czwartek, 4 maja 2017

Magia Krwi

Wiele osób pyta o Magię Krwi, bo w Internecie jest bardzo mało o i ile w ogóle informacji na ten temat. Dlaczego? Ponieważ Magia Krwi jako taka, sama w sobie nie istnieje. ALE! Krew w magii jest wykorzystywana, z racji na to iż jest to jedna z najpotężniejszych magicznych substancji.

W skrócie :

Krew (łac. sanguis, stgr. αἷμα, haima) – płyn ustrojowy, który za pośrednictwem układu krążenia pełni funkcję transportową, oraz zapewnia komunikację pomiędzy poszczególnymi układami organizmu.

Nie od dzisiaj wiadomo, że krew jest czymś więcej niż tylko płynem ustrojowym jak to wyżej zostało opisane. Każda krew jest unikatowa, jedyna, twoja własna i w dodatku prywatna. Diabolizm (picie krwi) jakiego dopuszczają się młodzi pseudo sataniści oraz Ci co mają się za wampiry jest w tym wypadku częścią magii krwi być może nawet nieświadomie jej stosowaną.

Krew może być źródłem, narzędziem, nośnikiem, symbolem, tropem..
Wszystko zależy od indywidualnej praktyki i potrzeby. Wystarczy choć trochę pobudzić wyobraźnię żeby domyślić się jak działa i jak jej użyć..

Wiele dawnych plemion stosowało często krew w swoich rytuałach dla bogów i różnych innych bytów. Ale takie praktyki odnajdujemy i w Kościele Katolickim – wino jako symbol krwi Chrystusa. Dla mnie to forma kanibalizmu.

Niektóre ścieżki magiczne do dzisiaj praktykują krwawe ofiary, cóż… co kto woli, chociaż ja osobiście nie popieram.

Jak możemy wykorzystać swoją krew w rytuałach? Najprostszy sposób to przypieczętowanie swoją krwią kartki z zaklęciem/intencją/modlitwą/prośbą, którą się pali na pewnym etapie rytuału.
Swoją krwią, czy krwią kogoś innego (gdy robimy ryt/klątwę/spętanie na kogoś) możemy również przejechać po świeczce, którą palimy w trakcie rytu lub na intencję.
W
arto też przyjrzeć się krwi miesięcznej i tutaj kobietki mają dużo łatwiej ;) Krew miesięczna wykorzystywana podczas rytuałów zwłaszcza miłosnych czy spętania, bardzo wzmacnia zaklęcie i sam rytuał. Zresztą nie ciężko zauważyć fakt, który jest potwierdzony badaniami, że kelnerki, które pracowały w dniu miesiączki, dostawały dwa razy więcej napiwków. Ale powiedzmy, że to już kwestia biologiczna, co nie oznacza, że nie łączy się w pewien sposób z magią i okultyzmem – manipulacja.

LaVey dostrzegł pozytywne aspekty kobiecej miesiączki i jej praktyczne wykorzystanie w sztuce manipulacji – uwodzenia. Doradzał kobietom, żeby nasączony wacik swoją krwią miesiączkową, wkładały do woreczka z naturalnego materiału i nosiły na szyi, między piersiami, żeby ciepło, które się wytwarza, uwalniało woń owej krwi, a tym samym feromony w niej zawarte. Cóż…

Od lat również wśród kobiet krąży pewna metoda na usidlenie mężczyzny. Znacie? Krew miesięczną dodaje się do kawy/wina/napoju mężczyzny, którego chce się zdobyć. Czy działa? Działa. Panowie strzeżcie się ;)

Jeden z najbardziej znanych rytuałów z wykorzystaniem krwi to Braterstwo Krwi, które łączy bratnie dusze na wieki wieków. Dzięki takiemu rytuałowi, który jest bardzo intymny łączymy się z drugą osoba, wytwarza się niezwykła więź, coś na zasadzie jak u bliźniąt. Bardzo prosta sprawa :
-dwie osoby sobie bliskie duchowo (wiadomo o co chodzi) nacinają sobie dłonie w tym samym miejscu, łapią się nawzajem, lub przykładają dłonie do siebie i wymawiają np. : „moja krew, twoja krew, nasza krew.”

Każdy może stworzyć swój rytuał do tego celu. Liczy się inwencja i wyobraźnia.
Właściwie każdy przedmiot magiczny możemy przypieczętować swoją krwią, żeby go wzmocnić. Przydatne to jest bardzo w satanizmie, który nie wymaga krwawych ofiar w żadnym razie, ale ja np. podczas każdego rytuału, pieczętuję krwią kartkę z prośbami i swój wisior z Bafometem. Dlaczego? Intuicja chyba? Lub też symboliczna ofiara, która pokazuje moje pełne oddanie i zaangażowanie w sprawę. Ja praktycznie przy każdym rytuale używam odrobiny swojej krwi.

Krew innych jest przydatna kiedy chcemy rzucić na kogoś klątwę, spętać daną osobę lub rzucić urok czy zniszczyć kogoś. I nie ma znaczenia czy tą czyjąś krew wsadzimy do laleczki, spalimy, zakopiemy samą/w słoiku (Butelka Wiedżmy). Efekt wzmocniony.

Znam też taki rytuał, który się nazywa Rytuał Krwawej Świecy N’Ha. Trudna i skomplikowana sprawa. Potrzebujemy białą świecę, na której wycinamy symbole potrzebne nam/stosowane przez nas etc. Świece stawiamy w głębszym naczyniu, powiedzmy głębokości przeciętnej popielniczki i zalewamy ją swoją krwią… Krwi powinno być sporo, ale tyle żeby nam się nie przelała/wylała, no wiadomo o co chodzi. Taką świecę palimy i powinna się wypalić do samego końca. Stosuję się ten rytuał w sytuacjach bez wyjścia, skomplikowanych i kiedy mamy nóż na gardle. Obojętne w jakiej magii. Przykładowo ja jestem satanistką, mam jakąś sprawę bardzo pilną niecierpiąca zwłoki. Normalnie robię Standardowy Rytuał  do Szatana, ale wiem, że w tym przypadku muszę użyć czegoś mocniejszego. Więc dodatkowo zapalam właśnie tą świecę. Dlaczego to działa? Ponieważ wylewając swoją krew odbieramy sobie po części trochę życia, dajemy swoją esencję, skrawek duszy. Ogromne poświęcenie no i co tu dużo mówić, w świecie jest wiele istot, które nie pogardzą taką ogromną energią i chętnie za to coś dla nas zrobią świadomie lub nie.

O wampiryzmie wspominać chyba nie muszę. Jeśli ktoś ma wątpliwości to pisałam post o wampiryzmie krwi, znajdziecie w Spisie Treści po prawej stronie.

Na koniec fragment z Liber Azerate odnośnie magii seksualnej i linki
„Oprócz wymienionej formy eliksiru istnieje jeszcze mroczniejszy i silniejszy wariant, który jest silnie powiązany ze wszystkimi aspektami mrocznej boginni. Ta wyższa forma eliksiry może zostać wyprodukowana jedynie jeśli kapłanka znajduje się w okresie czarnego księżyca, czyli podczas miesiączki. Krew menstruacyjna odgrywa centralną rolę w czarnych sztukach i jest jeszcze wyżej ceniona w mrocznej magii seksualnej, gdzie funkcjonuje ona jako wzmacniacz złowrogich energii. W odróżnieniu od krwi, która przenosi siłę życiową i płynie w naszych żyłach, krew menstruacyjna, zwana również "krwią czarnego księżyca" lub "wodą śmierci", ma siłę aby sterylizować, niszczyć, rozpuszczać i zabijać. Krew menstruacyjna według starszych tradycji mogła doprowadzać psy do szaleństwa i dać magowi likantropiczne włąsności oraz dać mu kontrolę nad krwiożerczymi wilkami. Jest to interesujące, ponieważ pokazuje silne powiązanie krwi menstruacyjnej z mrocznym i złymi siłami księzyca, które najlepiej reprezentuje boginni czarnego księżyca. Krew menstruacyjna ma zawsze najsilniejszą moc podczas malejącego księżyca i staje się najpotężniejsza w nowiu. Właśnie w tym okresie mroczne siły osiągają swój szczyt. Wtedy też najlepiej przeprowadzać czarne rytuały mające na celu zmagazynowanie energii satanistycznych boginń. Podczas takich obrzędów, które poprzez magazynowanie czarnych żeńskich energii wzmacniają siłę maga, kapłanka zawsze powinna mieć rolę dominującą. Podczas nowiu mroczna bogini podróżuje przez mroczne nocne niebo i pozwala swojej krwi menstruacyjnej spływać na ziemię. Dlatego krew kapłanki podczas mroków bezksiężycowej nocy nabietra największej mocy - jest ona w harmonii z gniewem mrocznej matki. Tak długo jak kapłanka krwawi nie może ona zajść w ciążę, więc tym silniejsza jest jej możliwość aby urodzić (stworzyć) duchowe dziecko na poziomie astralnym. W ten sposób seksualność Ewy przekształca się w seksualność Lilith, która może zostać użyta do otwarcia bram do mrocznej strony. Krew menstruacyjna jest zatem w kabale klifotycznej darem Samaela dla kobiety, który może ona użyc aby osiągnąć władzę i wolność. Z powodu silnych powiązań z niszczącymi, śmiercionośnymi mrocznymi siłami krew
menstruacyjna jest kluczem do antykosmicznych i klifotycznych mocy i może zostać użyta aby nawiązać kontakt z bogami i demonami rozszalałego chaosu. Symboliczne przedstawienie które jest obecne w wielu obrzędach MLO jest następujące: mag zanurza sztylet w czarze wypełninej winem rytualnym aby w ten sposób zmienić wino w czarze w eliksir, który jest nazywany krwią smoka. Ta zamiania ma miejsce dzięki polaryzacji pomiędzy sztyletem/ogniem/Lucyferem a czarką/wodą/Lilith. Właśnie seksualne siły przeciwieństw przemieniają zawartość czarki, która symbolizuje krew menstruacyjną mrocznej boginii, w eliksir zwany krwią smoka. Krew smoka lub "jad Taninsam", jak nazywa się ten eliksir w sztukach klifotycznych, jest symboliczną reprezentacją eliksiru, który jest produkowany gdy kapłan i kapłanka przeprowadzają seksualne obrzędy w okresie menstruacyjnym kapłanki. Ten najsliniejszy i najmroczniejszy eliksir jest nazywany w zakazanej alchemii "czerwonym złotem" i ma ponoć niezliczone mroczne własności. Miedzy innymi czerwone złoto/krew smoka może zostać uzyta aby odpędzić niepożądane jasne energie i rozsiewania mrocznych i niszczycielskich strumieni mocy. Krew smoka znajduje zastosowanie również podczas seksualnych inwokacji do mrocznych bóstw. Podczas tych inwokacji magazynuje się energię mrocznej władzy i ściaga się ją przez wir. Podczas szczytu rytuału biorący udział spożywają krew smoka, aby w ten sposób wzmocnić obecność mrocznych bogów w ich świadomości”

Krew a rytuały - forum
Demonfoe - O magii krwi
Urok miłosny - magia krwi
Rytuał Ognistej Krwi
Zakazane kontakty -krew menstruacyjna
Rytuał wykreślenia krwią
Sekretna moc krwi menstruacyjnej
Mroczna magia seksualna
Zjawisko menstruacji w słowiańskich wierzeniach
Miesiączką - przekleństwo czy siła

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.