piątek, 9 czerwca 2017

Demonologia - część VI - Sposoby przywołania

GOETIA - pisałam o goecji osobny post. Kto czytał chociażby Lemegeton wie, że przywołanie Demona to skomplikowana sprawa, biorąc pod uwagę fakt chociażby to iż należy mieć ich pieczęcie zrobione w odpowiednim metalu. Osobiście wolę kontakt z Demonami poprzez sposoby z Satanizmu teistycznego. I raczej na tym się skupię w tym poście. Jakby ktoś był zainteresowany sposobami z Goecji, Lemegetonu to bez problemu znajdziecie go w internecie.

SATANIZM TEISTYCZNY

W Duchowym Satanizmie mamy kilka sposobów na komunikację z Demonami. Pierwszy sposób to przyzwanie poprzez rytuał do Szatana :

Przedmioty : 

-Athame/nóż/sztylet/miecz
-czysta kartka papieru
-świecie : czarna/niebieska i kolor świecy danego Demona. Jeśli jest nieznany kolor, to białe lub czarne
-kielich
-kadzidło : obojętnie jakie, oby dobrej jakości o ładnym zapachu lub odpowiadające danej prośbie
-dzwonek
-pieczęć Demona, którego chcemy poprosić o pomoc/przyzwać. Skopiujcie, wydrukujcie lub narysujcie pieczęć Demona którego chcecie przyzwać na czystej kartce papieru

Rytuał : 

-wziąć kąpiel jako oznaka szacunku i wysprzątajcie pomieszczenie, w którym ma się odbyć ryt
-zapalcie kadzidło i pozwólcie mu się palić z 5-10 minut żeby napełniło pomieszczenie
-napiszcie na papierze :

„Lordzie Szatanie, przez Twoją łaskę, udziel mi proszę mocy, by stworzyć w mym umyśle i wykonać to, co pragnę, a koniec osiągnę z Twoją pomocą, o Potężny Szatanie, Jedyny Prawdziwy Boże, który żyjesz i królujesz na wieki wieków.
Usilnie proszę Cię byś wpłynął na (imię Demona) aby ukazał/a się przede mną oraz aby udzielił/a mi On/Ona prawdziwej i wiarygodnej odpowiedzi, bym mógł/mogła ukończyć to, czego pragnę, pod warunkiem, iż jest to zgodne z Jego/Jej stanowiskiem.
O to pokornie i z szacunkiem proszę w Twoim imieniu, Lordzie Szatanie. Uznaj mnie godnego/ą, Ojcze.”

- oraz na drugiej kartce już konkretne prośby do Demona, którego wybraliśmy

*(pod wszystkimi prośbami spisanymi na kartce do Szatana czy Demonów, zawsze się podpisuję imieniem i nazwiskiem, oraz odciskam trochę swojej krwi, jako symboliczną ofiarę)

-napełnijcie kielich winem lub jakimkolwiek innym napojem, który lubicie, może być też zwykła woda
-ubierzcie się do rytuału, lub odprawiajcie go nago
-Ważne jest by nikt wam nie przeszkadzał w żaden sposób. Zamknijcie oczy i wizualizujcie pieczęć w umyśle najlepiej jak potraficie. Możecie je otworzyć i spojrzeć na nią ponownie (tak wiele razy jak potrzebujecie) by widzieć ją wyraźnie. Podczas wizualizacji recytujcie lub nućcie w kółko imię Demona, w myślach lub na głos. Po tym połóżcie ją na ołtarzu.

Zadzwońcie dzwonkiem obracając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Teraz następuje Inwokacja Czterech Koronowanych Książąt Piekła :

Celujemy Athame we Wschód i mówimy : " Przybywam/proszę o przybycie Księcia Szatana ze Wschodu"
Celujemy Athame w Północ i mówimy : "Przyzywam/proszę o przybycie Księcia Belzebuba z Północy"
Celujemy Athame w Zachód i mówimy : "Przyzywam/proszę o przybycie Księżniczkę Astaroth z Zachodu"
Celujemy Athame w Południe i mówimy : "Przyzywam/proszę o przybycie Księcia Azazela z Południa"

Jeśli nie macie Athame możecie to zrobić palcem wskazującym lewej dłoni. Podczas tej Inwokacji wizualizujemy strumień elektryczno-niebieskiego światła, wchodzącego do końca Athame poprzez palec wskazujący lewej ręki i wypełniającego całe wasze ciało. Wraz z każdym obrotem, niebieski staje się coraz bardziej intensywny, wypełnia i ładuje całą waszą osobę. Musicie to czuć w sercu.

Następnie recytujemy Inwokację do Szatana :

"In Nomine Dei Nostri Satanas Luciferi Excelsi. W imię Szatana, Władcy Ziemi, Prawdziwego Boga, wszechmogącego i niewysłowionego, któryś stworzył człowieka aby odzwierciedlał Twój wizerunek, zapraszam Siły Ciemności, aby obdarzyły mnie swoją piekielną mocą. Otwórzcie Bramy Piekła i przyjdzcie powitać mnie jako swojego Brata/Siostrę i przyjaciela.
Wybaw mnie, o Potężny Szatanie, od wszystkich przeszłych błędów i złudzeń, napełnij mnie prawdą, wiedzą i zrozumieniem, uchowaj mnie silnym w mojej wierze i usłudze, niech trwam w Tobie z Chwałą, Czcią i Sławą dawaną Ci po wsze czasy."

Pijemy z Kielicha.

Oto najwyższy punkt waszego rytuału, podczas, którego czytacie swoją modlitwę Szatanowi, czyli :

 „Lordzie Szatanie, przez Twoją łaskę, udziel mi proszę mocy, by stworzyć w mym umyśle i wykonać to, co pragnę, a koniec osiągnę z Twoją pomocą, o Potężny Szatanie, Jedyny Prawdziwy Boże, który żyjesz i królujesz na wieki wieków.
Usilnie proszę Cię byś wpłynął na (imię Demona) aby ukazał/a się przede mną oraz aby udzielił/a mi On/Ona prawdziwej i wiarygodnej odpowiedzi, bym mógł/mogła ukończyć to, czego pragnę, pod warunkiem, iż jest to zgodne z Jego/Jej stanowiskiem.
O to pokornie i z szacunkiem proszę w Twoim imieniu, Lordzie Szatanie. Uznaj mnie godnego/ą, Ojcze.”

 Gdy już skończycie, podpalcie papier w płomieniu świecy (niebieskiej/czarnej tej, która jest dla Szatana) i umieśćcie go w swojej misie aby się spalił. Pomedytujcie, porozmawiajcie w myślach z Szatanem.

Następnie skupiając się znowu na pieczęci Demona, czytamy prośby napisane do Demona i spalamy je w świecy przeznaczonej dla Niego, czyli czarnej/białej lub w kolorze odpowiadającej danemu Demonowi.

Kończymy rytuał słowami : AVE SATAN!. Obracamy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara dzwoniąc dzwonkiem.

Po rytuale schowajcie pieczęć Demona. Nie wolno jej niszczyć ani palić.

Dany Demon może się objawić w różny sposób.

I. przez czarne lustro jak do „wróżenia.” Zobaczycie Demona w lustrze.
II. w dymie kadzidełka.
III. Demon pojawi się bezpośrednio, gdy dana osoba jest wystarczająco czuła oraz znajduje się w głębokim stanie medytacji.

Przygotujcie miejsce. Wasz pierwszy rytuał przyzwania powinien być wykonany w nocy. Powodem tego jest fakt, że energie w nocy różnią się od tych dziennych i łatwiej jest o prywatność oraz brak rzeczy rozpraszających uwagę. Gdy już wytworzyliśmy przyjazny kontakt z Demonem, nie ma już konieczności wykonywania formalnego rytuału przyzwania. Dany Demon może się nam pojawić w nocy jak i w dzień, a jedyne co musimy zrobić to skupić się na kontakcie z Nim poprzez telepatię.

Inny sposób to po prostu praca z samą pieczęcią. Tak samo jak poprzednio. Przygotujcie ją jak i świecie w kolorze danego Demona lub jeśli nie ma to białą/czarną. Medytujcie nad pieczęcią. A prośby wymawiajcie w myślach. Ale to sposób dla bardziej zaawansowanych okultystycznie osób.

JAK PRZYZYWAĆ

„Zawsze traktujcie Ich z szacunkiem okazując szczerość. Nigdy Im nie rozkazujcie, nie żądajcie lub nie próbujcie wykorzystać Ich w jakikolwiek sposób.”

POPRAWNE METODY PRZYZYWANIA DEMONA:

1) znajcie Demona którego macie zamiar przyzwać. Jak wiadomo z doświadczenia, wszystkie Goeckie Demony są nam przyjazne.
2) ważne jest by mieć konkretny cel; musicie wiedzieć dokładnie *dla czego* przyzywacie akurat tego Demona.
3) gdy prosicie Demona o towarzyszenie nam, właściwe jest zaoferowanie czegoś w zamian. Bądźcie gotowi na podarowanie czegoś w zamian za pomoc. Jest to coś na co i wy i Demon powinniście się obopólnie zgodzić. Pamiętajcie, Starzy Bogowie najbardziej cenią sobie nasze słowo, szczerość, spójność oraz nasz honor. PRZENIGDY nie zgadzajcie się na coś, co wiecie że nie wykonacie.
4) Musicie znać metodę jakiej chcecie użyć by skomunikować się z Demonem.

„Jednym z najważniejszych kroków w przyzywaniu jakiegokolwiek Demona z którym nie jesteśmy zaznajomieni jest dotarcie do Niego/Niej poprzez Szatana. Powód ten jest bardzo istotny. Nie wszystkie Demony są przyjazne ludziom, ani też nie wszystkie służą Szatanowi, natomiast wszystkie Goeckie Demony są pod władzą Szatana. Większość Demonów jest przyjazna gdy okazuje się im szacunek a przyzwania obfitują w pozytywne rezultaty. Odkryłam, że Demony które wielu osobom z zewnątrz sprawiały problemy były przyjazne w stosunku do zadedykowanych Satanistów.
Są różne poziomy doświadczenia gdy stworzy się kontakt z Demonem:

Demony mówią do nas poprzez nasze myśli (telepatia). Dzięki niej, słowa Demonów przychodzą do nas w naszych myślach. Na początku może być ciężko rozróżnić komunikację z inną istotą od własnych myśli osobom, które nie są aż tak wyczulone lub które nie posiadają zdolności psychicznych. Wraz z medytacjami mocy, czasem oraz doświadczeniem, staje się to coraz łatwiejsze.
Widzimy i słyszymy Demona. Jest tak z ludźmi, którzy są bardziej psychiczni oraz bardziej otwarci.
Inwokujemy energię Demona. Jest to potężne oraz elektryzujące doświadczenie. Otoczeni jesteśmy potężną aurą. Będziemy często podczas tego słyszeć jak Demon to nas mówi i możemy też Go zobaczyć.
Podczas samego przyzywania, Demon pojawia się i przemawia do nas poprzez czarne lustro, w dymie kadzidełka lub w inny sposób. To najlepszy sposób dla nowicjuszy. Podczas używania lustra, jeśli jesteśmy wystarczająco wyczuleni, często możemy poczuć jak Demon nas dotyka, jeśli zechce tak uczynić.
Namacalny kontakt; rzeczy w naszym pokoju się przesuwają, istnieją dokładne fizyczne dowody na to, że Demon jest obecny.

Sposoby wymienione wyżej są dobre głównie dla teistycznych satanistów. Ale jeśli ktoś się zajmuje okultyzmem i ma dobre kontakty z istotami wyższymi jak i wie co robić, to myślę, że ta metoda jest dobra dla każdego, kto się na tym zna. Nikt też nie broni jej modyfikować na swój sposób o ile są zachowane podstawowe zasady jak : szacunek, pokora, konkretny cel, znajomość Demonów itp.


SUKUBY / INKUBY 

Nie będę się rozpisywać tutaj. Dam Wam link do mojego drugiego bloga, gdzie metoda ich przyzywania jest już opisana : Sukuby i Inkuby - Demoniczni kochankowie (link)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.