niedziela, 30 kwietnia 2017

Tablica Ouija

UWAGA : ODSYŁAM DO SWOJEGO NAGRANIA NA YT : O spirytyzmie pisałam już kiedyś, dla odświeżenia tutaj link

Spirytyzm - BHP / Rodzaje duchów / Trzy Seanse Spirytystyczne

Pod tym linkiem również sposób z planszą podobną do Ouija. Ale o samej tablicy nie pisałam.
W internecie można na jej temat nie wiele znaleźć, chyba że wieczne ostrzeżenia, dlaczego nie powinno się jej używać. Cóż. Ryzyko jest praktycznie we wszystkim, ale kto nie praktykuje - ten się nie rozwija. Kto nie ryzykuje - ten nie ma. Okultyzm to nie jest zabawa jak wiadomo, ani łatwa sztuka, ale jeśli już ktoś się za niego bierze, niech bierze się w całości, a nie w połowie.

Co do samej Ouija

Tablice ouija są doskonałe do kontaktowania się bądź rozmów z Demonami,  duchami i innymi bytami.
Można z nią pracować samemu lub w grupie, jednakże lepiej jak mi się wydaje, jest robić to samemu, bo wtedy łatwiej się skupić.
Niech nowicjusze upewnią się, że płyta jest na całkowicie równej powierzchni. Ważne jest, aby wejść w trans podczas korzystania z niej. Połóż palce lekko na każdej stronie planszety. Wkrótce zacznie ona delikatnie ciągnąć. Odprężcie się i pozwólcie jej pracować. To może potrwać kilka minut. Ważne jest aby uwolnić się od zakłóceń, oraz aby nikt wam nie przeszkadzał.
Należy się całkowicie skoncentrować na tablicy. Jest to coś w rodzaju wokół wszystkich krawędzi planszy, a uwaga powinna być zablokowana, tak aby nie interesowało nas nic innego w najmniejszym nawet stopniu.
Im „wyższa” istota/byt, tym więcej energii poczujecie. Im więcej używamy ouija tym lepiej będzie się wam z nią pracować.

Każde z nas jest inne i będzie miał nieco inne doświadczenia w użyciu tablicy oraz odbieraniu wiadomości:

Automatyczny sposób - w tym przypadku, planszeta przesuwa się automatycznie, bez operatora, wiedząc co dany duch powie. Wiadomości w językach obcych będą również otrzymywane, nawet w językach jakich operator nie zna i nigdy nie słyszał.

Metoda inspirująca – to jest najczęstsze: tutaj wiadomości są podane w formie myślenia na głos wewnątrz lub na zewnątrz swego umysłu. W tym przypadku, dana osoba praktycznie wie wcześniej co duch zaraz napisze. Poprzez częste powtarzanie inspiracja ta będzie głośnym myśleniem i biernym słuchaniem w komunikacji. Będziecie postrzegać wiadomości z własnego umysłu lub z zewnątrz siebie. To jest coś jak dyktando - słowa przychodzą do głowy, a potem przez ręce na planszetę.

Intuicyjny sposób - macie wrażenie, jakbyście poruszali planszetą sami. Na wszelkie pytania odpowie natychmiast. To jest rodzaj jasnowiedzy. Planszeta literuje słowa i zdania w pełnej świadomości, bez operatora wiedzy lub inspiracji w jakikolwiek sposób.
Metody te mogą również pojawić się w mieszanym rodzaju, na przykład pół automatyczna i pół inspirująca lub intuicyjny i inspirujące lub wszystkie razem. Która z metod będzie dominująca dowiecie się dopiero po długim okresie treningu. Każdy ze sposobów jest dobry i solidny, pod warunkiem używania go uczciwie i szczerze. Praktyka czyni mistrza!

W celu zdobycia większej ilości informacji odsyłam do książek, które można znaleźć w ezo sklepach, trzeba tylko odsiać ziarno od plew.

Tablicę możemy zrobić sami lub kupić. W Polsce jednak ciężko dostać taką z prawdziwego zdarzenia. Dobrze by było, jeśli robimy ją sami, żeby nie była narysowana byle jak na byle jakiej kartce, a zrobiona z drewna, albo przynajmniej dobrej jakości kartonu. Włóżcie w to serce.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.