niedziela, 2 kwietnia 2017

Wilkołatctwo - Księga Wilkołactwa


WPROWADZENIE 

Książka ta zawiera podstawowe elementy pozwalające na wniknięcie w fascynujący, w większej części nadal niezbadany, aspekt okultyzmu: Likantropia (Wilkołactwo). W książce tej omówiłem podstawowe teorie i praktyczne wskazówki pomocne dla osób praktykujących wilkołactwo. Podsumowałem w niej lata mej prywatnej pracy w danym temacie i teraz przedstawiam wam "owoce" mej pracy. Lecz zanim przejdziemy dalej, pozwólcie iż się przestawię. Moje magiczne imię brzmi Frater D. i jestem magiem  praktykującym od kilku lat. Moja praca zaprowadziła mnie do wielu fascynujących miejsc i pól do zbadania. Tak więc nieuniknione było to że sprawa wilkołactwa znalazła się na mojej ścieżce rozwoju oraz badań. Moje początkowe badania w danym temacie cechowały się co prawda podejściem "niezdecydowanym", niemniej po kilku poważniejszych spojrzeniach, sprawa owa zaczęła wydawać mi się co raz to bardziej możliwa do zrealizowania przeze mnie w rzeczywistości. Legendy dotyczące likantropii są co prawda nieco przesadzone, lecz możliwe są pewnego rodzaju przemiany fizyczne, co wkrótce zobaczycie. Napisałem tą książkę przede wszystkim ponieważ (o ile wiem) nigdy nie napisano dobrego podręcznika dotyczącego sprawy przemiany, i pragnę zapełnić tę nie wypełnioną dotychczas przez nikogo pustkę. Tak więc podążcie dalej w czytaniu tej lektury, i odłóżcie swe niedowierzanie na bok, na tyle abyście zdołali się czegoś z tej książki nauczyć.

WILKOŁAK - KRÓTKIE WPROWADZENIE

XX-wieczny Słownik Webstera tłumaczy wilkołaka w następujący sposób: "(W folklorze ludowym), osoba zamieniona w wilka, lub zdolna przyjmować na własne życzenie postać wilka". Jest to trafna i dobra definicja uwzględniająca obecne dogmaty naukowe. Lecz dla naszych celów, muszę przytoczyć dokładniejszą, bardziej trafną definicję. Tak więc ta książka określa wilkołaka jako: osobę która uległa przemianie (cofnęła się w rozwoju), wymuszonej lub dobrowolnej, do stanu dzikości lub upodobniła się do wilka, zarówno fizycznie jak i umysłowo.
Pozwólcie mi to szczegółowo wyjaśnić:
"Osoba która przemieniła się (cofnęła się w rozwoju), w sposób wymuszony lub dobrowolny, do stanu dzikości lub upodobniła się do wilka": Poprzez to rozumie osobę która tymczasowo porzuciła więzi społeczne które są odpowiedzialne za osobowość (w psychoanalizie "osobowość / jaźń" jest częścią psychiki odpowiedzialną za podstawowe zwierzęce instynkty). Użyłem określenia "cofnęła się", ponieważ "wyższe" lub "cywilizowane" myśli i umysł zajmują drugorzędną rolę w świadomości. Wola jest wielkim czynnikiem w procesie przemiany, w której to stanowi ona podstawową moc woli dokonania przemiany. Prócz tego jest to opłacalne dla maga, jako potrzebującego po przebywać czasami w stanie zwierzęcości podczas pewnych sytuacji, ponieważ wtedy następuje wyzwolenie i uwydatnienie oczyszczających skutków owej przemiany. Słowo "dzikość" odnosi się do dzikości lub nieskrępowanego niczym stanu. W rzeczy samej jesteście całkowicie dzicy przebywając w owym stanie, dlatego też jest to powód dla którego muszą zostać podjęte pewne środki ostrożności (zostały one omówione i wyjaśnione w następnych rozdziałach). Wilk jest archetypem, wszystkiego co jest dzikie i nieskrępowane. Prócz tego jest on pięknym i szlachetnym zwierzęciem. Oczywiście jeśli utożsamiasz się z jakimś innym zwierzęciem, to możesz go używać zamiast wilka.
"Zarówno fizycznie jak i umysłowo": Przemiana najpierw ma miejsce jako subiektywna przemiana w świadomości osoby, lecz później zaczyna się ujawniać  u owej osoby w bardziej fizyczny sposób. Nie mówię tutaj iż wyrośnie wam futro i szpony, ale raczej wasze ciało będzie zachowywało się nieco inny niż zazwyczaj sposób. Teraz gdy wyjaśniłem już czym jest wilkołak, zbadajmy się dlaczego warto się nim stawać.

DLACZEGO WILKOŁAK

Jak dobrze wiecie, wilkołak jest otaczany fascynacją i powszechnie występuje w "legendach". Historie o wilkołaku możemy znaleźć na całym świecie. Owe potężne stworzenie zdaje się rywalizować o popularność tylko z wampirem. Jest tutaj kilka powodów owej powszechności wilkołaka, lecz czuję że podstawowe przyczyny naukowe / socjologiczne są najbardziej fascynujące. Wewnątrz ludzkiego mózgu istnieją pewne  powiązania które kontrolują jego pierwotne pragnienia: głód, sex itp. Owe części wydają się być dodane w procesie ewolucji. Dlatego też mówi się że rzeczy - odruchy i instynkty - które są zazwyczaj tłumione i skrywane, zaczynają dominować nad naszą osobowością. Gdy człowiek ewoluował i jego umysł stał się coraz bardziej skomplikowany, owe instynkty zostały zepchnięte na dalszy tor i zostały spętane. Oczywiście nadal potrzebujemy pożywienia, posiadamy popęd płciowy, itp. lecz w naszym wysoce technologicznym społeczeństwie potrzeby owe są postrzegane jako mniej ważne do omówienia, działamy niczym komputer (prócz jedzenia które jest niezbędne do zachowania zdrowia i sił, możemy zachowywać się tak samo jak komputer !).
Obecnie żyjemy w ogólnoświatowej wspólnocie w której nasze pierwotne instynkty są hamowane (przez główne religie) i ignorowane (przez technologię). Lecz nasze instynkty są tuż obok, nigdy nie zamarły, jedynie się ukryły. Nie mówię tutaj że macie z powrotem chodzić na czworakach, porzucić inteligentne myślenie i wbiec dziko do lasu, mówię tylko że musimy poznać i docenić całość naszej osobowości, wraz z jej zwierzęcą stroną. Owe poznanie i docenienie może być dokonane poprzez wilkołacką przemianę. Łatwo jest dostrzec dlaczego osiąganie zwierzęcego stanu od czasu może być zarówno uwolnieniem się od codziennych trosk jak też i przyjemną zabawą. Lecz jest ono przyjemne tylko tak długo jak długo nasza zwierzęca strona nie zaczyna dominować w naszej osobowości. Nasza zwierzęca strona jest tylko małą częścią naszej psychiki i lekceważąc inne części naszej psychiki możemy znaleźć się w sytuacjach których wolelibyśmy uniknąć.

MOC LIKANTROPII

Tak więc gdy poznaliśmy już czym jest Likantropia (Wilkołactwo) i dlaczego jest to tak wielce pożądanym stanem, poznajmy czego możemy się spodziewać po doświadczeniu przemiany. Poniżej znajduje się lista pewnych mocy których istnienia możesz doznać przebywając w stanie likantropii (wilkołactwa). Odczucia i doświadczenia mogą być różne dla różnych osób, lecz zestawiłem tutaj najbardziej powszechnie spotykane odczucia i doświadczenia.

Wzmożone Odczuwanie :

Przebywając w tym stanie, możecie odkryć że każde fizyczne doznanie jest o wiele głębsze i bogatsze. Kolory zdają się być bardziej jasne i ostre. Możecie odkryć zapachy których nie moglibyście poznać przebywając w ludzkiej postaci. Smak jest o wiele bogatszy (zarówno w odniesieniu do pozytywnych jak i ohydnych smaków). Wasza skóra stanie się o wiele bardziej czuła na wszelakie bodźce.

Wzrost sprawności fizycznej :

Przebywając w tym stanie, odkryjecie wzrost waszej sprawności i siły fizycznej.

Wzmożony Popęd płciowy :

Wzrost popędu płciowego jest głównym doświadczeniem wynikającym z praktykowania likantropii. Niemniej jednak, musisz się wystrzegać zbliżeń płciowych bez uzyskania zgody partnerki (partnera), lub wobec nieletnich, i możecie dokonywać zbliżeń płciowych tylko z osobami które DOKŁADNIE rozumieją co się dzieje.
Co do innych mocy / doświadczeń, to mogą być one odmienne dla każdego. Dlatego też doświadczając tego rodzaju doznań, omawiając je, pamiętaj  o tym że wraz z mocami nabywasz też odpowiedzialność za swe czyny. Wilkołactwo jest zawsze to samo i niczym się nie różni.

OSTRZEŻENIE WSTĘPNE

Likantropia (Wilkołactwo) może być niebezpieczne jeśli będzie nadużywane. Tak więc poniżej nakreślę wam warunki jakie muszą zostać spełnione aby przemiana mogła mieć miejsce z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa.
Nigdy nie używaj mocy wilkołaka gdy jesteś rozgniewany, oraz gdy nie znajdujesz się w bezpiecznej, niezamieszkałej okolicy. Używanie mocy wilkołaka w czasie gniewu lub w zamieszkałej okolicy może wywołać brutalne zachowanie i reakcje, co może wpędzić cię w bardzo nieciekawą sytuację.
Używaj mocy wilkołaka tylko w otoczeniu ludzi którym ufasz, i którzy w pełni rozumieją to co czynisz. Mimo to jednak, najlepiej jest używać mocy wilkołaka tylko wtedy gdy jesteś sam, i dlatego też najlepiej jest używać owych mocy gdy znajdujesz się w niezamieszkałej, odludnej okolicy.

Praktykuj likantropię tylko w odpowiednim otoczeniu, takim jak twoje własne mieszkanie, z daleka od oczu wścibskich osób. To ułatwia przemianę i może zapobiec wzywaniu policji z powodu "dzikiego zwierzęcia włóczącego się u sąsiada", z powodu nieciekawych ryków.

Nie pozwól aby moc wilkołaka zapanowała nad twoim życiem. Opętanie jest możliwe, tak więc musicie, od czasu do czasu, przyjrzeć się sobie z punktu widzenia postronnego obserwatora. Traktujcie moce wilkołaka jako coś specjalnego i nie nadużywajcie ich.
Jeśli będziecie postępować zgodnie z poniższym podręcznikiem, wszystko powinno być w porządku. Likantropia to bardzo ciekawe i przyjemne doświadczenie, lecz musicie przy tym zachowywać środki ostrożności. Raz jeszcze powtórzę: Zarówno wydawca jak i autor poniższej książki nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nadużycia teorii lub praktyk tutaj zawartych, a także za mylne ich interpretowanie.

WSTĘPNE SZKOLENIE

Zanim przejdziemy do właściwych technik stosowanych w celu dokonania przemiany, omówmy dwa wstępne szkolenia które muszą zostać opanowane w sposób co najmniej biegły. Poświęćcie godzinę, przez cztery dni w tygodniu (nie więcej, nie mniej) na praktykowanie owych szkoleń. Nie rozpoczynajcie właściwej przemiany aż do czasu gdy owe dwa ćwiczenia  zostaną biegle opanowane (zajmie wam to około dwóch tygodni praktyk). Gdy po raz pierwszy dokonacie praktycznej przemiany, to sugeruję abyście nadal dokonywali owych ćwiczeń, niemniej, zgodnie z waszym własnym planem zajęć.

Przyjmowanie postaci wilkołaka :

Ułóżcie się w sposób jaki czujecie iż wilkołak (lub inne zwierzę jeśli nie chcecie się upodabniać  do wilka) spoczywa podczas swego odpoczynku. Zamknijcie swe oczy i wyobraźcie sobie że wasze ciało zamienia się w wilkołaka. Przyjrzyjcie się przemianie swego ciała. Ważne jest abyście doświadczyli tego nie tylko swymi oczami, lecz także odczuwając to, to znaczy tak jakbyście obserwowali swą przemianę z normalnego punktu widzenia. Nie chodzi tu o widok jaki dostrzega postronny obserwator.

Przyjmowanie osobowości umysłowej wilkołaka :

Aby tego dokonać, musicie myśleć i odczuwać tak samo jak sądzicie iż w dany sposób myśli i odczuwa to wilkołak. Zniżcie swą świadomość do świadomości zwierzęcia. Spójrzcie na świat oczami wilkołaka. Doświadczcie doznań i instynktów właściwych zwierzętom.
Gdy opanujecie już te zdolności, i stworzycie właściwe otoczenie, jesteście gotowi do przemiany.

Przebranie

Na pewno zdołacie znaleźć rekwizyty lub kostium które są niesamowicie pomocne w waszych praktykach likantropii. Kostium będzie służył do uzewnętrzniania tego w co chcecie się przemienić. Nie polecam pełnego kostiumu, raczej sztuczne futra które mogą być doczepiane do waszego ciała. Tylko od was zależy czy będziecie pracować nago, odziani jedynie w futro, czy też w ubraniu na które narzucicie futro lub skórę. O wiele ważniejsze jest to, czy się dobrze w tym czujecie. Dobrze jest także używać tego samego przebrania (kostiumu) podczas każdej przemiany. Kiedy tworzycie swe przebranie zachowujcie się w sposób bardzo przemyślany, wybredny oraz krytyczny. Dla bardziej doświadczonych i śmiałych praktykantów okultyzmu, polecam przywiązanie wilkołackiego myślokształtu lub powłoki astralnej do swego przebrania, co bardzo pomoże w procesie przemiany.

Otoczenie

W praktykowaniu likantropii bardzo ważną sprawą jest stworzenie sobie właściwego otoczenia do dokonywania przemiany. Zamieszczony poniżej opis będzie wam bardzo pomocny przy stworzeniu właściwego otoczenia.
Najpierw musisz zadbać o to aby otoczenie było chronione przed oczami wścibskich oczu oraz intruzami (współczuję niespodziewanym intruzom którzy spotkają się z osobą praktykującą wilkołactwo w trakcie jej przebywania pod postacią wilkołaka).
Najlepszym otoczeniem jest miejsce na wolnym powietrzu, umieszczone w naturalnym lesie (lub w naturalnym środowisku właściwym dla waszego zwierzęcia jeśli wybraliście coś innego niż wilka). Niemniej jednak, czasami trudno jest znaleźć takowe miejsce które było zarazem odludne jak też i bezpieczne, tak więc być może będziecie musieli improwizować i oprzeć się na swej pomysłowości.
Możecie sobie zapragnąć aby położyć gdzieś w waszym otoczeniu żywność. Polecam misę z pieczonym mięsem, na przykład steki. To odwołuje się do potężnych pierwotnych pragnień.

Bądźcie rozważni, dokładni i pomysłowi.

INNE SPRAWY WARTE ZAINTERESOWANIA

W swej praktyce wilkołactwa możecie zapragnąć używać elementów z wielu różnych systemów magicznych aby zwiększyć odczuwane doznania. Osobiście sugeruję wam dwie rzeczy:

Przywoływanie

Możecie zapragnąć dokonać rytualnego przywoływania wilczego bóstwa, ducha lub przewodnika aby pomógł wam w waszych pracach. Począwszy od samym przywoływań i wykraczając poza zakres tej małej broszury, proponuję wam abyście studiując ową broszurę, szczegółowo zapoznali się z praktyką likantropii. Jako samego godforma, wysoce polecam Fenrira z mitologii ludów nordyckich. (Kiedy jesteśmy już przy temacie nordyckiej mitologii, to muszę zaproponować wam także abyście dowiedzieli się czegoś o berserkach. Berserkowie byli specjalnymi wojownikami którzy nosili skóry zwierząt i walczyli z wściekłością równą dzikim zwierzętom przeciwko wszystkim swym wrogom). [Dodatek tłumacza: pomocna tutaj może być bidruna widniejąca jako logo działu Wilkołaki, niesamowicie wysoce użyteczna przy praktykowaniu likantropii. Można ją wykonać na swym ciele w wersji trwałej jako tatuaż, lub zmywalnej np. henną].

Księżyc

Możecie zapragnąć sobie aby realizować swe przemiany zgodnie z fazami księżyca. Odkryłem że może to być szczególnie przydatne w mej praktyce owej ścieżki wilkołactwa. Oczywiście może być też wiele innych różnych możliwości oraz dróg do zbadania. Przytoczyłem tutaj właśnie tą metodę, ponieważ była sprawdziła się w moim przypadku. Podobnie jak z wszystkimi ścieżkami magii, najważniejsza jest wyobraźnia i dokonywanie doświadczeń. Dlatego też traktujcie te instrukcje i wskazówki jedynie jako początek waszych badań, nie zaś jako ostateczne słowo.

Dokonywanie Przemiany

Teraz podam wam technikę dokonywania przemieniania się w wilkołaka. Będziecie musieli prawdopodobnie trochę popraktykować i nieco poeksperymentować z techniką by móc w pełni dokonać przemiany.  Wytrwałość jest tutaj kluczem do sukcesu.

Przemiana

Włóż na siebie swe zwierzęce przebranie (kostium).
Idź do wyznaczonego miejsca, i znajdź wygodne miejsce aby usiąść. Zamknij swe oczy i oczyść swój umysł. Rozmyślaj o cechach zwierzęcia którym chcesz się stać. Zobacz jak ono poluje, kojarzy w pary podczas godów itp. Stań się świadom swego pragnienia bycia tym zwierzęciem, i pozwól aby owe pragnienie coraz bardziej narastało.
Teraz sprawdź jakie są aktualne problemy i zmartwienia w twoim życiu, i pomyśl o tym co by było gdybyś mógł się pozbawić odpowiedzialności społecznej i stać się owym zwierzęciem. Niechaj twe  problemy i troski staną się paliwem napędzającym twe pragnienie stania się zwierzęciem.
Wyobrażaj sobie, tak intensywnie jak tylko zdołasz, wybrane przez siebie zwierzę stojące za tobą. Zobacz je, poczuj je, bardzo silnie oczaruj te wyobrażenie. Kiedy możesz już "poczuć" zwierzę, zobacz jak ono wchodzi do twego ciała. (W tym kroku następuje właśnie stworzenie archetypu astralnego który pomoże ci w tym procesie przemiany).
Teraz zobacz jak twoja postać zamienia się w zwierzę. Wyobrażaj to sobie tak silnie jak tylko to możliwe. Zapragnij stać się zwierzęciem.
Przyjmij tok myślenia zwierzęcia. Ignoruj wszelakie myśli które nie  są powiązane z zwierzęciem. Staraj się nie myśleć słowami, lecz raczej obrazami i odczuciami. Zapragnij całkowicie połączyć się z świadomością  i osobowością zwierzęcia.
Kiedy zdołasz to dobrze wykonać, wstań i poruszaj się niczym wilkołak (lub inne wybrane zwierzę). Poruszaj się dokładnie tak jak powinien się poruszać wilkołak. Zachowuj się jak zwierzę, wąchaj zapachy unoszące się w powietrzu, nasłuchuj otaczających cię dźwięków, i przeszukuj z przeszywającym spojrzeniem ciemne zakątki i zacienione miejsca. Biegaj, warcz, wyj, rób wszystko to co czujesz iż powinieneś robić. Stań się zwierzęciem w myślach i działaniu. Jeśli widać księżyc, to może ci posłużyć za potężny wzmiacniający cię obiekt.
 Gdy zachowujesz się jak zwierzę, znajdź najbardziej dominujące emocje jakie odczuwasz i spróbuj je pogłębić oraz nasilić (Jeśli jest to żądza, to stymuluj się seksualnie. Jeśli to radość, to spraw by to co czynisz, było bardziej zabawne).
 Kiedy "szczytujesz" w wykonywanej czynności (W przypadku żądzy, to będzie chwila orgazmu), poczuj całkowite zakończenie się przemiany. Teraz jesteś zwierzęciem. Możesz odkryć że twoje ciało zmieniło się. Raz jeszcze przypomnę, nie oznacza to iż wyrośnie ci futro i szpony, lecz raczej twoje ciało będzie funkcjonowało w nieco odmienny niż dotychczas sposób. Jest to oznaka wielkiego postępu, tak więc daj się temu ponieść.

Kiedy będziesz gotowi na powrót do swej normalnej ludzkiej postaci, wystarczy że usiądziesz i oddzielisz się od swej zwierzęcej świadomości. Powróć do swej normalnej ludzkiej świadomości, pójdź coś zjeść, utnij sobie drzemkę, i wypocznij.
Dokonaliście tego ! Czyż to nie jest proste ? Oczywiście za każdym razem będzie to coraz łatwiejsze, lecz prawdopodobnie o wiele lżej niż się tego moglibyście spodziewać. Dostaliście wielki dar, korzystajcie z niego rozważnie. Zachęcam was do eksperymentowania z waszymi własnymi pomysłami. Bądźcie oryginalni, nowatorscy i namiętni w swej praktyce likantropii. Powiedziałem już poprzednio (co jest bardzo mądre) iż w okultyzmie nie ma miejsca na autorytety i ograniczenia.


WILKOŁAKI


„Hail! Hail, o wielki duchu wilka! Hail! Potężny Cieniu, w granicach kręgu! Wejdź w przestrzeń czasu – uczyń mnie wilkołakiem, silnym, odważnym – podług mej Woli!”
Związek Wilkołaków z Wampirami jest dość znaczny. Faktycznie, w wampirycznej rzeczywistości jest możliwe stać się Wilkołakiem. Transformacja może odbyć się dwoma drogami: metalną lub astralną.
Najlepszym miejscem do wykonania Rytuału Likantropii jest samotny las lub odosobniony obszar. Można ubrać skórę wilka, maskę oraz / lub inne artefakty, przedstawiające przekształcenie człowieka w wilka o wysokości 7 – 8 stóp (demoniczna wysokość), szarego stworzenia z płonącymi czerwono oczami oraz wielkimi ostrymi zębami. Ten, kto szuka mistrzostwa w opanowaniu Cieni i czarostwa, może stać się Panem Wilkołaków, dowodząc Demonami Cienia, które mogą stać się jednostką jego dzięki Woli i Ego.
Kiedy praktykujesz w lesie i czujesz transformację, zatop się w przyjemności, w Głodzie, w płonących zmysłach. Gdy podróżujesz astralnie, Twój ludzki kształt może przejść w formę, jakiej sobie zażyczysz, więc czerp przyjemność z bycia Demonicznym Wilkiem. Poluj na śpiącą zdobycz i ucztuj na astralnej krwi Twojej ofiary.
Poniżej przedstawione jest kilka nauk Wilkołaka, kończących się Rytem Likantropicznej Mocy. Pamiętaj: żaden czar ani słowa nie mogą dokonać zmiany, jeśli nie będą podporządkowane Twojej Woli. Mizantropia wzrasta i Era Wilka nastała w nas! Ucztuj!

PAN LASÓW 

W roku 1502, chłop o imieniu Pierre Burgot, który opiekował się owcami w czasie, gdy nadeszła burza, nagle dostrzegł trzech ludzi, ubranych na czarno, jadących konno. Wyglądało to, jakby pojawili się z nikąd. Jeden z nich przedstawił się jako Moyset. Był wysoki i szczupły, miał długie czarne włosy i głęboko osadzone oczy. Moyset powiedział Pierrowi, aby oddał stado pod ich opiekę, a w zamian za posłuszeństwo otrzyma wielką fortunę. Pierre przystał na to. Przy następnym spotkaniu Moyset wypowiedział swe rozkazy: „Odrzuć imię Boga, fałszywą dziewicę, chrzest i bierzmowanie”. Burgot zrobił tak i poprzysiągł lojalność Moysetowi, całując jego rękę, która była zimna niczym dłoń zmarłego.
Lata minęły, a czarni jeźdźcy powrócili do chłopa. Moyset zażądał, żeby posmarował się on mazią, którą mu dał Verdun, jeden z jeźdźców. Inny chłop też tak zrobił. Wkrótce potem serca ich obu stały się złowieszcze i zamienili się w Wilkołaki.
Te właśnie Wilki Magii zaatakowały 7-letniego chłopca i rozerwały go na strzępy. Zabiły też kobietę i 4-letnie dziecko. Znajdowano przy nich tylko lewą rękę. Potem zostali złapani i zabici.
Sto lat temu, 14-letni chłopak, imieniem Jean Grenier, był w głębokim lesie, gdzie spotkał człowieka na czarnym koniu, który przedstawił się jako Herren vel. Pan Lasu. Swoimi zimnymi, martwymi wargami pocałował chłopca, a ostrymi paznokciami poznaczył jego uda. Herren dał mu także maść i wilczą skórę. Po wtarciu maści i założeniu skóry, Jean przybrał postać Wilkołaka i zabił ponad 50 osób. - chodzi o maść, która wtarta w rany powodowała halucynacje.

RYT WILKOŁAKA - MENTALNA LIKANTROPIA I WEZWANIE CIENI

Ołtarz powinien znajdować się w domu lub w lesie. Na nim ustaw kości zmarłych, dwie czarne oraz dwie czerwone świece, powyżej pentagram Wamphyri-Varcolaci. Umysłowo zakreśl koło w ruchu przeciwnym do wskazówek zegara, które pomieści w swych granicach dorosłego człowieka.
„Z Woli tego, który jest Szatanem, wzywam Demoniczne Siły Wilka!  Demony Cienia – wołam do Was! Jeden duch wzniesie się w tym kole! Jeden wybrany z Demonicznej Hordy – ewokuję Cię do przywołania Szarej Bestii, która uczy, że wszystko zadrży! Poprzez moją Wolę i Wolę Mocy, chcę stać się Wilkołakiem! Fantomy z Ciemności – inwokuję Was! Wasze podobieństwo jest we mnie i w mej wampirycznej Woli! Zawieram potęgę Szatana!”
Skup się na transformacji. Poczuj, jak każdy mięsień Twego ciała napina się, rośnie, staje się mocniejszy – niczym u bestii. Szorstkie szare włosy wyrastają z ciała barwy białej – twarz czernieje… Kości wyciągają się i zaczynają kształtować zwierzę, będące połączeniem człowieka i wilka. Twarz wydłuża się w pysk, który ma dużo ostrych kłów. Palce zaopatrują się w pazury, zdolne ciąć na strzępy. Poczuj naturę Wilkołaka, jego pożądania – wyjdź w noc i kosztuj przyjemności Woli!
Stało się.

LINKI :

Księga Wilkołaków
Zmiennokształtne - Wilkołaki istnieją?
Wilkołak
Wilkołaki istnieją?
Słowiański bestiariusz - Wilkołaki
Wilkołak - podstawowe prawdy i kłamstwa
Okulta - Wilkołactwo

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.