niedziela, 20 września 2015

Satanizm - część II - satanizm laveyański/Rytuały/Szatańska Czarownica

O LaVey'u wiele pisać nie trzeba, tym bardziej, że w internecie można znalezc bardzo dużo informacji na Jego temat. Najważniejszą jednak z nich jest fakt, że "oswoił" satanizm i pokazał światu, że nie polega na zabijaniu, demolowaniu grobów itp.
Zrobił z satanizmu filozofię i drogę życia. Wiele młodych osób zafascynowanych mrokiem, bardzo zawiodło się na jego sławnej już "Biblii Szatana", bez skutecznie szukając w niej krwawych rytuałów i sposobów na przywołanie demonów.
Nie będę opisywać na czym dokładnie polega ten odłam satanizmu, bo każdy sam może o tym przeczytać we wspomnianej już "Biblii Szatana". Można zakupić ją na allegro, albo ściągnąć bez problemu w formie PDF, czy też czytać online.

Biblia Szatana online

W książce tej znajdziemy nie tylko opis czym jest satanizm, ale również rytuały magiczne. Dokładnie trzy :

1. Rytuał Pożądania
2. Rytuał Zniszczenia
3. Rytuał Litości

Rytuał Pożądania ma na celu sprowadzenie nam kochanka/kochanki. Osobę, którą znamy, lub osobę, którą dopiero poznamy po przeprowadzeniu rytuału. LaVey jednak ostrzega, że musimy mierzyć siły na zamiary i raczej trudno będzie uwieść super przystojniaka, jakiejś wyjątkowo brzydkiej czarownicy i na odwrót. Ze swojej strony dodam, że nigdy nie popierałam łączenia magii z miłością, jako, że taka wywołana magią, nigdy nie będzie prawdziwa i może przynieść więcej cierpienia niż pożytku.

Rytuał Zniszczenia ma na celu nic innego jak pomoc w zniszczeniu naszych wrogów. Jako, że jedną z głównych zasad satanizmu jest ich skuteczne zwalczanie i eliminowanie z naszego życia. Według LaVey'a rytuał jest udany, gdy po jego przeprowadzeniu dana ofiara umrze. Odradzam z racji tego, że karma zawsze wraca, choć wielu satanistów duchowych się w tym względzie ze mną nie zgodzi.

Rytuał Litości chyba jedyny "bezpieczny" ze wszystkich trzech. Można go odprawić na siebie lub na bliską nam osobę, której chcemy pomóc. Bo jego celem jest pomoc, sobie i innym. Spełnia marzenia i życzenia, z zachowaniem zdrowego rozsądku. Pamiętać należy o zasadzie - ostrożnie z życzeniami, bo mogą się spełnić. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że ów rytuał działa i to bardzo dobrze, ale nie należy zbyt często po niego sięgać. Ponieważ rytuały z "Biblii Szatana", mają to do siebie, że zapłatą za nie jest cierpienie, krótko mówiąc. Rytuał Litości zadziała, ale za nim "spełni" nasze prośby, zawsze, ale to zawsze najpierw, osoba odprawiająca go, trochę wycierpi. Dlaczego tak jest? Nie wiem do końca. Być może dlatego, że nic nie ma za darmo.

Odprawić rytuał z "Biblii Szatana" nie jest wcale tak prosto. Należy zebrać odpowiednie narzędzia rytualne i pozbierać do kupy instrukcje zawarte w książce jak i odpowiednie inwokacje. Niby wszystko jest opisane, ale łatwo się pogubić.

RYTUAŁY Z "BIBLII SZATANA" - KROK PO KROKU

Tak jak obiecałam dzisiaj post krok po kroku wyjaśniający jak odprawić rytuały z "Biblii Szatana".
_______________________________________________________________________________

"SŁOWA OSTRZEŻENIA! DLA TYCH, KTÓRZY BĘDĄ PRAKTYKOWAĆ TE SZTUKI!

Odnośnie seksu i pożądania : wykorzystaj do maksimum wszystkie czary i uroki, które są skuteczne, jeżeli jesteś mężczyzną - wkładaj w nią swój twardy członek ze zmysłową rozkoszą, jeżeli jesteś kobietą, rozłóż szeroko nogi w pożądliwym oczekiwaniu.


Odnośnie współczucia : bądz przekonany, że nie żal ci ceny, jaką zapłaciłeś za pomoc innym, pod warunkiem, że twoje błogosławieństwo ich obejmujące nie spowoduje problemów dla ciebie samego. Bądz wdzięczny za to, co cię spotkało dzięki stosowaniu magii.


Odnośnie zniszczenia : bądz pewien, że nic cię nie obchodzi, czy twoja ofiara żyje czy nie, zanim rzucisz swoją klątwę, a powodując zniszczenie owej osoby, rozkoszuj się tym zamiast odczuwać wyrzuty sumienia.

PRZESTRZEGAJ TYCH ZASAD - W PRZECIWNYM WYPADKU ZOBACZYSZ, ŻE WSZYSTKIE TWOJE ŻYCZENIA OBRÓCĄ SIĘ PRZECIWKO TOBIE, WYRZĄDZAJĄC CI KRZYWDĘ A NIE POMAGAJĄC! " -Anton LaVey - "Biblia Szatana"
__________________________________________________________1. ELEMENTY POTRZEBNE DO ODPRAWIENIA RYTUAŁU

(A) Pragnienie

Zwane inaczej motywacją, pragnieniem, pożądaniem, lub emocjonalnym przekonaniem. Należy z całych sił pragnąć końcowego wyniku rytuału.

(B) Odpowiedni czas

W przypadku rzucania klątw, uroków, przekleństw, najlepszy czas to ten, w którym ofiara śpi, bo wtedy jej umysł jest najbardziej podatny. Czarownice podczas usidlania ofiary, powinny brać pod uwagę swój cykl menstruacyjny. Ale ogólnie rytuały można wykonywać o dowolnej porze w dowolnym dniu. Wtedy kiedy czujemy się na siłach.

(C) Wyobrażenia

Wszystko co może zintensyfikować emocje podczas rytuału. Każdy rysunek, obraz, rzezba, pismo,fotografia, część ubrania, zapach, dzwięk, muzyka, lub wyszukana sytuacja.

POŻĄDANIE - pragnienie doświadczenia przyjemności seksualnych z wybraną osobą, wymaga stworzenia upragnionej sytuacji na papierze, płótnie, słowem pisanym itd, w możliwie najbardziej przesadny sposób.

LITOŚĆ - życzenia dotyczące rzeczy materialnych, należy wpatrywać się w ich wyobrażenia - otoczyć się zapachami, dzwiękami jakie z siebie wydzielają - stworzyć magnes, który będzie przyciągał sytuację, lub rzeczy pożądane.

ZNISZCZENIE - aby doprowadzić do upadku wrogów, należy dokonać ich symbolicznego zniszczenia. Muszą być zastrzeleni, zakłóci, wpędzeni w chorobę, spaleni, roztrzaskani, utopieni lub rozdarci w najbardziej przekonywujący sposób (opis, obraz, laleczka voodoo)

(D) Ukierunkowanie

Nagromadzenie, a następnie właściwie ukierunkowanie mocy. Nie należy oczekiwać niecierpliwie wyniku rytuału. Już po jego zakończeniu należy wiedzieć i być pewnym tego, że rytuał się udał.

(E) Czynnik równoważący

Mierzyć siły na zamiary

2. PRZEDMIOTY POTRZEBNE DO ODPRAWIENIA RYTUAŁU

Czarne szaty i amulety z pieczęcią/symbolem Bafometa

Ołtarz - w rytuałach grupowych ołtarzem najczęściej jest ciało kobiety, w indywidualnych każde podwyższenie nakryte czarną tkaniną. Pod zachodnią ścianą. Odsyłam do mojego postu na temat ołtarzy. Bezpośredni link na samej górze bloga, pod zdjęciem głównym.

Symbol Bafometa - umieszczony na ścianie nad ołtarzem. Może być wydrukowany, samodzielnie narysowany. Może się też opierać o ścianę, niekoniecznie na niej wisieć. Niektórzy pod ścianą na ołtarzu ustawiają laptop/tablet z tym symbolem.

Świece - tylko białe i czarne. Nigdy nie używamy więcej jak jednej białej świecy, czarnych natomiast tyle ile się chce. Jedna czarna świeca powinna stać po lewej stronie ołtarza symbolizując moce ciemności i ścieżkę lewej ręki. Jedną białą świecę stawia się po prawej stronie ołtarza.
Czarna świeca : używane w intencji mocy, w ich płomieniach palimy pergaminy z życzeniami.
Biała świeca : używana do zniszczenia wrogów, w jej płomieniach palimy pergaminy z klątwami.

Dzwon - rozpoczyna i kończy rytuał. Na początku oczyszcza powietrze, na końcu wzmacnia siły oddziaływania rytuału. Powinien wydawać głośny i przenikliwy dzwięk.

Kielich - symbol "Pucharu rozkoszy". Najlepiej gdy jest srebrny, ale może być również z innego metalu, szkła, porcelany, kryształu, byle nie złoty.

Eliksir - może to być wino, ale również inne stymulujące napoje przyjemne dla podniebienia. Co kto lubi.

Miecz - Miecz Potęgi, symbol agresywnej siły, przedłużenie i wzmocnienie ramienia. Athame, o którym również pisałam we wcześniejszych postach.

Pergamin - zapisuje się na nim życzenia, klątwy, uroku itp. Pali się je potem w odpowiedniej świecy i wysyła w eter. Oczywiście nie musi to być prawdziwy pergamin. Wystarczą zwykłe, czyste kartki.

3. SATANISTYCZNY RYTUAŁ

1. Ubranie się do rytuału (czarne szaty/mogą być zwykłe czarne ubrania)

2. Zgromadzenie wszystkich przedmiotów potrzebnych do rytuału :

-Powieszenie/postawienie symbolu Bafometan na ołtarzu
-ustawienie i zapalenie świec (biała po prawej stronie - kartka z klątwami, czarna po lewej stronie - kartka z życzeniami
-zapisanie życzeń/klątw/uroków na pergaminach/kartkach
-napełnienie kielicha wybranym przez nas napojem

3. Oczyszczenie powietrza poprzez uderzenie w dzwonek :

- uderzyć w dzwonek 9 razy, obracając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i zwracając uderzenia ku czterem głównym stronom świata

4. Odczytać Inwokację do Szatana i Piekielne Imiona

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
W imię Szatana, Władcy Ziemi, Króla Świata, nakazuję Siłom Ciemności obdarzyć mnie swoją Piekielną Mocą!
Otwórzcie szeroko Bramy Piekła i wyjdzcie z Otchłani, aby przywitać mnie jako swego brata/siostrę i przyjaciela!
Obdarzcie mnie zaspokojeniem, o którym mówię!
Przyjąłem wasze imię jako część samego siebie! Żyję jak zwierzę na polu radujące się swoim cielesnym życiem! Obdarzam łaską sprawiedliwych i przeklinam zepsutych!
Na wszystkich Bogów Piekła - rozkazuję, aby stały się rzeczy, o których mówię!
Wyjdzcie i odpowiedzcie na wezwania, poprzez spełnienie moich życzeń! O USŁYSZ IMIONA!

Imiona Piekielne :

Abbadon, Chemosh
Lilith, Adramelech
Cimeries, Loki
Ahpuh, Coyote
Mammon, Amon
Czort, Mania
Apollyn, Dagon
Mantus, Aryman
Damballa, Marduk
Asmodeusz, Demogorgon
Mastema, Astaroth
Diabolos, Mefistofeles
Azazel, Dracula
Melek Taus, Baalberith
Emma-o, Metzil
Bafomet, Eurynomos
Mictlan, Balaam
Fenrir, Midgard
Bast, Gorgo
Milcolm, Belzebub
Haborym, Moloch
Behemot, Hekate
Mormo, Beherit
Isztar, Naamah
Bile, Kali
Nergal, Nihasa
Sachmet, T'an-mo
Nija, Sammael
Tamuz, O-yama
Sammu, Tezcatlipoca
Pan, Sedit
Thot, Pluton
Set, Tunrida
Prozerpina, Shaitan
Tyfon, Pwcca
Shamad, Yaotzin
Rimmon, Supay
Yen-lo Wang, Sabazios
Siwa


5. Picie z kielicha

6. Obracając się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, kierujemy miecz/athame na każdy z głównych kierunków świata i wywołujemy :

-Księcia Piekła Szatana z Południa
-Księcia Piekła Lucyfera ze Wschodu
-Księcia Piekła Beliala z Północy
-Księcia Piekła Lewiatana z Zachodu

7. Odczytujemy odpowiednią inwokację (link do inwokacji poniżej, odczytujemy przypisaną rytuałowi który robimy w danym momencie : Zniszczenie, Pożądanie, Litość)

Satanistyczne inwokacje i klucze henochiańskie   - po kliknięciu otworzy Wam się strona, na której znajdziecie iwokacje główną, piekielne imiona, 3 inwokacje na 3 rytuały i klucze henochiańskie

8. Wyrażanie pragnień, sporządzanie wyobrażeń, przygotowanie całego "projektu" i przesłanie w stronę osoby, na którą odprawiany jest rytuał.

(A) - Rytuał Pożądania

Opuść ołtarz i usuń się w odpowiednie miejsce lub inne pomieszczenie. Stwórz odpowiednią atmosferę. Należy wykorzystać wszystkie 5 zmysłów, do tego celu można wykorzystać :

-wizerunki graficzne
-pisemne środki działające na wyobraznię
-zapachy
-dzwięki

Należy doprowadzić się za pomocą wszystkich tych środków do orgazmu poprzez masturbację.

(B) - Rytuał Litości

Pozostań w bliskiej odległości od ołtarza i wyobrażaj sobie osobę, której chcesz pomóc lub intensyfikuj żal nad samym sobą. Wyrażaj pragnienia na swój własny sposób, wskazane są szczere łzy, którym należy dać swobodnie płynąć jeśli się pojawią

(C) - Rytuał Zniszczenia

Pozostań w kręgu Ołtarza, chyba, że wymagania będą inne. Po wytworzeniu wizerunku ofiary należy przystąpić do niszczenia jej podobizny, np:

-wbijanie szpilek lub gwozdzi w laleczkę, zdjęcie, portret
-graficzny obraz przedstawiający zniszczenie ofiary
-literacki opis
-wygłoszenie monologu

9. Po wykonaniu projekcji i "przesłaniu" jej w odpowiednim kierunku wracamy do ołtarza i odczytujemy zapisane wcześniej na kartkach życzenia. Po każdym życzeniu mówimy : "Chwała Szatanowi", nabijamy kartkę na miecz/athame i palimy w odpowiedniej świecy :

-klątwy/uroki biała świeca, prawa strona ołtarza
-życzenia/pragnienia czarna świeca, lewa strona ołtarza

10. Odczytujemy odpowiedni klucz henochiański - sami dobieramy jaki

11. Dzwonimy w dzwonek jak na początku rytu (9 razy obracając się w przeciwnym kierunku do wskazówek zegara, zwracając uderzenia w 4 główne strony świata)

12. Wypowiadamy słowa : "Niech tak się stanie". Koniec rytuału.

NIE CZEKAJMY NIECIERPLIWIE NA REZULTAT!

BĄDZMY PRZEKONANI O TYM, ŻE RYTUAŁ ZADZIAŁAŁ W CHWILI JEGO ZAKOŃCZENIA!

PO RYTUALE WSKAZANA JEST KĄPIEL W SOLI! (zwykła kuchenna wystarczy, łyżeczką do wody)

WARTO NA NOC ZAPALIĆ BIAŁĄ ŚWIECĘ!

"SZATAŃSKA CZAROWNICA"

Drugą ważną książką Antona LaVey jest "Szatańska czarownica" lub pod innym tytułem "Współczesna czarownica czyli szatańska sztuka uwodzenia".

Obie książki to to samo dzieło, tylko dwa różne wydawnictwa. Choć wiele osób myśli, że to dwie oddzielne pozycje.
Co do treści jest to wybitnie książka dla kobiet. Rytuałów w niej nie znajdziemy, skromne dwa, które zawiodą osoby uprawiające wysoką magię. Bowiem w jednym z nich LaVey zachęca nas kobiety do biegania nago w samym płaszczu po ulicach ;)

Z owego dzieła kobieta dowie się jak skutecznie uwodzić mężczyznę i dowie się jakiego, o według LaVeya możemy zdobywać osoby, które są nam zupełnym przeciwieństwem na jego Zegarze Osobowości. Więcej w książce psychologii i manipulowania niż magii, ale czyż sztuka manipulacji nie jest cechą, którą powinien mieć każdy dobry mag i czarownica? Wpływanie na umysły, emocje i zmysły innych. LaVey niewątpliwie był w tym mistrzem.
Ważnym przesłaniem książki jest to iż każdy powinien akceptować siebie takim jakim jest, bo idąc za starym przysłowiem : "każda potwora znajdzie swego amatora". I wiele prawdy jest w tym co LaVey pisze w swej książce.
Kobieta ma wszystko co jej potrzeba do skutecznego owijania sobie mężczyzn wokół palca, wystarczy w siebie uwierzyć, zaakceptować, pokochać i do dzieła. I to są może oklepane zwroty, ale jakże prawdziwe. Polecam ową pozycję wszystkim zakompleksionym kobietą.

Tą wstawką recenzyjną kończymy cykl satanizmu LaVeya i wkraczamy w obszerny dział satanizmu duchowego.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.