czwartek, 8 czerwca 2017

Demonologia - część II - Satanizm Teistyczny - Opis Demonów wyższych rang

DEMONY WYŻSZYCH RANG

Istnieją cztery wielkie potęgi rządzące Piekłem: Szatan, Belzebub, Astaroth i Azazel. Szatan jest najpotężniejszy i panuje nad wszystkim. Bogowie wyższych rang oraz mocy pomagają tylko swym przyjaciołom oraz osobom zaufanym. Ea/Enki (Szatan), Enlil (Belzebub; oryginalny ‘Baal’), Innana (Isztar, Izyda, Astaroth) i Szamasz/Utu, Aszur (Azazel) byli czterema najpopularniejszymi, najpotężniejszymi oraz najbardziej znanymi Bogami na świecie. Byli oryginalnymi Bogami z Mezopotamii. Wszyscy są powiązani. Belzebub/Enlil jest bratem przyrodnim Szatana/Ea, a Astaroth i Azazel to bliźniacy, wnuki Belzebuba.

*(opisy Szatana, Azazela , Astaroth i Belzebuba z racji na długość opisów w osobnym poście)
* nie wszystkie Demony wymienione tutaj czy w późniejszych postach, posiadają pieczęcie, dlatego nie umieszczałam tutaj już żadnych sigili.

AGALIAREPT

Ranga: GENERAŁ
Agaliarept ujawnia sekrety i odsłania tajemnice.
Jego podwładnymi Demonami są: Buer, Gusion i Botis
Agaliarept układa swoje włosy w egipskim stylu, są one do ramion. Ma oliwkową cerę, jest bardzo wysoki i muskularny. Agaliarept jest raczej cichy.

ASMODEUSZ / ASMODAY / SYNODAY

Ranga: KRÓL, NADZORCA DOMÓW HAZARDOWYCH W PIEKLE.
Asmodeusz był w zakonie Serafinów i nosił tytuł „Króla Demonów.” Zawiaduje wieloma wymiarami przyjemności. Woli jak przyzywająca Go osoba nie ma nakrycia głowy (żadnego kapelusza itp.) i uczy sztuki astronomii, arytmetyki, geomancji oraz rzemiosła. Odpowiada na wszelkie pytania, odkrywa i strzeże skarbów oraz daje możliwość czytania w myślach innych. Obdarza niewidzialnością i potrafi zniszczyć małżeństwo/związek.
Asmodeusz ma ludzka matkę a Jego ojcem jest Bóg. Ma kruczoczarne włosy z warkoczem na plecach i oliwkową cerę. Asmodeusz jest bardzo uprzejmy i w znacznym stopniu jest gentlemanem. Ma przyjemny, łagodny głos. Asmodeusz jest bardzo przyjemnym Demonem.


FLEURETY

Ranga: PORUCZNIK GENERAŁ
Jego podwładnymi Demonami są: Bathin, Eligos
Fleurety ma moc wy wykonać wszelką pracę podczas nocy. Może także sprowadzić grad na wybrane miejsce. Fleurety ma złotą aurę ze złotymi a także pozłacanymi skrzydłami oraz białymi piórami. Jest muskularny i ma delikatną cerę. Ma długie blond kręcone włosy sięgające poniżej ramion.

LUCIFUGE ROFOCALE / TARCHIMACHE / FOCALOR

Ranga: Król
Kolor świec: czarny
Roślina: dzika róża
Jego podwładnymi Demonami są: Agares, Marbas
Sprawuje kontrolę nad wszystkimi bogactwami oraz skarbami świata
Lucifuge Rofocale towarzyszy tym, którzy się świeżo zadedykowali Satanizmowi. Jest cierpliwy, uprzejmy i ma łagodny głos. Ma łysą głowę. Nosi szatę z jasnego, lśniącego srebra ze złotymi podkreśleniami. Jest raczej cichy. Ma głęboki głos z lekkim akcentem.

„Focalor” to anagram na ‘Rofocale’
Pozycja Zodiaku: 20-24 st. Wagi
13-17 października
Karta Tarota: Czwórka Mieczy
Kolor świecy: czarny (osobiście od Niego do ucznia)
Roślina: dzika róża (osobiście od Niego do ucznia)
Planeta: Merkury
Metal: rtęć
Żywioł: powietrze
Ranga: Król (osobiście od Niego)
Jest Nocnym Demonem i włada 30 legionami duchów
Włada wiatrami oraz morzem, powodując że statki idą na dno a ludzie toną. Nie skrzywdzi nikogo, jeśli o to poproszony.
Focalor pojawia się łysy, odziany w szatę z jasnymi, lśniącymi srebrnymi i złotymi nitkami. Jego skrzydła, gdy je pokaże, połyskują tak jak Jego szata. Lucifuge Rofocale jest cierpliwy, uprzejmy i ma delikatny głos. Nosił szatę z jasnymi, lśniącymi srebrnymi i złotymi nitkami. Jest raczej milczący i ma lekki akcent.

SARGATANAS

Ranga: MAJOR BRYGADZISTA
Jego podwładnymi Demonami są: Valefor, Foraii i Loray
Sargatanas znajduje się bezpośrednio pod dowództwem Astaroth. Otwiera wszelkie zamki i przenosi każdego w dowolne miejsce za pomocą projekcji astralnej. Obdarza niewidzialnością i umiejętnościami w uprawianiu miłości.
Sargatanas ma piękne złote skrzydła i nosi czerwoną szatę pokrytą złotym pyłem. Ma długie blond włosy i jasnoniebieskie oczy oraz jasną skórę. Jest bardzo cichy.

SATANACHIA

Ranga: DOWÓDCA NACZELNY
Jego podwładnymi Demonami są: Prulas, Amon i Barbatos
Satanachia posiada olbrzymią wiedzę na temat planet.
Ma władzę nad wszystkimi kobietami oraz dziewczynami i obdarza chowańcami.

ABADDON / APOLLYON

Ranga: Książę Wojny
Abaddon jest Doradcą, Panem Otchłani i Królem Demonów.
Wysoka Kapłanka Persephone opowiada o swoich doświadczeniach z Abaddonem: jest On bardzo duży, rzekłabym wysoki na 2,4 m. Krępy, nosi coś w rodzaju stroju bojowego gdy Go widzę. Ma ciemną karnację, ciemne oczy, włosy a nawet wąsy.

ABIGOR / ELIGOR / ELIGOS

Ranga: Dowódca 60 Legionów.
Abigor uzdolniony jest w tajemnicach wojny oraz przepowiedni. Ma On piękne czarne skrzydła z białymi ozdobnikami. Ma czarna aurę wokół swojej głowy i wielkie czarne oczy bez tęczówek. Posiada także dwa czarne paskowate oznaczenia na policzkach.

Pozycja Zodiaku: 10-14 st. Bliźniąt
1-5 czerwca
Karta Tarota: Dziewiątka Mieczy
Kolor świecy: żółty
Roślina: tymianek
Planeta: Wenus
Żywioł: powietrze
Metal: miedź
Ranga: Książę [Duke]
Jest Dziennym Demonem i włada 60 legionami duchów
Daje przysługi w rozprawach sądowych oraz sprawach prawnych, przyciąga sukces biznesowy i finansowy. Rozbudza miłość oraz pożądanie, powoduje wojny i zbiera armie. Odkrywa On także ukryte rzeczy.

ADRAMELECH

Ranga: Wielki Kanclerz
Prezes Rady Generalnej Szatana, Nadzorca Garderoby Szatana. Adramelech był Bogiem Awwitów. Był to starożytny lud, brutalnie wymordowany aż do wyginięcia przez izraelitów pod dowództwem ‘jahwe’.
Adramelech jest bardzo wysoki, ma stylizowane, kruczoczarne włosy z grzywką, a sięgają mu do ramion, jak na wielu malowidłach w egipskich świątyniach i piramidach. Ma bardzo przeszywające czarne oczy oraz intensywne spojrzenie. Ma jasną cerę.

ALASTOR

Ranga: Wykonawca Dekretów wydawanych przez Sąd Szatana
Ma On krótkie jasne blond włosy, które są cienkie. Jego oczy są niebieskawo-szare i wyglądają bardzo młodo. Ma białe skrzydła i był ubrany na biało.

ANUBIS / IPOS

Anubis znany jest także jako Goecki Demon „Ipos”
Anubis jest gigantem. Wydaje się że ma gdzieś 2,7 albo 3 m wysokości i jest dobrze zbudowany. Ma proste, jasne włosy do długości poniżej swoich uszu oraz opaloną skórę. Anubis jest Bogiem zmarłych z głową szakala. Asystuje w sprawach dotyczących zmarłych. Przewodniczy pogrzebom i może zostać wezwany by chronić każdego, kto ostatnio zmarł. Jest obrońca oraz przewodnikiem dusz zmarłych.

Pozycja Zodiaku: 15-19 st. Raka
8-12 lipca
Karta Tarota: Trójka Kielichów
Planeta: Mars / Pluton
Żywioł: woda
Kolor świecy: ciemnoniebieski
Roślina: drzewo sandałowe
Metal: żelazo / pluton
Ranga: Hrabia [Earl] / Prezydent
Jest Dziennym Demonem i włada 36 legionami duchów
Ipos czyni dana osobę charyzmatyczną i śmiałą. Pomaga On w utrzymaniu przyjaźni i nawiązaniu nowych a także może przepowiedzieć przyszłość i odsłonić przeszłość.

BEHEMOTH

Ranga: PIEKIELNY STRÓŻ NOCNY
Demon zaspokajania przyjemności, przewodniczy On ucztom oraz imprezom w Piekle

BELIAL

.Pozycja zodiaku: 10-20 st. Wodnika
30 stycznia - 8 lutego
Karta Tarota: 6 Mieczy
Planeta: Słońce
Żywioł: Powietrze
Ranga: Król

Belial jest Nocnym Demonem, władającym 80 legionami duchów

Belial rozdaje zaszczyty i tytuły. Godzi przyjaciół i wrogów a także daje chowańce. Pomaga w zajściu znacznie dalej z robotą w pracy i w pozyskiwaniu wyższej pozycji. Daje przysługi od innych, nawet od wrogów. Belial był Księciem zakonu Cnót. Jest mały i szczupły. Ma platynowe blond włosy.

BELPHAGOR

Belphagor to Demon pomysłowych wynalazków oraz bogactwa. Obdarza bogactwem tych, których lubi. Ma On blond włosy, i jest muskularny. Zwykle po spotkaniu z Nim pozostawia osobę z ciepłym uczuciem. Ma białe skrzydła i bardzo przeszywające oczy.

CHARON / CHIRON

Charon przewozi dusze przez rzekę Styks w Piekle.

CIMERIES / CIMEJES / KHEPER / KHEPRI / KHEPRER / CHEPERA / KHEPU

Pozycja Zodiaku: 25-29 st. Wodnika
14-18 lutego
karta Tarota: Siódemka Mieczy
Kolor świecy: ciemnoniebieski
Roślina: sosna
Żywioł: powietrze
Planeta: Wenus
Metal: miedź
Ranga: Markiz
Jest Nocnym Demonem i włada 20 legionami duchów

Cimeries obdarza siłą ducha i daje dużo odwagi, czyni daną osobę bardzo bohaterską podczas walki. Uczy literatury i znajduje wszystko to, co zostało zgubione. Uczy On także gramatyki, logiki oraz retoryki i jest opiekunem żołnierzy wraz z personelem militarnym. Ujawnia On też zakopane skarby.
Cimeries ma piękne, truskawkowe blond włosy do ramion i jest dobrze zbudowany. Jest bardzo przystojnym Bogiem z dużą rozpiętością skrzydeł. Jego skrzydła są złote a On sam pokryty jest złotym połyskiem.

DAGON / ZAGAN

Dagon znany jest także jako Goecki Demon „Zagan”
był On Bogiem Filistynów. Jest bardzo duży, jak Anubis. Ma ciało kulturysty. Dagon ma proste blond włosy, małą buzię z cienkimi ustami oraz niebieskawo-szare przeszywające oczy. Jest Bogiem rolnictwa, farmerstwa i płodności. Znany jest z tego, że pojawiał się z rogiem wystającym z Jego czoła, co symbolizowało fallusa. Jest patronem farmerów i rolników.

Pozycja Zodiaku: 0-4 st. Wodnika
20-24 styczeń
Karta Tarota: Piątka Mieczy
Planeta: Saturn / Uran
Kolor świecy: biały
Roślina: hizop
Metal: ołów / uran
Żywioł: powietrze
Ranga: Król / Prezydent
Jest nocnym Demonem i włada 33 legionami duchów
Zagan może przemienić ciecze – wino w krew; wodę w wino. Może wprawić kogoś w dobry nastrój przy wszelkich wydarzeniach. Zagan zmienia metal w monety i obdarza dowcipem. Daje mądrość i czyni głupców mądrymi.

HORUS / PURSON / CURSON

Jest bardzo jasny. Przypomina Amona Ra, tylko że ma delikatniejsze rysy. Towarzyszą mu cztery inne Demony. Horus jest bardzo poważany wśród Demonów oraz Tych wysokiej rangi. Wyglądający bardzo młodo, gdy się pojawia może On rozświetlić całe pomieszczenie swoją energią.

Pozycja Zodiaku: 5-9 st. Koziorożca
27 czerwca - 1 lipca
Karta Tarota: Dwójka Kielichów
Planeta: Księżyc
Metal: srebro
Roślina: orchidea
Kolor świecy: purpurowy
Żywioł: woda
Ranga: Król

Jest Dziennym Demonem i włada 22 legionami duchów
Należał częściowo do Zakonu Cnót a częściowo do Zakonu Tronów
Purson (Jego imię wymawia się jak angielskie ‘osoba’ - person) ujawnia ukryte rzeczy i skarby, ujawnia przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Może czytać w i ujawniać myśli innych oraz dawać dobre chowańce. Odpowiada na wszelkie pytania.
Jest bardzo jasny – przypomina Amona Ra, tyle że ma łagodniejsze rysy. Towarzyszy Mu parę innych Demonów. Horus jest bardzo szanowany pośród Demonów i posiada bardzo wysoką rangę. Wygląda bardzo młodzieńczo. Gdy mi się pojawił, może On rozświetlić cały mój pokój swoją energią.


LEWIATAN

Ranga: WIELKI ADMIRAŁ PIEKŁA
Lewiatan pojawia się w formie wielkiego węża morskiego z siedmioma głowami i jest obupłciowy, władając żywiołem wody; połączeniem z podświadomością, snami oraz wyobraźnią, i nazywa się Go „Smokiem Chaosu”. Rządzi obszarami morskimi. Patron żeglarzy i rybaków. Lewiatan był Księciem zakonu Serafinów.
**Powyższe zostało wzięte z książek o Demonach. Istnieje wiele opinii na temat tego kim lub czym jest ‘Lewiatan’. Jedni autorzy twierdzą, że był on dużym statkiem kosmicznym, inni mówią, że słowo ‘Lewiatan’ pochodzi od hebrajskich lewitów, kapłanów, którzy strzegli Arki Przymierza. Imię ‘Lewi’, ‘lewita’ jest dalszą pochodną od słowa ‘lewitować’. Inni twierdzą, że jest on Lovecraftowskim „Cthulhu”. Żadne z Kapłaństwa Duchowego Satanizmu nie spotkało istoty o imieniu „Lewiatan”.


LILITH

Lilith jest ulubioną z pośród pięciu żon Szatana.* Jest wyzwolicielką kobiet. Patronka silnych kobiet i Bogini ich praw. Lilith reprezentuje seksualną wolność oraz seks dla przyjemności. Jest egzaltacją żeńskiej boskości. Opowiada się także Ona za aborcją oraz świadomym planowaniem rodziny. Znana jest również z pomagania kobietom w porodzie.
Lilith nie wolno wzywać. Pojawia się tym których wybierze sama, z własnej woli. Jednym z Jej świętych symboli jest sowa.

MAMMON / ZEUS

Ranga: Skarbnik Piekła
Bóg znany jako „Mammon” – to nie jest Jego prawdziwe imię. „Mamon” to hebrajskie słowo na pieniądze i nic poza tym. Użyto owego imienia do tego Demona/Boga przez błędną interpretację oraz ignorancję. Odkryliśmy poprzez pracę z tym Demonem, że grecki Bóg Zeus odpowiada „Mammonowi”.
Zeus ma krótkie, falowane platynowe blond włosy i jasne niebieskawo-szare oczy. Nosi wieniec laurowy, białą togę i jest przysadzisty.

MASTEMA

Mastema to ważna Bogini ze starożytnego Egiptu. Zawiaduje i jest ekspertką w czarnej magii oraz czarnoksięstwie. Ma piękne, lśniące, długie blond włosy pełne loków oraz skrzydła z czystego złota.

MORAX / FORAII / FORAX / MARAX / MAAT

Pozycja Zodiaku: 10-14 st. Raka *(20-29 Wagi)
2-7 lipca *(13-22 października)
Karta Tarota: Trójka Kielichów *(Czwórka Mieczy)
Planety: Mars/Pluton
Metal: żelazo/pluton
Żywioł: woda *(powietrze)
Kolor świeczki: czerwony
Starsza
Ranga: Hrabina/Prezes

Jest Dziennym Demonem i włada 30 legionami duchów
Uczy Ona astrologii, astronomii, nauk humanitarnych i magicznego zastosowania kamieni wraz z ziołami. Daje także chowańce. Jest Boginią ładu, prawdy i sprawiedliwości. Jest bardzo szanowana pośród innych Demonów. Ma kruczoczarne włosy z grzywką, oliwkową skórę i uczesanie jakie widać na egipskich malowidłach. Ma duże białe skrzydła i jest bardzo wysoka.

MULCIBER

Ranga: Hrabia, Dowódca Straży Miejskiej w mieście Pandemonium
Mulciber jest zastępcą Belzebuba. To inżynier i architekt miasta znanego jako Pandemonium. Bardzo inteligentny, jest ekspertem od strategii oraz działań wojennych. Zaprojektował i zbudował Wielki Pałac Szatana.

NEFTYDA / BATHIN / NEBTHET

Neftyda jest żoną Seta. Tak jak Toth oraz Seshat, pojawiają się Oni razem. Gdy pojawia się Neftyda, towarzyszy Jej Demon Strażnik. Jest potężnie zbudowana z burzą blond kręconych włosów. Neftyda jest bardzo przyjacielska i rozmowna. Ma uzdolnienia magiczne oraz w używaniu słów mocy i jest Boginią leczenia. Neftyda to także Bogini śmierci i jak Jej mąż, Set; Ciemności.

Pozycja Zodiaku: 25-29 st. Bliźniąt
16-21 czerwca
Karta Tarota: Dziesiątka Mieczy
Kolor świecy: purpurowy
Roślina: jemioła
Planeta: Saturn / Uran
Metal: ołów / uran
Żywioł: powietrze
Ranga: Księżna
Jest Dziennym Demonem i włada 30 legionami duchów
Bathin ujawnia właściwości ziół oraz drogocennych kamieni. Pomaga także w osiągnięciu projekcji astralnej i zabierze cię tam gdzie chcesz się udać.

NERGAL / HADES / PLUTON

Nergal jest jednym z siedmiu synów Szatana  i włada Zaświatami. Jego żoną jest Ereszkigal. Ma władzę nad zmarłymi.

NEBIROS / NABERIUS / CERBER

Ranga: Inspektor Generalny i Marszałek Polny
Ma moc wywoływania zła w każdym. Uczy właściwości minerałów, metali, warzyw i zwierząt. Włada sztuką przewidywania i jest biegły w nekromancji.
Nebiros ma zielonkawą aurę. Jego kolor to bogata zieleń.

Pozycja Zodiaku: 20-29 st. Raka
18-22 lipca
Karta Tarota: Czwórka Kielichów
Planeta: Jowisz / Neptun
Metal: cyna / neptun
Żywioł: woda
Kolor świecy: czerwony
Roślina: jesion
Ranga: Markiz
Jest Dziennym Demonem i włada 19 legionami duchów
Uczy On nauk humanistycznych oraz ścisłych, logiki, retoryki i pomaga w przywróceniu utraconych zaszczytów oraz pozycji. Naberius pomaga także odzyskać straconą własność.

OZYRYS / ORIAS / ORIAX

Ozyrys jest Bogiem zaświatów, śmierci i wskrzeszenia. Obdarza stabilnością, siłą oraz odnowionymi mocami po śmierci. Ozyrys ma głęboki głos i pojawia z tatuażem widniejącym na czole swojej łysej głowy.

Pozycja Zodiaku: 20-24 st. Koziorożca
11-15 stycznia
Karta Tarota: Czwórka Denarów
Planeta: Merkury
Metal: rtęć
Kolor świecy: biały
Roślina: kokoryczka wonna
Żywioł: ziemia
Ranga: Markiz
Jest Nocnym Demonem i włada 30 legionami duchów
Oriax zmusza wrogów do okazania nam dobrej woli i może przemienić dana osobę w dowolny kształt. Pomaga w uzyskaniu szacunku i wysokiej pozycji. Uczy także o gwiazdach i planetach.

RAUM / KHNUM

Pozycja zodiaku: 15-19 st. Wagi *(1-10 Byka)
8-12 październik *(21-30 kwietnia)
Karta Tarota: 3 mieczy *(5 denarów)
Planety: Saturn *(Mars)
Metal: ołów *(żelazo)
Żywioł: powietrze *(ziemia)
Roślina: oset
Kolor świeczki: czarny
Ranga: Hrabia
Jest Nocnym Demonem i włada 30 legionami duchów
Raum wzbudza miłość i godzi wrogów. Może zniszczyć reputację, miasta i/lub czyjąś własność. Kradnie pieniądze i przynosi je magowi. Jest egipskim Bogiem „Khnumem”, znanym także jako Khnemu, Khnoumis, Chnemu, Khnum. Jest baraniogłowym Bogiem. Pojawia się w jasnym, białym blasku i nosi maskę głowy barana. Ma skrzydła z czarnymi i białymi paskami jak u zebry. Ubrany jest w egipskim stylu. Jego imię to anagram do ‘barana’ [ang. ram] (RAuM). Raum jest BARDZO hojny, obdarza telepatią i zdolnością do komunikacji ze zwierzętami. Jest bardzo przyjaznym Bogiem.

SCIRLIN

Jest jednym z posłańców Piekła i może asystować w przyzywaniu innych Demonów. Reprezentuje autorytet Lucyfera.

SEKHET / SEKHMET

Znana jest także jako Sekhmet, Sechmet, Sekhait, Sekhautet, Sekhem i Sakhmis.
Jest Ona lwią Boginią a Jej moc jest znana. Jest wojowniczką i zaszczytną Boginią walki oraz wojny.
Ma długie czarne skrzydła z czerwonymi paskami. Ma bardzo ciemną skórę i blond włosy z lokami. Sechmet ma głęboki i mocny głos.

SESHAT

Znana także jako „Sefkhet-Aabut” i „Seshat”
żona Totha, jest niebywale piękna, ma długie blond włosy z lokami. Towarzyszy Mu i asystuje w wielu projektach. Tak jak Jej mąż, jest skrybą, a także egipską Boginią intelektu, literatury i bibliotek. Dzierżyła władze nad wszystkimi starożytnymi bibliotekami Egiptu. Czasami zastępuje Totha gdy Ten jest zajęty. Ci z nas którzy pracowali z Totem i Seshat widzieli Ich razem, a czasami Seshat przyjdzie do nas zamiast Jej męża który jest zawsze bardzo zajęty. Toth jest chyba najbardziej zabieganym ze wszystkich Demonów.

SET / SITRI / SETH / SIT / SUT / SUTEKH

Set to egipski Władca Ciemności. Jest jednym z siedmiu synów Szatana.
ma ciemną karnację z kruczoczarnymi włosami. Gdy wykonywałam działania energetyczne z Nim, na początku miał skrzydła nietoperza. Oswobodziwszy Go zamieniły się one w piękne, miękkie czarne skrzydła jak u kruka. Nosi długą czarną satynową szatę. Był bardzo miły, miał przyjemny głos i pozostawił mnie z silnym poczuciem spokoju. Ma piękną energię, definitywnie reprezentuje ciemność. Żoną Seta jest Bogini Neftyda. Mogą czasami pojawić się razem.

Pozycja Zodiaku: 25-29 st. Byka
15-20 maja
Karta Tarota: Siódemka Denarów
Planeta: Saturn
Kolor świecy: czerwony
Roślina: hiacynt
Metal: ołów
Żywioł: ziemia
Ranga: Książę [Prince]
Jest dziennym Demonem i włada 60 legionami duchów

Książę miłości i pożądania, sprawia, że kobiety obnażają się do naga. Powoduje, że kobiety i mężczyźni zakochują się w sobie.

pojawia się nawet w dzień, choć jest On Egipskim Księciem Ciemności. Jest jednym z siedmiu synów Szatana. Nosi on długą, czarną satynową szatę, ma ciemną karnację, kruczoczarne włosy i na początku miał ciemnobrązowe nietoperzowe skrzydła, które zmieniły się w piękne czarne pierzaste jak u kruka. Był bardzo uprzejmy, miał delikatny głos i pozostawił mnie z energetycznym uczuciem pokoju. Niewątpliwie Set reprezentuje ciemność. Pojawił mi się w moim pokoju w środku południa w jakiś słoneczny dzień. Może być tak dziennym jak i nocnym Demonem/Bogiem. Pojawia się wraz ze swoją Żoną, Neftydą (Bathin).

SORATH

Sorath jest Bogiem Słońca. Mówi się, że był osobistym Demonem Strażnikiem oraz doradcą Adolfa Hitlera
Sorath włada prądami energii mającymi do czynienia z ‘id’ ze struktury ludzkiej psychiki, odmiennymi stanami świadomości, myślokształtami, żywiołakami, halucynogenami, rzeczami „niewyjaśnionymi, niespodziewanymi i nieznanymi” – i „cudami”. Sorath jest „Zamykającym”, natomiast Azazel jest „Otwierającym”. Sorath, Wielki Bóg, nie lubi wszystkich gdyż jest On Ucieleśnieniem Wiecznie Płonącego Czarnego Słońca, płonącego jak noc do wiecznie trwającego dnia. Jego liczbą jest siódemka, włada Trzynastym znakiem zodiaku, który istnieje tylko Jeden; a Jego czasem jest każdy Nów Księżyca. Rządzi z północy. Umysł jest bardzo przebiegły, zwłaszcza ta część którą używamy my, magowie. Boska cześć umysłu jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Szatan ufa Swoim i nikomu innemu z taką mocą. Nie uaktywni się ona dla każdego, a jeśli już to zrobi to by dać przerażającą lekcję dla tych Bez którzy próbują ujarzmić Moc. Przejdę teraz do części „Zamykającego”. Sorath zawiaduje prądami energii „niepoznawalnego umysłu” i jest Bogiem energii każdego słońca we wszechświecie. Sprawuje także władzę nad centrum magnetyzmu, oraz czynnikiem życia dla wszystkiego. Także fotogenami oraz wszelką mocą słoneczną. Sorath powiedział, że wszystkie słońca w całym wszechświecie mają na nas wpływ, nie tylko nasze. Północny ogień – Słońce ponad nami. Na sam koniec, cuda nie są czymś co powodują Bogowie. Są Oni ponda tym. Ich świat jest poza potrzebą oraz rozumieniem czym jest cud. Pochodzą one od NAS. Cud dla jednego może być klątwą dla drugiego; co jedna osoba zgubiła inna np. może znaleźć. Sorath pochodzi z rasy Bogów Nordyckich. Jest wysoki, ma jasne, długie blond włosy.
-Wysoki Kapłan Salem Burke

TOTH vel HERMES (grecki), MERKURY (rzymski), Tehuti, Ningishzidda (sumeryjski), Quetzalcoatl (Ameryka Środkowa)

Znaki zodiaku: Bliźnięta - Rak
Karta Tarota: 3 rózeg
Planeta: Merkury, Księżyc
Kolor świec: srebrny, czerwony
Metal: rtęć
Żywioł: powietrze
Ranga: Sekretarz ds. Dokumentów i Aktów Prawnych w Piekle; Wielki Urząd

Toth jest ważnym Demonem o wysokiej randze. Jest jednym z 7 synów Szatana. To wielki mistyfikator. Jest najjaśniejszym oraz najinteligentniejszym z Bogów. Toth jest bardzo lubiany, niezwykle wręcz charyzmatyczny oraz przyjacielski. Jest najbardziej zalatanym ze wszystkich Demonów i może być ciężko przywołać Go, chyba że jest się dla Niego bardzo ważną osobą. Seshat jest żoną Totha i często Go zastępuje gdy Ten jest zajęty. Toth jest Prawdziwym Ojcem leczenia i medycyny. Jest opiekunem lekarzy, pielęgniarek, sanitariuszy, pracowników szpitala, uzdrowicieli oraz wszystkich tych, którzy pracują w zawodach medycznych. Wszyscy z nas którzy widzieli i mieli przyjemność z Totem zgadzają się co do tego, że jest wysoki, muskularny, dobrze zbudowany, z gęstymi złotymi blond włosami oraz błękitnymi oczami. Ma jasną cerę. Jego włosy są uczesane w warkocz jak u Asmodeusza, i Obaj mają włosy długości poniżej ramion.

SYNOWIE SZATANA :

a) Toth (vel Tehuti, Ningishzidda, Quetzalcoatl)
b) Set (vel Ningal, Seth, Satu, Sitri, Sut, Sutekh)
c) Ozyrys (vel Wesir, Tammuz, Dummuzi, Asar, Oriax, Orias; najmłodszy syn)
d) Amon Ra (vel Amane, Aman, Pamon, Aamon, Mendrion, Monasiel, Parmersiel, Caspiel, Merodach, Marduk; najstarszy syn)
e) Adapa (vel Adam, Adama, Atabba, Atab)
f) Ziusudra
g) Nergal (vel Hades, Pluton)

LINKI : 

AGALIAREPT
ASMODEUSZ
LUCIFUGE ROCOFALE
SATANACHIA
ABADDON
ABIGOR
ADRAMELECH
ALASTOR
ANUBIS
IPOS
BEHEMOT
BELIAL
BELFEGOR
CHARON
CHIRON
CIMERIES
DAGON
HORUS
LEWIATAN
LILITH
MAMMON
ZEUS
MASTEMA
MORAX
MAAT
MULCIBER
BATHIN
NEFTYDA
NERGAL
HADES
NEBIROS
CERBER
OZYRYS
ORIAS
RAUM
KHNUM
SECHMET
SESHAT / SESZAT
SITRI
SET
THOTH
HERMES


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.