piątek, 21 kwietnia 2017

Magia Nocy - Rozdział III - Rozpoczęcie praktykowania Magii Nocy

REGUŁY I ZASADY PRAKTYKOWANIA MAGII NOCY

Jesteś blisko wkroczenia na Nocną Ścieżkę nauki Magii Nocy i zdobywania Nocnej Świadomości. Istnieją tutaj pewne zasady i praktyki które musisz wcielić w swe życie krocząc  Ścieżką.  Ukazałem ci już kilka z nich, lecz teraz pójdę nieco dalej i zagłębię się w nie bardziej,  ukazując ci pewne dodatkowe zasady i reguły które zapewnią ci sukces w twych dążeniach.

Srebrną Zasadą (srebro jest metalem szlachetnym związanym z Nocną Siłą) jest "możesz czynić co tylko zapragniesz jeśli zachowujesz przy tym swą Duchową Równowagę Nocy". Duchowa Równowaga Nocy jest podstawowym prawem Nocnej Siły. Równowaga w Wszechświecie jest żywym czynnikiem zapewniającym ład Duchowej Nocy. Za wszystko co bierzesz z Duchowej Nocy musisz oddać Duchowej Nocy równowartość pobranych darów. To nie oznacza oczywiście że na przykład jeśli poprzez Nocną Magię, używając energii Nocnej Siły, zdobędziesz bogactwo, musisz oddać pieniądze Nocnej Sile. Oznacza to że ilość energii pobranej i użytej do wypełnienia czegokolwiek musi zostać w pełni zwrócona. To pilnowanie Duchowej Równowagi  Nocy jest intuicyjną sprawą która jest łatwa do osiągnięcia kiedy pracujesz wraz z Nocną Świadomością.  Dlatego też, zanim użyjesz Magii Nocy do wypełnienia czegokolwiek, zawsze pracuj nad tym aby świadomość Nadduszy była zdolna do osiągnięcia i utrzymania Równowagi. Stąd też wynika inna ważna zasada którą musisz praktykować w Magii Nocy. Jest to "Prawo Magii Nocy".
Prawo Magii Nocy głosi że "kiedy jesteś Jednością z Nocną Siłą, to nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych do wykonania". Znaczy to dosłownie że nie ma rzeczy których nie mógłbyś nie zrealizować / nie dokonać. Zawsze pamiętaj o tych podstawowych prawach i wierz w nie z wszystkich swych sił. Pamiętaj że wszystko co czynisz w życiu jest Magią Nocy. Powinno to być dokonywane w Nocnej Świadomości. Twoje całe życie jest teraz wyrazem Magii Nocy i Nocnej Świadomości. Nie ma żadnej rzeczy której nie potrafiłbyś zrobić.  Powróćmy na chwilę do zasad rządzących Magami Nocy i światem jako całością.

Odkryjesz że świat raczej niechętnie lub wręcz wrogo odnosi się do praktykowania przez ciebie Magii Nocy. Religie świata są w większości religiami zdominowanymi przez zasadę Yang.  Większość ludzi przywykła do życia wedle zasad Yang. Yang i Yin są przeciwnymi sobie siłami  które nie mieszają się z sobą zbyt dobrze.  Z punktu widzenia Nocnej Świadomości, każda dusza odpowiada za swój własny świat. Każda dusza, na długo zanim tutaj przybędzie, określa to jak długo będzie trwało jej życie i jakie będą warunki życiowe. Niektóre rzeczy są z góry określone, lecz większość z nich nie została ostatecznie i niezmiennie określona na trwale dlatego też możemy je zmienić.  Jeśli osoby są biedne i / lub bezdomne to dzięki temu wnoszą  one swe doświadczenia i doznania do Nadduszy. Jeśli dusze są bogate to wnoszą inne doświadczenia. Ten świat oferuje miriady różnych doświadczeń dla Nadduszy poprzez życie i doświadczanie. Naddusza żyje wieloma życiami na Ziemi w celu dokonania szeroko zakrojonego nauczania. Ziemia może być bardzo ogólną i podstawową szkołą i dusze przebywające tutaj doświadczają tak naprawdę pierwszego etapu życia. Kiedy Naddusza doświadczy wszystkich lekcji to stwierdza że niezbędne jest aby się przenieść do nowego świata w celu pobrania kolejnych, bardziej głębszych nauk. Ten system nazywany jest reinkarnacją i jest bardzo trudny do pominięcia dla większości osób na świecie.

Owe osoby wolą raczej wyjaśniać problemy świata jako skutki błędów popełnionych przez kogoś innego. Chrześcijanie obwiniają Szatana za wszelakie zło i niegodziwości istniejące na tym świecie. Istnieje wiele osób które o to samo obwiniają rządy swych państw. Inni oskarżają o to innych ludzi, nie martwiąc się o to, że owi oskarżani są przyjaźnie nastawionymi wobec nich ludźmi. Mag Nocy nikogo o to nie obwinia.

Mag Nocy wie że jego początki na tej planecie są wynikiem wyborów podjętych po innej  stronie życia. On/Ona wybiera swych rodziców, rasę, płeć, kraj i wiele mających później nastąpić wydarzeń zanim przybędzie tutaj, aby upewnić się że zrealizuje niezbędne lekcje w tym życiu. Może to brzmieć strasznie, lecz kobieta może wybrać czy chce być zgwałcona i doświadczyć tego zdarzenia aby wyciągnąć z niego nauki. Są też dzieci które już od urodzenia  są złe.  Są one duszami które przedtem gwałciły, mordowały, rabowały itp. i powróciły tylko  trochę zmienione po swych poprzednich życiach. Ludzka dusza nie rodzi się niewinna, niezależnie od tego jak bardzo niewinnie wygląda dziecko w swej kołysce. Oni żyją przed przyjściem na ziemi i powracają trochę zmienieni od czasu kiedy ostatni raz żyli na Ziemi.  Są one mnóstwem możliwości i zdolności oraz są też początkami osobowości w tym życiu. Przybywasz w ten sam sposób lecz jako Mag Nocy musisz sprostać wyzwaniu stawianemu przez życie i przejąć nad nim kontrolę. Jeśli nie lubisz tego to zmień je. Użyj Magii Nocy aby zmienić swój świat. Niektóre części życia są już wcześniej określone, lecz inne możemy zmienić. W chwilach wolnego czasu czujesz jakbyś dryfował po morzu w wielu kierunkach. To pora na wyznaczenie nowego kierunku. Nie powinieneś się zagłębiać w próby zmieniania wszystkich niedoskonałości i chorób świata.
Wierzę że ktoś już przedtem powiedział że zawsze będą istnieć głodni i biedacy. To prawda ponieważ ten świat potrzebuje tych doświadczeń dla pewnej grupy dusz. Tutaj zawsze będzie istniała przestępczość ponieważ jedni chcą czegoś innego niż mają to inni. Są tutaj będą doświadczenia takie jak trudności życiowe, cierpienia, przestępstwa, słabości, głód, rozwody, fizyczne i seksualne przestępstwa oraz setki innych negatywnych doznań podobnych do już wspomnianych.  Są tutaj także doświadczenia bogactwa, sławy, wygody, pokoju, szczęśliwego małżeństwa, pięknych dzieci, pomyślnych karier zawodowych, i setki innych, równie pozytywnych doświadczeń. Naddusza potrzebuje wszystkich tych możliwości poznania i nabycia nowych doświadczeń. Mag Nocy wybiera swe doświadczenia i kontroluje je poprzez Magię  Nocy. Mag Nocy wie że reszta świata także wybiera przeżywane przez siebie doświadczenia i żyje jak najlepiej tylko potrafi aby Naddusza mogła zdobyć doświadczenie.  Pomagaj innym duszom kiedy jest to zgodne z tym co czyni twoja Naddusza. Nie żyw poczucia winy, ani nie wtrącaj się do egzystencji innych dusz, jeśli w Nocnej Świadomości czujesz że doświadczenia jakie obecnie przechodzą są dla nich konieczne. Praktyka Magii Nocy wymaga aby sprawy dotyczące waszego świata poruszały sie stale i pewnie, a nawet krokowo.

Nie ma żadnego ograniczenia odnośnie tego jak szybkie to maja być kroki. Ustawianie limitów kroków jest sprawą względną. Lecz kroki muszą iść pewnie do przodu. Nie zajmuj się sprawami  codziennej krzątaniny i wyścigu szczurów, zabiegany świat który jest twoim światem, jest pozbawiony prowadzenia go przez Magię Nocy. Musisz mieć magiczne nastawienie przebywając na tym świecie. Musisz zachowywać swą świadomość unoszącą się ponad błotem i ograniczeniami tego świata. Musisz  podchodzić do życia z pasją i zapałem.

W Nocnej Świadomości, życie jest przygodą. Życie zazwyczaj składa się z przeżywania nowej przygody powstającej po zakończeniu  poprzedniej przygody. Wszystko co ci się zdarzy jest rodzajem przygody wymagającej użycia przez ciebie Magii Nocy aby ją przejrzeć. Są też przygody, wobec których czujesz że mogą się one dla ciebie nieprzyjemnie zakończyć. Możliwe jednak że nie musi się tak zdarzyć, dzięki użyciu Magii Nocy. Jeśli jesteś w Strumieniu Nocy i wydaje ci się że coś się źle skończy to być może jest ku temu jakiś powód. Użyj Magii Nocy aby go odnaleźć. Użyj Magii Nocy aby poprawić obecną sytuację. Czyń to wszystko w Nocnej Świadomości. Istnieją chwile kiedy w życiu musisz zetknąć się z odwagą, śmiałością i energią. Innym razem musisz skorzystać z ostrożności, rozwagi i namysłu. Kieruj się w życiu Nocną Świadomością a zawsze będziesz wiedział co czynić. W Nocnej Świadomości, życie jest sztuką.
Jesteś Magiem Nocy. Jesteś artystą.  Twórz ! Twórz jakiegokolwiek rodzaju życie pragniesz. Ograniczeniem jest twoja zdolność wyobrażania. Wypełnij swe życiem namiętnością i miłością. Wypełnij swe życie honorem, godnością, dumą z pracy którą tworzysz.  Jako artysta musisz być pomysłowy i obdarzony wyobraźnią w tym co tworzysz jako swe życie. Jeśli pragniesz bogactwa to dobrze. Jeśli pragniesz przyjemności i łatwych spraw to także jest dobrze.  Pamiętaj o zachowywaniu Nocnej Równowagi w tym co  tworzysz.  Mag Nocy działa w samotnym miejscu.
Mag Nocy jest samodzielnym i samotnym pracownikiem.  To nie oznacza że nie możesz mieć przyjaciół. Możesz być bardzo aktywną społecznie osobą posiadającą wielu przyjaciół. Możesz nawet praktykować Magię Nocy zbiorowo w grupie. Lecz w ostateczności, Mag Nocy działa sam.  Mag Nocy musi osiągnąć mistrzostwo w swej własnej Magii Nocy i swej własnej Nocnej Świadomości. Nikt inny nie zrobi tego za ciebie. Mogę pokazać ci jak praktykować Magię Nocy i dać ci klucze pozwalające uzyskać Nocną Świadomość lecz nie mogę cię zastąpić w dążeniu do mistrzowskiego opanowania Magii Nocy lub Nocnej Świadomości. To musisz zrobić ty sam poprzez swą naukę, samodyscyplinę, wysiłek i włożoną w to energię.

Magia Nocy jest dla tych którzy pragną wiedzy. Niesie ona wraz z sobą wiedzę a nie wiarę w to że stanie się Magiem Nocy. Zawiera w sobie zamiłowanie do osób myślących niezależnie. Kogoś kto jest wolny od wszelakich zobowiązań i nie jest owieczką w świecie. Zawiera w sobie precyzję umysłu i bystrość pozwalającą mistrzowsko opanować Magię Nocy. Wymaga ona woli mocy i cierpliwości aby przezwyciężyć pojawiające się przeszkody. Musisz nauczyć się kontrolować swe myśli i marzenia. Będziesz to ciągle słyszał: "Myśli są sprawami i rzeczami". Nie wiem kto to pierwszy powiedział, lecz frazę tą bardzo dobrze zapamiętałem.  Jeśli myślisz o ubóstwie, to mogę zgadnąć że jesteś biedny. Jeśli życzysz komuś śmierci,  nawet się do niej nie przyczyniając, to owa osoba może umrzeć. Dzięki Magii Nocy marzenia i myśli staną się sprawami mającymi swój cel. Naucz się kontrolować swe myśli już od chwili rozpoczęcia myślenia o nich. Emocje także są ich częścią.
Emocje nadają myślom energię. Dlatego też musisz się także nauczyć kontrolować swe emocje. Emocje, podobnie jak myśli, są energią i to w dodatku energią zmieniającą świat wokoło ciebie. Nie ograniczam żadnych myśli lub emocji w twoim świecie. Jesteś wolny i myśl oraz czuj co tylko zechcesz. Lecz pamiętaj że myśli i emocje zmieniają świat wokoło ciebie i jesteś odpowiedzialny za owe zmiany. Zachowuj Duchową Równowagę Nocy. Pamiętaj o Srebrnej Zasadzie a nie będziesz miał żadnych problemów. Musisz dbać o swe ciało fizyczne.

Magowie Nocy ukazują się w wszystkich postaciach i rozmiarach. Nie ma tutaj żadnych wymagań w danej kwestii. Ważną sprawą jest to że ciało fizyczne jest ostatecznym kanałem poprzez który Moc Nocy wypływa na świat. Musisz pilnować aby ów kanał był zestrojony z Mocą Nocy tak bardzo jak tylko to możliwe. Nauczysz się technik pozwalających ci to uzyskać w szybkim czasie. Spróbuj uzyskać jedność z swą Nadduszą i Mocą Nocy poprzez pilnowanie wszystkich swych myśli i emocji przez cały czas. To pomoże ci uzyskać równowagę. Nie jest niczym złym palenie, jedzenie i dostarczanie ciału fizycznych przyjemności.
Lecz równowaga jest bardzo ważną sprawą w twym praktykowaniu Magii Nocy. Nie możesz praktykować Magii Nocy jeśli umierasz z przejedzenia, masz atak serca, lub raka. Nauczysz się kontrolować swe myśli i emocje aby pomóc zapobiec owym rzeczom. Lecz jeśli zajdziesz zbyt daleko w jednym kierunku to cała twa wiedza nie pomoże ci jeśli twoje ciało nie będzie w stanie działać jako kanał przepływowy dla Mocy Nocy. Równoważ przyjemności fizycznym wysiłkiem, ćwiczeniami oddechowymi równoważ palenie, i utrzymuj porządek w swych myślach i emocjach tak aby kontrolować poziom napięcia i stresu w swym życiu. Chciałbym teraz coś napisać o narkotykach i używkach.

Ich zażywanie jest bardzo powszechnym zjawiskiem. Co prawda używki i substancje psychoaktywne mogą mieć korzystny wpływ na ludzkie zdrowie. W magii substancje owe są czasem stosowane w celu wywołania pewnych stanów umysłowych i emocjonalnych. W przypadku Magii Nocy, NIE UŻYWAJ ICH ! Narkotyki wywołują nie tylko skutki na ciele fizycznym. Zmieniają ciało eteryczne, astralne i umysłowe. Narkotyki mogą dokonać drastycznych uszkodzeń owych ciał i minie niemal całe życie zanim zdołasz wyleczyć owe ciała z uszkodzeń zadanych im przez narkotyki. Zapewniam cię że żaden narkotyk nie zrobi dla ciebie tyle, co może uczynić Magia Nocy. Nie istnieją żadne wyższe lub inne stany świadomości których Magia Nocy nie byłaby w stanie osiągnąć dla ciebie. Narkotyki mogą także zmienić wiele twoich ciał i używając Magii Nocy narażasz się na niebezpieczeństwo stracenia swego życia fizycznego. Ponadto, możesz stracić swą równowagę emocjonalną i umysłową i dlatego też będziesz musiał się leczyć. Do tej pory, w tej książce, nie ograniczałem cię w myśleniu lub czynieniu czegokolwiek. Lecz w tym przypadku, ostrzegam cię. Nie używaj narkotyków. Jeśli używasz przepisanych ci przez lekarza leków, które mogą lekko zmieniać twój stan świadomości, to na czas zażywania i stosowania owych leków, nie praktykuj Magii Nocy. Poczekaj do chwili kiedy nie będziesz już musiał zażywać leków. Pod pojęciem narkotyków i środków zaburzających świadomość mam na myśli także alkohol. Czasami możesz się czuć pijany. Wraz z twym postępem w osiąganiu Nocnej Świadomości, będziesz czasami w stanie pić i się nie upijać. Dla większości osób będzie to wymagało poświęcenia dużej ilości czasu. Picie, w mniejszym stopniu zmienia ciało fizyczne, eteryczne, astralne i umysłowe. Skutkami nie są zazwyczaj uszkodzenia, chyba że zaczniesz nadużywać alkoholu i popadniesz w alkoholizm. Picie w opanowany sposób nie jest niczym złym. Nie ma nic złego w okazyjnym piciu. W pewnych przypadkach, okazyjne picie zamienia się w nadużywanie alkoholu które ostatecznie ma te same skutki co zażywanie narkotyków. Raz jeszcze przypominam, nie praktykuj Magii Nocy pod wpływem alkoholu, niezależnie od tego ile wypiłeś. Może to skutkować podobnie jak w przypadku zażywania narkotyków. Przejdźmy do spraw związanych z seksem.


W dzisiejszym świecie zwykło się mówić o seksie tuż po rozmowie o narkotykach. Sex jest czymś wspaniałym. Wraz z Magią Nocy, seks staje się fantastyczny. Energia która przepływa poprzez ciebie podczas orgazmu daje ci ostateczny orgazm twego życia. Istnieje kilka zasad które muszą być przestrzegane odnośnie spraw seksu.
Oczywistą sprawą jest że musisz praktykować "bezpieczny seks". Mężczyźni powinni stosować prezerwatywy, a kobiety powinny być pewne że są one stosowane. Nie ma znaczenia jak bardzo blisko jesteś z swą partnerką lub osobą z kręgu znajomych, dopóki nie jesteś pewien że dana osoba nie odbywała stosunku z innymi osobami, mężczyźni muszą stosować prezerwatywy. Kobiety także powinny stosować środki antykoncepcyjne aby zapobiegać niechcianej ciąży. Mężczyźni powinni umieć zakładać prezerwatywy, tak aby upewnić się że one nie pękną i nigdy nie powinni używać olejków które mogą spowodować pęknięcie lub osłabienie lateksu. Kobiety także powinny umieć zakładać mężczyznom prezerwatywy aby się upewnić że mężczyzna zakłada ją w odpowiedni, właściwy sposób. Możesz odkryć że wraz z rozwojem swej Nocnej Świadomości i przepływem Mocy Nocy, po pewnym czasie zdołasz osiągać ostateczny orgazm, który pojawia się kiedy twoja partnerka także praktykuje Magię Nocy.
W Magii Nocy, w sprawie seksu, nie ma znaczenia czy para jest heteroseksualna, czy homoseksualna (kobieta-kobieta, mężczyzna-mężczyzna). I nie ma znaczenia czy jest tam jeden mężczyzna i więcej niż jedna kobieta, lub jedna kobieta i więcej niż jeden mężczyzna w   grupie. Nie ma znaczenia czy grupa spółkujących osób składa się z par osób różnej płci. Nie ma też znaczenia to czy grupa składa się wyłącznie z kobiet lub mężczyzn. To co ma rzeczywiste znaczenie to to czy każdy z jej członków praktykuje Magię Nocy.
Kiedy wszyscy w grupie praktykują Magię Nocy, to zawierają się w Strumieniu Nocy. Każda z  obecnych w niej osób wnosi swój wkład w wzrost energii przepływających przez osoby w danej grupie. Wszyscy będą odczuwali Nocną Świadomość. W Magii Nocy nie istnieje zawiść lub zaborczość. W Magii Nocy nie ma żadnych judeo-chrześcjańskich, muzułmańskich, mormońskich lub jakichkolwiek innych ograniczeń religijnych dotyczących seksu. Każdy Mag Nocy jest wolny i niezależny. Małżeństwo w Magii Nocy nie jest skutkiem zaborczości lecz wzajemną współpracą i miłością.
Grupowe śluby sa bardzo możliwe w Magii Nocy ponieważ Magowie Nocy obojga płci cenią niezależność, wolność i równość w działaniu u Magów Nocy. Pomiędzy Magami Nocy nie istnieje zazdrość lub zaborczość. Kobiety i Mężczyźni mają równe prawa w Magii Nocy i Nocnej Świadomości oraz na samym świecie. Lecz małżeństwa pomiędzy Magami Nocy a ludźmi nie praktykującymi Magii  Nocy rzadko kiedy się powodzą. Ostatecznie, Mag Nocy zmienia się tak bardzo, że jego małżonka nie rozumie już dłużej Maga Nocy. Trudno jest znaleźć partnerkę która zdoła zrozumieć Maga Nocy i jego życiową ścieżkę.  Małżeństwa często kończą się rozwodami. Lecz lepiej jest się rozstać i pozostać przyjaciółmi niż pozostawać w związku który rodzi wrogość i urazę.  W takim związku lub małżeństwie nie ma równowagi. Wielu czuje się winnymi jeśli w związku powstały dzieci i pozostają w małżeństwie mimo że jest ono przepojone wzajemną wrogością i zrażeniem do siebie obu stron. Wierzę że lepiej jest dla każdego rozwieść się i nawet jeśli nie można pozostać przyjaciółmi, to przynajmniej zachowywać współpracę i szacunek dla drugiej strony w sprawach dotyczących obojga, skupiającymi się na mieszkaniu i okazyjnych odwiedzinach. Równowaga i spokój są ważne w  życiu Magów Nocy. Są bardzo ważną sprawą związaną z ich powodzeniem na Ścieżce Nocy. Równie ważne dla jego powodzenia i bardziej konkretnej natury są Magiczne Narzędzia.
Od najdawniejszych czasów, Starożytni Magowie Nocy używali wielu różnych rodzajów narzędzi i stosowali je w praktyce owego Starożytnego Kunsztu. Ty także będziesz potrzebował Magicznych Narzędzi i w następnym temacie pomogę ci zdobyć owe narzędzia

NARZĘDZIA I BRONIENIE NOCNYCH MAGÓW 

Są to Narzędzia Nocy i Mag Nocy będzie ich potrzebował aby wytworzyć właściwy nastrój i dokonywać podstawowych rytuałów. Będziesz dokonywał owe rytuały w pomieszczeniu które określiłeś jako swą Magiczną Komnatę wewnątrz Magicznego Kręgu który to zakreślisz za pomocą Nocnego Sznura. Ten sznur powinien być zrobiony z jedwabiu, wełny lub bawełny. Ów sznurek powinien być wystarczająco długi aby po położeniu na podłodze uformował koło zawierające w swym wnętrzu ołtarz i ciebie samego. Jeśli w pomieszczeniu jest więcej ludzi gdy ty przewodzisz rytom Magii Nocy lub nawet w przypadku możliwości obserwowania, potrzebujesz odpowiednio długiego sznura aby wykonać krąg zawierający owe osoby w swym wnętrzu. Wewnątrz Nocnego Kręgu zbudujesz Nocny Ołtarz.
Nocny Ołtarz symbolizuje twoje fizyczne istnienie w którym skupia się Nocny Duch. Zbudujesz ołtarz na którym skupisz swe Moce Duchowej Ciemności na obecnej tutaj, płaszczyźnie Ziemi.  Łatwo jest go utrzymywać. Podstawową konstrukcją może być mały stolik, pudełko lub wszystko co jest silne i wytrzymałe. Ołtarz powinien być szeroki na około trzy stopy (1 metr) i długi na sześć stóp (2 metry). Wysokość Nocnego Ołtarza zależy już od twojego uznania. Możesz ustawić jeden ołtarz na przykład na wysokości pasa kiedy stoisz a drugi ołtarz kiedy siedzisz.  Najlepiej mieć oba tej wysokości ołtarze w swym magicznym inwentarzu. Umieść Nocny Ołtarz tak aby w czasie gdy stoisz lub siedzisz przed nim, stawał twarzą skierowaną ku Północy.
Jeśli to konieczne, użyj kompasu, ważne jest abyś skierował Nocny Ołtarz ku Północy. Następnie nakryj Nocny Ołtarz tkaniną jaką wybrałeś na jego wystrój. Jeśli jest to możliwe, wybierz zabarwioną na czarno, czerwono lub srebrno tkaninę. Najlepiej jeśli tkanina nie ma na sobie żadnych wzorków i leżąc na ołtarzu, ma jednolitą barwę. To jest twój Nocny Ołtarz. Następnie możesz rozłożyć na nim pewne bardzo szczególne przedmioty.
Na ołtarzu i w tyle lewej strony ołtarza umieść czerwoną świecę, zaś po prawej stronie postaw czarną świecę. Po lewej stronie  i przed czerwoną świecą umieść kadzielnicę, zaś po prawej stronie twój egzemplarz wydrukowanej księgi o Magii Nocy.  Możesz także położyć jakieś inne małe ozdóbki które zbudują nastrój do praktykowania Magii Nocy. Smoki, czarownicy, a także i sowy  są odpowiednie jako wystrój Ołtarza Nocy i wspaniale się do tego celu nadają.  Ołtarz Nocy jest świętym symbolem przed który przychodzisz aby uwolnić Moc Nocy. To fizyczny symbol twojego ciała i serca, oraz służy tym samym celom: jest kotwicą Nocnej Siły. Potrzebujesz dobrego zaopatrzenia w kadzidełka aby wypełnić kadzielnicę na twym Nocnym Ołtarzu. Metodą prób i błędów odkryjesz jakie jest właściwe kadzidełko które pasuje do twych osobistych wibracji. Każde kadzidełko tworzy wibracje w powietrzu i wraz z tym jak rozwijasz się magicznie, będziesz coraz to bardziej czuły na wibracje kadzidełek. Kadzidełko które   jest patyczkami różnego rodzaju i o różnej grubości jest dobre, niemniej może to być także mały, tlący się węgielek i sypkie  kadzidło. Na Nocnym Ołtarzu będziesz potrzebował także następujących rzeczy:

srebrna lub kryształowa salaterka z solą morską;
buteleczka z olejkiem patchouli
kryształowa butelka z wodą
srebrny lub kryształowy kielich
srebrny lub kryształowy dzwonek.

Teraz wszystkie te przedmioty połóż na Pentaklu który jest na środku Nocnego Ołtarza.
Pentakl jest symbolem Ziemi. To okrągła tarcza wykonana z drzewa, na którym wyryto lub napisano święte symbole Magii Nocy. Tarcza ma średnicę trzynastu cali. Następnie będziesz potrzebował udekorowanego w płatki róży notatnika, który będzie twoim Grimoire Maga Nocy.
Od wczesnych początków w Magii Nocy dokonujesz praktyk, ćwiczeń i wykonujesz rytuały, tym samym się rozwijając.  Po każdej praktyce, ćwiczeniu lub rytuale powinieneś zanotować nieco rzeczy w swym grimoire, zawierając w notatce datę, czas i ćwiczenie jakie wykonałeś w danym zajęciu. Zapisuj jak najbardziej szczegółowo wszelakie możliwe doświadczone sukcesy i trudności. Zachowaj osobne części notatnika na każdy rodzaj praktyk, ćwiczeń i rytuałów. To pozwoli ci dostrzec twój postęp w  każdej dziedzinie i pomoże ci dostrzec w czym miałeś trudności i jak można je możliwie rozwiązać.  Bądź sumienny i dokładny dokonując każdego wpisu i te zapiski pomogą ci przyspieszyć twój rozwój. Są to twe Nocne Narzędzia.  Następnie potrzebujesz swych Nocne Broni z których pierwszą jest Nocny Amulet.
Musisz samodzielnie wykonać amulet z czarnego kryształu. Jest to kamień który uziemia a zarazem dodaje mocy Nocnej Sile. Jeśli chcesz, to naszyjnik z kamieni do zawieszenia także może być wykonany z kryształu. Zachęcam cię aby naszyjnik był wykonany z srebra lub ametystu. To pomoże zrównoważyć moc czarnego kryształu. Nocny Amulet pomoże ci utrzymywać twe fizyczne ciało w zgodzie z Nocną Siłą. Możesz także dostroić się do Nocnego Amuletu i trzymając go przy sobie zwiększyć swe wibracje w  Nocnej Sile. Prócz Nocnego Amuletu będziesz musiał wykonać także Nocny Pierścień.
Powinien to być pierścień wykonany z srebra. Możesz złożyć Nocny Pierścień z dowolną kombinacją ametystów, czarnych kryształów, szmaragdów, rubinów lub diamentów.  Wykończenie samym srebrnym paskiem także jest dobre. Możesz później zapragnąć  dodać Nocne Runy i Symbole Magii Nocy na Nocnym Pierścieniu, gdy tylko się ich nauczysz. Nocny Pierścień jest symbolem jedności z Nocną Siłą. Następnie musisz wykonać swą Nocną Różdżkę.
Różdżka powinna być długa na około trzynaście cali. Powinna być wykonana z drzewa lub srebra. Możesz inkrustować ją mieszanką  klejnotów półszlachetnych z szlachetnymi. Możesz pokryć Nocną Różdżkę Nocnymi Runami i Symbolami. Znajdziesz je w Dodatku C.  Możesz umieścić kryształ na jednym lub obu końcach różdżki. Nocna Różdżka jest punktem skupienia Nocnej Energii która opuszcza twe ciało i jest wysyłana ku jakiemuś obiektowi lub miejscu.  Następnie musisz wykonać swą Nocną Laskę.
Nocna Laska jest symbolem Nocnego Przewodnictwa, Mocy i Poważania. Nocna Laska jest wykonywana z drzewa. Rodzaj drzewa jest dowolny lecz musisz być pewien że dane drzewo ci odpowiada. Nocna Laska powinna mieć około sześciu stóp wysokości. Powinieneś  pozostawić laskę w jej naturalnym stanie lub pomalować ją na czarno, czerwono lub srebrno jeśli czujesz że jest to konieczne. Jak już wspomniałem wcześniej, Nocna Laska jest symbolem prawdziwej Nocnej Mocy i wsparcia jakiego udzielają ci Duchy Nocy. Będziesz potrzebował także Nocny  Athame.
To mały sztylet którego ostrze i rękojeść mają długość około dwunastu cali. Jest używany wyłącznie w celach ceremonialnych. Nie używaj tego noża do cięcia, krajania itp.  Możesz zapragnąć wykonać specjalne symbole na rękojeści i / lub ostrzu aby nadać swemu Athame magicznej powagi. Wykonaj pochwę na swój Nocny Athame, tak abyś mógł nosić go przy sobie. Kolejną rzeczą jaką będziesz potrzebował jest Nocny Miecz.
Możesz użyć dowolnego rodzaju miecza, np. japońskie miecze samurajów, bułat, miecz kawaleryjski lub miecz w stylu średniowiecznych rycerzy.  Powinieneś także posiadać pochwę w której będziesz przechowywał swój miecz i mógł ją przypasać do swego boku pod swą Nocną Peleryną. Oczywiście, kolejną rzeczą której potrzebujesz jest Nocna Peleryna.
Nocną Pelerynę łatwo zrobić. Weź odpowiednio dużo tkaniny aby wykonać kwadrat dwukrotnie większy niż długość twojego ciała po  każdej stronie. Następnie, wytycz środek tkaniny i używając sznurka którego pół długości jest umieszczone po jednej stronie tkaniny i na jednym końcu sznurka jest przymocowana kreda, użyj owego sznurka aby zakreślić krąg na tkaninie którego połowa będzie na jednej stronie tkaniny. Podobnie też, nas środku narysuj koło o średnicy około trzech cali. Teraz wytnij mały krąg i duży krąg. Następnie wykonaj nacięcia na jednym końcu małego otworu który wcześniej wyciąłeś na środku tkaniny i na jej krawędziach. Przyszyj węzły do materiału na końcach uprzednio wyciętych otworów i w okolicach czubka peleryny. Będziesz musiał także wykonać kaptur który zakryje ci głowę i będzie sięgał wystarczająco daleko aby móc zakryć twą twarz. Możesz przyszyć kaptur do peleryny.  Nocna Peleryna służy szlachetnym celom.
Nocna Peleryna służy jako narzędzie izolowania się od zewnętrznych mocy które cię otaczają. To pomoże wam osłaniać swój wewnętrzny świat i chronić go przed przenikaniem zewnętrznych wpływów do twych magicznych działań. Trzymaj swą pelerynę zamkniętą w sakwie, a sakwę przechowuj w miejscu w którym nikt inny prócz ciebie nie będzie mógł jej dotknąć lub zabrać. Używaj jej tylko podczas praktykowania Magii Nocy. Kolejną rzeczą jaką musisz zrobić jest Nocna Zbroja.
Faktycznie mówiąc, zbroja jest zabezpieczeniem zakrywającym korpus.  Możesz zmieniać jej rozmiar i kształty tak jak jest ci to wygodnie. Możesz umieścić na zbroi Symbole i Magiczne Znaki Magii Nocy. Możesz także jeśli tego chcesz umieścić na niej kamienie takie jak czarny kryształ, ametyst, szmaragd, rubin, diament. Zbroja powinna mieć czarny kolor, a symbole magiczne na niej naniesione, czerwony i srebrny. W końcu musisz zrobić Nocną Tarczę.
Nocna Tarcza powinna być wzorowana na tarczach jakie były kiedyś używane w dawnych czasach przez rycerzy. Tło tarczy powinno być czarne, a używane na niej symbole powinny mieć czerwony i srebrny kolor. Symbole i magiczne znaki które umieścisz na tarczy, powinny tak samo jak Nocna Tarcza wspierać cię tak aby wzmacniały twe odczucie siły i odwagi w Magii Nocy.
Owe symbole i magiczne znaki powinny pomóc ci w twej Nocnej Świadomości. Narzędzia i Bronie Magów Nocy są bardzo cennymi rzeczami dla ciebie. Zapewnią ci one pomoc w rozwoju Magii Nocy. Dostarczą właściwej atmosfery w której to będziesz praktykował tradycję Magii Nocy. Istnieją także inne środki które są potrzebne wraz z twym rozwojem w twym zgłębianiu Magii Nocy. Zgodnie z zasadą, każdy z owych środków musi być stosunkowo łatwy do osiągnięcia. Przykuwają one twoją uwagę wraz z tym jak je osiągniesz. Narzędzia i Bronie Nocnego Maga  wymienione tutaj są tymi które musisz zdobyć przed dalszym rozwijaniem się na ścieżce Magii Nocy. Gdy tylko zdobędziesz narzędzia i bronie, to nadejdzie pora abyś wybrał swe Nocne Imię.

TWOJE IMIĘ W MAGII NOCY

Nadawanie wszystkiemu prawdziwych imion jest bardzo ważne. Prawdziwe imię zawiera istotę istnienia. Opisuje różnicę i właściwości danego bytu. Aby poznać prawdziwe imię jakiejś istoty musimy poznać i zbadać daną istotę. Znajomość prawdziwego imienia daje nam władzę nad daną istotą. Imię które ty, jako Mag Nocy wybierzesz sobie, jest bardzo ważne.
Wybierzesz Nocne Imię które będzie dla ciebie zawierało głębię istnienia twej Wewnętrznej Natury. To imię może być takie same  jak sławnych osób które chcesz naśladować lub sławne powiedzenie, tudzież motto. Na przykład, możesz wybrać imię takie jak Merlin, Saint Germain,  Abra-Melin, Mithratar, lub też inne imię które oddziaływuje na twą wyobraźnię i twe serce.  Możesz wybrać imię z powiedzenia lub motto. Nocne Imię pomoże ci rozbudować twą Nocną Naturą, twe odczuwanie Nocnej Świadomości i przyspieszyć twe magiczne wibracje. To imię nie powinno być nikomu zdradzane. To twe własne Magiczne Imię którego używając możesz odwoływać się do  Nocnej Świadomości. Teraz musisz wybrać swój przydomek.
Przydomek jest imieniem które jest powszechnie i publicznie znane przez innych, znajomych Magów Nocy. Wybierając przydomek powinieneś się wzorować na czymś innym niż twe Nocne Imię.  Przydomek jest używany w wszelakich kontaktach z innymi Magami Nocy i w publikowanych notatkach, korespondencji itp. Przydomek jest twoim publicznym imieniem i także jest używany do rytuałów i ćwiczeń. Pamiętaj, poznanie prawdziwego imienia dowolnej rzeczy daje nad nią władzę znaną jako poznanie jego Duchowej Natury i pozwala opanować daną rzecz.
Wybierając swe magiczne imię musisz określić swą Duchową Naturę. Zdradzenie innym tego imienia jest daniem im dostępu do twej  Wewnętrznej Natury.  Gdybyś je zdradził, inni mogliby  żądać od ciebie cokolwiek by tylko chcieli, ponieważ znaliby twe sekretne imię. Nie ujawniaj go nikomu pod jakimkolwiek pozorem. Powinieneś zawsze używać swego przydomku lub ludzkiego imienia jako Mag Nocy. Dzięki temu zabezpieczysz się przed tym że nigdy nie będziesz  miał żadnych kłopotów teraz ani w przyszłości. Oba imiona są ważne i powinny być wybrane tak aby pomóc ci się zbliżyć do swej Nocnej Świadomości. Twoje Nocne imię przybliży cię do aury otaczającej Magię Nocy. Wybrawszy swe Nocne Imię musisz nauczyć się Magicznej Obrony w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa przed zewnętrznymi wpływami podczas praktykowania Magii Nocy.

SŁUP NOCY

To czego niebawem się nauczysz jest być może najcenniejszym Narzędziem Nocy które zdobędziesz. Istnieje wiele sił na tym świecie które zechcą cię skrzywdzić jeśli będziesz praktykował Magię Nocy. Pod pojęciem "skrzywdzić" niekoniecznie zawiera się fizyczne zaatakowanie, mimo że jest to możliwe. Mówię tu o groźbie uszkodzenia twoich ciał subtelnych: astralnego, umysłowego i przyczynowego. Uszkodzenie owych ciał może spowodować poważne zaburzenia emocjonalne i umysłowe. Istnieje także zagrożenie atakiem na twoje ciało eteryczne które to zazwyczaj objawia się fizycznymi ranami. Dla Magów Nocy istnieje poważne zagrożenie atakiem z strony zwolenników Yang. Mogą to być tak zwani Biali Magowie i używają oni magii przeciwko tobie. Mogą wywodzić się z chrześcijaństwa a także judaizmu i islamu. Ataki mogą wywodzić się z zbiorowej emocjonalnej lub umysłowej energii osób zamierzających skrzywdzić Maga Nocy. Grupa wyznawców Yang zbiera się razem na modlitwach modląc się o upadek lub zgubę wszystkich Magów Nocy gdziekolwiek mogąc wytwarzać wystarczająco wiele energii aby zagrozić nie chronionemu niczym Magowi Nocy. Wraz z tym jak rozwiniesz się,  staniesz się bardziej czuły na otaczające cię subtelne energie. Ataki mogą pochodzić od osoby która pragnie cię skrzywdzić. Potrzebujesz ochrony. Będziesz musiał zbudować Słup Nocy. Słup Nocy służy nie tylko do ochrony.
Słup Nocy działa także jako niewidzialny mur który zawiera energię którą  tworzysz poprzez Magię Nocy. Pozwala ci on bardzo silnie zagęszczać i skupiać ową energię aż do chwili kiedy z twej woli zostanie ona uwolniona. Dzięki temu zwiększa skuteczność magicznych rytuałów które dokonujesz. Tak więc omówmy to jak możesz zbudować Słup Nocy.
Zacznij od uspokojenia się i oczyszczenia swego umysłu z wszelakich obcych myśli. Zamknij swe oczy i wyobraź sobie Nocną Energię skupiającą się wokoło ciebie. Zobacz Nocną Energię tworzącą słup ochronnej mocy który roztacza się wokoło ciebie na dystans sześciu stóp. Zobacz tą energię wypływającą pod twymi stopami i ponad twą głową. Zobacz się w słupie głęboko fioletowych i szmaragdowych energii. Zobacz się w słupie najciemniejszej Nocy. Wiedz że nie można cię skrzywdzić dopóki chronisz się w Słupie Nocy. Teraz wypowiedz następującą inwokację:

"Jestem Nocnym Magiem otoczonym Słupem Nocnej Energii która nie może zostać naruszona.  Odstrasza on wszystkie energie które chcą mnie skrzywdzić. Odpędza wszystkie myśli i energie umysłowe mych wrogów. Dzięki Mocy mej Nadduszy, jestem chroniony w Słupie Nocnej Energii i nie można mnie skrzywdzić. Niechaj ten Słup Nocy pozostanie wokoło mnie i cały czas chroni mnie przed krzywdą. Tak niechaj będzie."

Wypowiedz tą inwokację i wyobrażaj sobie Słup Nocy wokoło ciebie tak długo aż poczujesz jego ochronę. Ta energia wypływa z wnętrza Nadduszy. Wraz z tym jak zaczniesz inwokację, Naddusza prześle Nocną Energię do twego świata poprzez srebrną nić. Srebrna nić jest twoją linią życiową z Nadduszy i przez nią przepływają wszystkie energie które są zawarte w twym życiu na Ziemi. Możesz przywoływać więcej tej energii i mocy do swego życia kiedy pracujesz w zgodnej jedności z swą Nadduszą. Istnieje wiele rodzajów  energii które mogą zostać przywołane do twojego świata poprzez Nadduszę. Nocna Energia Ochrony jest tylko jedną z nich.  Nauczysz się w jaki sposób możesz przywoływać i wykorzystywać wiele różnych rodzajów energii, co jest opisane w końcowej części książki. Ważną rzeczą do zapamiętania odnośnie Słupów Nocy jest to by często z nich korzystać.
Zawsze stawiaj wokoło siebie Słup Nocy zanim zaczniesz pracę z Magią Nocy. Zawsze stawaj w środku Słupa Nocy wraz z rozpoczęciem każdego dnia. Im częściej z niego korzystać tym stanie się on silniejszy. Słup chroni cię przed wszelakimi fizycznymi i magicznymi atakami. Musisz się nauczyć stale utrzymywać Słup Nocy wokoło siebie przez cały czas. Powinieneś zawsze pozostawać w Słupie Nocy. Wszystko co praktykujesz zgodnie z tradycją Magii Nocy powinieneś zaczynać w Słupie Nocy. Musisz to robić niezależnie od tego czy są to rzeczy wspomniane powyżej czy też nie. Dzięki Słupowi Nocy będziesz bezpiecznie  żył i uczył się w Magii Nocy. Teraz masz solidne podstawy na których możesz żyć i praktykować Magię Nocy. Nauczyłeś się jak to jest być Magiem Nocy i praktykować tradycję Magii Nocy. Jeśli jesteś gotowy do używania Magii Nocy to przejdźmy do sprawy konsekrowania twej Nocnej Nauki i Narzędzi.

INWOKACJA MAGII NOCY 

To najświętszy czas w twoim życiu poświęcony na początek twego wkraczania w Magię Nocy. Zaczniesz dokonywać bardzo święte rytuałów oznaczające twe pierwsze kroki. Będziesz w tych ważnych rytuałach, ofiarowywał swe fizyczne, emocjonalne, umysłowe i magiczne energie ku praktykowaniu Magii Nocy. Ten rytuał oznacza udzielenie się tobie stanu powagi i ważności z którą powinieneś postrzegać Magię Nocy. W tym rytuale, poznasz podstawy które będą rozpoczynać każdy rytuał jakiego się nauczysz później.  W tym rytuale, przywołasz Nocną Energię do swych Nocnych Narzędzi i Broni i uczynisz je swymi i wyłącznie swymi.  Nocne Narzędzia i Bronie będą wtedy poświęcone i będą w sobie zawierały Moc Nocy. Na początku, musisz sobie przygotować swą Magiczną Komnatę i Nocny Ołtarz.
Aby to uczynić, rozłóż wszystkie swe Nocne Narzędzia i Bronie na Nocnym Ołtarzu.  Połóż sznur na podłodze wokoło Nocnego Ołtarza. Na Nocnym Ołtarzu powinieneś teraz zapalić świece i kadzidełko. Twój dzban powinien być napełniony do pełna wodą, a twój kielich powinien być napełniony winem lub sokiem z winogron. Wyłącz telefon i zamknij drzwi, dzięki czemu upewnisz się że nikt nie będzie ci przeszkadzał. Kiedy już to zrobisz, to upewnij się że chcesz dokonać ów rytuał i że wybrałeś sobie swe Nocne Imię. Jest to imię które będziesz używał podczas dokonywania tego rytuału. Teraz skupmy się nad samym rytuałem.
Zacznij od postawienia Słupa Nocy. Stań przed swym Nocnym Ołtarzem i swymi zamkniętymi oczami zobacz Ochronną Moc Nocy spływającą w dół z Nadduszy do ciebie, poprzez głowę, do twego serca, i na komnatę, całkowicie wypełniając i przenikając pomieszczenie. Zobacz Światło przechodzące poprzez ciebie i schodzące ku Ziemi. W tym momencie powinieneś powtarzać przytoczoną wcześniej Inwokację Słupa Nocy. Poczuj Nocną Energię skupiającą się głęboko w kręgu ograniczonym sznurkiem.
Teraz podnieś dzwonek i zadzwoń sześć razy w każdym z głównych kierunków, to jest ku Północy, Wschodowi, Południu i Zachodowi. Następnie wypowiedz poniższą inwokację:

"Ja (podaj swe Nocne Imię) przywołuję Obecność wszystkich Bóstw w Nocnej Sile aby towarzyszyły mi w mym rytuale Duchowej Nocy. Aby były świadkami mego poświęcania mych Nocnych Narzędzi w służbie Duchowej Ciemności. Stoimy teraz w Duchowej Nocy ponad czasem i przestrzenią. Przybądźcie i bądźcie świadkami mego Rytuału w Nocy".

Po wypowiedzeniu inwokacji, podnieś pojemnik z solą i wypowiedz następujące słowa:

"W mym świętym imieniu (podaj swe Nocne Imię), poprzez Obecność mej Nadduszy i Duchowych Bóstw Ziemi, przywołuję Ziemskie Mocy Nocy do tego pojemniczka z solą i teraz rozsypuję sól na ziemi aby wyznaczyć granice mego świętego kręgu."

Wyobraź sobie Ziemskie Bóstwa wypełniające naczynie swą mocą. Weź szczyptę soli, delikatnie unosząc ją pomiędzy swymi palcami i rozsyp na podłodze wokoło sznurka tworząc pełne koło.  UPEWNIJ SIĘ ŻE NIE WYJDZIESZ Z KRĘGU DO CZASU ZAKOŃCZENIA RYTUAŁU.
Odłóż pojemnik z solą na Nocnym Ołtarzu i podnieś kryształowy dzban z wodą. Wypowiedz następujące słowa:

"Niechaj Obecność mej Nadduszy i Duchowych Bóstw Wody napełni tą wodę i pojemnik oraz obdarzy je Nocną Mocą Wody."

Wyobraź sobie Wodne Bóstwa Ziemi napełniające naczynie swą mocą. Zanurz swą lewą rękę w wodzie i zaczerpnij nią wody, po czym lekko skrop wyznaczone wcześniej za pomocą soli, graniczne krawędzie kręgu.
Odłóż dzban z wodą z powrotem na ołtarz i weź kadzielnicę lub kadzidełko. Wypowiedz następujące słowa:

"Niechaj Obecność Czterech Wiatrów Ziemi wniknie w tą kadzielnicę wypełniając ją Nocną Mocą Powietrza".  

Teraz stań twarzą ku czterem kierunkom świata, obracając się w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara, i zobacz jak Obecność każdego Bóstwa Wiatru wnika do kadzielnicy.  Następnie zakręć się cztery razy w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara i pozostań wewnątrz Magicznego Kręgu.
Odłóż kadzielnicę z powrotem na miejsce na Nocnym Ołtarzu i podnieś świecę. Wypowiedz następujące słowa:

"Niechaj Obecność mej Nadduszy i Ognistych Bóstw Ziemi umieści ich święty płomień w mej świecy i na mym Nocnym Ołtarzu."
Zobacz Ogniste Bóstwa przybywające i tańczące wokoło płomieni i po całym twym ołtarzu.
Odłóż świecę z powrotem na miejsce z którego ją wziąłeś i podnieś kielich z winem lub sokiem. Wypowiedz następujące słowa:

"Niechaj Obecność mej Nadduszy i Duchowej Ciemności wejdzie do tego płynu i napełni go Mocą Duchowej Nocy. Niechaj ten napój doda mi siły, zdrowia i odwagi w każdym dniu mego życia".

Poczuj Moc płynącą poprzez ciebie i do kielicha. Zobacz energię zbierającą się i skupiającą dopóki kielich lśni Nocną Energią.
Następnie wypij płyn, a wtedy będziesz gotów do poświęcenia kolejnych Nocnych Narzędzi. Zaczniesz od olejku, podnosząc go i powtarzając następujące słowa:

"Niechaj ten olejek stanie się uświęcony i wypełniony Mocą Nocy. Niechaj Obecność Nadduszy i Nocnego Ducha dotknie go swą mocą, odwagą, samotnością i ciemnością. Od tej chwili olejek jest święty i staje się maścią do namaszczania Broni Maga Nocy".

Weź małą ilość olejku, dotknij Pentaklu i oświadcz:

"Niechaj Nocna Siła popłynie do tego Pentaklu i pobłogosławi wszystkie rzeczy na nim położone". 

Teraz pora na namaszczenie każdej broni w twym świętym arsenale. Podnoś każdą Nocną Broń, po jednej na raz, i namaszczając ją małą ilością olejku, powtarzaj następujące słowa:

"Poprzez Obecność mej Nadduszy i Duchowej Ciemności, Ja (twoje Nocne Imię), poświęcam tą Nocną Broń w służbie Magii Nocy i Duchowej Nocy". 

Uczyń tak z Nocnym Amuletem, Pierścieniem, Różdżką, Laską, Księgą, Athame, Mieczem, Zbroją, Tarczą i Peleryną.  Teraz włóż Nocny Amulet, Pierścień, Zbroję, Athame i Miecz na swe ciało.  Połóż Księgę (Grimoire) na przedniej części środka swego Nocnego Ołtarza. Załóż Nocną Pelerynę. Zawieś Nocną Tarczę na swe lewe przedramię trzymając w lewej ręce Nocną Różdżkę, a w prawej trzymając Nocną Laskę i oświadcz następujące słowa:

"Ja,(twoje Nocne Imię), oddaję wszystko co moje Nadduszy i zawartemu w niej Nocnemu Duchowi, poświęcając to mym Magicznym Energiom w praktykowaniu Magii Nocy.  Oddaję się Nadduszy będącej we mnie i z Nocną Świadomością.  Niechaj owe Nocne Narzędzia i Bronie służą mi wiecznie w tej sprawie. Tak niechaj będzie". 

Teraz stań twarzą w każdym z kierunków świata i powtarzaj następujące słowa:

"Dziękuję wam Nocne Bóstwa za waszą obecność podczas tego świętego Nocnego Rytuału.  
Służmy wiecznie Duchowym Mocom Ciemności tutaj na Ziemi i w Wszechświecie na zawsze. 
Tak niechaj będzie".

I to wszystko, zakończyłeś swój pierwszy nocny rytuał i wszystkie twoje Nocne Narzędzia i Bronie są poświęcone w Magii Nocy. Od tej chwili wygaś i ponownie powołaj do życia swój Słup Nocy a następnie zdejmij wszystkie Nocne Bronie i umieść je za swym Nocnym Ołtarzem. Pozostaw sznurek na swym miejscu na ziemi.
Każdy rytuał będzie się zaczynał od przekroczenia Nocnego Kręgu i włożenia na siebie twych Nocnych Broni i Peleryny. Dobrze jest nosić swój Nocny Amulet i Pierścień poza Kręgiem.
Poza tym miejscem, towarzyszy ci Słup Nocny otaczający cię wokoło. Nie opuszczaj Kręgu aż do skończenia rytuału i upewniaj się że przeładowałeś Słup Nocy i uporządkowałeś swe myśli zanim opuścisz Nocny Krąg.  Przechodź czynność poświęcania Nocnego Kręgu z ziemią, wodą, powietrzem i ogniem za każdym razem. Napełnij kielich, wypowiedz inwokację i za każdym razem napij się łyk wina. Następnie zadzwoń dzwonkiem i przywołaj Nocne Bóstwa. Są to proste procedury które będziesz stosował jako rozpoczęcie rytuałów mających miejsce wewnątrz Nocnego Kręgu. Mam nadzieję że znajdziesz w tym radość i jesteś gotowy do nauk o pierwszym królestwie jakie musisz przejść na trasie swej Nocnej Ścieżki. Podążmy ku Królestwu Ziemi

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.