środa, 26 kwietnia 2017

Magia Nocy - Runy Nocy

POCHODZENIE NOCNYCH RUN (NOCNYCH SYMBOLI)

Jak wiesz, Nocne Runy powstawały przez dłuższy okres czasu. Wędrówka jaką podjąłem aby przynieść je tobie, była długa i bardzo ciężka. Wędrówka jaką ty odbędziesz aby je otrzymać, także jest przepełniona sprawdzianami, cierpieniem i ciężkim wysiłkiem. Wybrałeś opuszczenie Królestwa Nocy i zamieszkanie na Ziemi aby przynieść tej planecie poprzez czas oczyszczenie i przyczynić się do jej powrótu z powrotem ku Nocy. Bóg tego Świata uciekł próbom  uwięzienia go i jest gotów do powrotu na planetę. Nocne Runy zostały ci dane abyś mógł dopomóc w tym. Są one podarowane tobie aby zakończyć twe cierpienie. Naucz się ich i używaj Nocnych Run z mądrością i wiedzą twej Nocnej Świadomości.

Używanie Nocnych Run

Zostały zamieszczone tutaj łącznie trzydzieści cztery Nocne Runy. Każda z nich posiada przypisany jej dźwięk. Każda Nocna Runa jest wypełniona właściwą jej Mocą Nocy. W sercu Nocnego Świata w którym rządzi nasz ukochany Nocny Bóg,  owe Runy tworzą Język Nocnej Mocy.

Nocny Bóg i Jego Magowie używają tego języka w Tworzeniu w Nocnej Sile. Budują z Nocną Mocą Świąt Magii Nocy. Nie mogę ci podać wymowy dźwiękowej owych run ani stworzyć słów w owym Języku. Musisz to zrobić sam.

W Nocnej Świadomości, usłyszysz Słowa Nocnej Mocy. Gdy wypowiesz owe słowa zobaczysz runy które tworzą świat i dzięki temu nauczysz się dźwięków przypisanych każdej z runie oraz kombinacjom run. To co uczynię jest tylko wyjaśnieniem ci znaczenia poszczególnych run. Zamierzam także zagłębić cię w łączenie run w Nocne Glify o nadzwyczajnej mocy jako przykład który możesz używać. Pragnę abyś zrozumiał że są to tylko początkowe glify. Ty także, w Nocnej Świadomości, możesz budować Nocne Glify zawierające Moc Nocnego Twórcy. Jak wszystko, w Magii Nocy, wejdź w swą Wewnętrzną Nocną Jaźń i podróżuj ku Duchowemu Źródłu Nocy. Przyłącz się do Świadomości Nocnego Boga  i przynieś Nocny Glif do tego świata. Poczuj jego Nocną Moc, poznaj przeznaczenie, usłysz jego Dźwięk, a następnie przenieś go na papier. Kiedy rysujesz runę, powinieneś użyć czarnego, czerwonego lub fioletowego atramentu albo farby tudzież wszelakiego innego rodzaju medium które pozwoli ci je trwale narysować.

Jeśli wycinasz lub ryjesz Nocną Runę na przedmiocie to powinieneś zabarwić ową runę na jeden z powyżej wymienionych kolorów. Ustawienie Nocnych Run jest ważne. Nocne Runy są używane do przekazywania Nocnej Mocy dowolnym innym obiektom. Mogą być używane jako przedmioty do medytacji aby pozyskać ową Moc dla ciebie samego lub innych osób. Mogą  one być używane aby budować pole energetyczne. Dla przykładu, odrysuję Nocny Glif Nocnej Śmierci na czterek kartkach  papieru i położę je w czterech rogach mego łóżka na podłodze. Zakreślę wzór Nocnego Glifu mą lewą ręką kiedy będę przywoływał Słowa (Dźwięki) Nocnej Mocy jakie czuję iż z niej wypływają. Zrobię to na każdym z narożników mego łóżka. Zrobię to aby ochronić się przed mymi wrogami. Jeśli spróbują mnie skrzywdzić, to dosięgnie ich Nocna Śmierć. Me noce są teraz wypełnione spokojnym odpoczynkiem. Me sny są mymi własnymi snami. To co omówię dalej będzie opisem każdej Nocnej Runy i właściwej dla niej Nocnej Mocy a następnie uczynię tak samo z Nocnymi Glifami. Tak więc, zacznijmy, niechaj Nocna Świadomość prowadzi cię w używaniu owych Nocnych Run i Glifów. Niechaj Nocny Bóg tego świata nauczy cię Jego Symboli Duchowej Nocnej Mocy. Zawsze używaj ich w Nocnej Świadomości i Jego Służbie.
POSZCZEGÓLNE NOCNE RUNY 

Deszcz
Łzy które Nocni Bogowie ronią czasem z radości a czasem z żalu nad światem. Symbol miłosierdzia i życzliwości oraz czasu działania z litością.

Grad
Kiedy łzy Nocnych Bogów są ronione na pozbawiony serca świat. Symbol siły zniszczenia która nie zna litości.

Meteor
Nocni Bogowie grający z ogniami niebios. Symbol radości z zabawy w Twórczym Ogniu, lecz też i ostrożnego podchodzenia do beztroskich czynów.

Lot
I uniosą się Oni na Nocnych Skrzydłach ku Sercu Duchowej Ciemności. Symbol szybkich działań.

 Wąż
On jest Tym który ocalił ludzkość od niewolnictwa oraz istnienia w ignorancji i bólu. Symbol wiedzy i mądrości.

Zmiana
To czy na lepsze czy na gorsze, zależy od Oka Obserwatora, lecz nie mniej, wszystko może ulec zmianie. Jeśli zmiana następuje w jakiś sposób, to może po niej nastąpić kolejna zmiana.

Lęk
Bogowie Dnia zranieni w swe serca, oddzieleni od nich przez kolor i języki oraz ignorancję wynikającą z zazdrości a także lęku o swe dzieło. Symbol złudzenia w którym nie ma się czego lękać prócz samego lęku.

Wichry Nocnego Ognia
Powinieneś się unieść na Nocnych Skrzydłach w Ognistym Oddechu Nocnych Bogów jak nic co jest znane w  ludzkim świecie, podobnego do stworzeń latających na pustynnych wichrach. Symbol mocy uwolnionej poprzez użycie Nocnej Mocy.

Wypełnienie
Pełny krąg wszystkich rzeczy które nadeszły. Symbol wszystkich działań i ich możliwych skutków.

Sztormy
Bogowie Sztormów maszerujący po ziemi głosząc wieść że Nocny Bóg Świata nadal rządzi. Symbol oczyszczenia i oczyszczających sił które niosą zniszczenie poprzedzające odnowę.

Ziemski Twórczy Ogień
Dar Nocnych Bogów dla ludzkości. Symbol tego co może przynieść ciepło i wygodę.

Nocna Siła
Kto może górować ponad Swymi przeciwnościami jest tym czyja moc przybywa od Nocnych Bogów. Symbol wytrwałej siły której nic nie może się przeciwstawić.

Płodność
Jest ona stawianym przed nimi zadaniem powielania się aż ich liczebność stanie się legionem. Symbol wzrastania aż uda się rozwinąć większą liczbę i siłę.

Góry
Nocni Bogowie Gór są Majestatyczni i Potężni. Powinno im się oddawać Honor. Symbol duchowości.

 Grzmiące Byty
Są Oni Ręką Nocnego Boga. Posiadają Straszliwą Siłę. Symbol Piątego Żywiołu Życia.

 Chaos
Jego Moce są zawsze w ruchu. Symbol nieprzewidywalności.

 Bezczynność
Działanie polegające na braku działania. Symbol trwającej i spoczywającej Mocy.

 Błogość
Znajomość Oceanu Istnienia jako Jedność. Symbol twej Nocnej Duszy.

 Przyjemność
Otrzymali nieskończoną przyjemność i się zagubili. Symbol reinkarnacji.

 Ziemska Miłość
Miłość matki do jej dziecka, miłość twórcy wobec swego dzieła. Symbol miłości rodzącej energię życiową która  dodaje wytrwałości.

Wędrówka
Wędrują po świecie w poszukiwaniu Ostatecznego Zadania. Wędrówka z szybkością myśli jest ich Ostatecznym Zadaniem. Symbol Wędrowców którzy nie mają żadnych ograniczeń.

 Samodzielne Pokonanie
Poznanie porażki jest utratą czyjegoś snu. Symbol mocy która może powstrzymać wszystkie rzeczy.

 Powrót
Wyruszanie tylko po to aby powrócić, niekończąca się wędrówka. Symbol powracania tego co zostało wysłane.

 Nienawiść - Wojna
Uderzają z nienawiścią i rozniecają wojnę aby zniszczyć to co stworzyli. Opłakują to co stworzyli. Symbol głupoty, ubóstwa i chciwości.

 Zwycięstwo
Z zwinnością, chwałą i powodzeniem docierają do końca. Symbol spełnienia.

 Ziemska Radość
Żyją w swych niekończących się snach, znając radość i szczeście. Symbol nadzieji, radości i szczęścia na Ziemi.

 Nocna Radość
W radości i szczęściu wkraczają w Duchową Noc wystrojoną Nocną Chwałą i Mocą Duchowej Nocy. Symbol prac Maga Nocy.

 Gwiezdny Ogień
W chwale wieczornego zmroku lśni niebo. Symbol Mocy Nocnej Chwały.

Czas
Rozpoczynanie i kończenie wszystkiego co dotyczy wszystkich rzeczy. Symbol cierpliwości i wytrwałości.

Transcendencja
Symbol wychodzenia poza własne ograniczenia.

 Przemiana
W końcu, wszystko zostanie oczyszczone i przemienione w Duchową Noc. Symbol Mocy Nocy, która poprzez Wolę Maga Nocy, przemienia wszystko zgodnie z Jego Wizją.

 Nocna Porażka
Oni znają porażkę z rąk Wielkiego Mrocznego. Symbol Mocy Maga Nocy doprowadzającej do końca.

 Nocne Wichry
Nocne Wichry przynoszą wszystko zanim przyniosą zniszczenie i zmianę a także oczyszczenie wszystkiego co stare. Symbol mocy usuwającej przeszkody.

Dotarcie
Dokonywanie wędrówki w cztery strony świata, która zakończy się w przeciągu jednego dnia. Symbol Poszukiwania i Badania Czterech Żywiołów, ich używania, oraz mistrzowskiego opanowania.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.