończony. Jednocześnie informuję, że część rzeczy mówiłam lub pisałam w gniewie lub z powodu braku pełnego obrazu sprawy, więc były one nieprawdą.

niedziela, 1 września 2019

Miłość - Przywołanie Miłości - A. A. Chrzanowska

Kiedy czujesz się samotny, kiedy błądzą Ci po głowie myśli, że już nigdy nie spotkasz odpowiedniej dla siebie osoby, kiedy zaczynasz mieć wrażenie, że wszyscy mają swoje pary, tylko ty jesteś wciąż sam, możesz posłużyć się rytuałem „Przywołanie miłości”. Praktykować go należy nocą. Do jego wykonania potrzebne będą: – jedno okrągłe lustro o średnicy od 30 do 50 cm, – jedna świeża, czerwona róża lub piwonia, – dwie różowe świece, – olejek różany. Ustaw lustro na stole w pomieszczeniu, które służy Ci do praktykowania magii. Powinno ono stać tak, abyś mógł widzieć swoje odbicie siedząc przed nim na krześle. Namaść świece olejkiem, ustaw je po obu stronach lustra, na tyle daleko, by się w nim nie odbijały, a następnie zapal je oraz kadzidło. Usiądź wygodnie przed lustrem i patrząc sobie w oczy wizualizuj siebie jako osobę kochaną i kochającą, otoczoną miłością i zaangażowaną w to uczucie z wzajemnością. Teraz weź do ręki kwiat i wypowiedz następującą suplikację:

Lśnij lustro, lśnij i odbicie świetlne ślij. Niech przyniesie miłość mi aż po kres moich dni. Niech tak się stanie.

Wchłaniaj energię płynącą z kwiatu do lustra i odbijającą się w nim. Bądź przygotowany na przyjęcie miłości, która wkrótce do Ciebie przybędzie. Rytuał powtórz po tygodniu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.