wtorek, 30 maja 2017

Magia Zniszczenia

Dość często ludzie pytają o to jak kogoś zniszczyć, rzucić klątwę na kogoś itp. W okultyzmie jest na to wiele sposobów. Najbardziej popularny, to palenie czarnych świec na osobę, którą chcemy zniszczyć. Jest to w sumie też najbezpieczniejszy sposób dla maga, ale zbyt wielkiej skuteczności nie ma. Jak wszyscy wiemy, magia to energia wysłana w cel, a więc najlepiej działają sposoby, w których mag używa własnej energii nienawiści wysłanej do osoby, którą chce z jakichś powodów zniszczyć.  Można improwizować. To co stanie się danej osobie zależy od tego jak silną aurę mamy i wprawę w wysyłaniu energii do celu. Czasami wystarczy zwykła czarna świeca z intencją, plus kilkunastominutowa medytacja połączona z właśnie z tym przesłaniem negatywnej energii aż do kompletnego wyczerpania maga. Inny sposób to np. Butelka/słoik wiedźmy, o której już pisałam. W takim celu do szklanego naczynia wkładamy np. zdjęcie ofiary plus żyletki, gwoździe, potłuczone szkło itp. Poczym zakopujemy naczynie w wybranym przez nas miejscu w ziemi. Do zniszczenia wroga stosuje się również laleczki i podobizny z różnych materiałów. Natomiast co do rzucania klątw możemy to zrobić w ten sposób, że spiszemy je na kartce i spalimy w czarnej świecy z intencją na daną osobę, ale najlepiej działają te „rzucone” prosto w oczy ofiary, wypowiedziane z całą nienawiścią.
Poniżej przedstawiam wszystkie znane mi rytuały zniszczenia.

ZAKLĘCIE SPĘTANIA

Co jest potrzebne :

-materiał aby zrobić podobiznę (laleczki)
-mała osobista przynależności osoby, którą chcecie spętać (coś, co może być wszyte do podobizny)
- wystarczająco długi kawałek granatowego materiału lub wstążki do zawinięcia podobizny jak mumii.
- gwóźdź i drzewo do powieszenia podobizny

Można użyć ziół do wypełnienia podobizny . Goździki np. będą działać w celu „zamknięcia ust”. Oprócz nich można użyć jeszcze : rzepik, czarcie łajno, bylina, żywokost , rdest wężownik, dziurawiec, tytoń, dziewanna, brzoza, żarnowiec, cyprys, hyzop, ruta, werbena.
Wszystkimi z powyższych ziół włada planeta Saturn. Saturn jest planetą spętania.

Po zakończeniu wypychania i zaszycia podobizny oznaczcie ją tak, aby reprezentowała osobę, którą chcecie związać. Narysujcie twarz osobnika najlepiej jak potraficie – wąsy, broda, okulary jeśli ma - to nie musi być idealne. A teraz celowo zaszyjcie usta.

Stawiamy podobiznę na Ołtarzu, dotykamy Athame ust podobizny i mówimy :

„Oto przedstawiam (imię) by został/a spętany/a. Co robię tej podobiźnie, czynię też (imię).”

Weźcie ją teraz i rozpocznijcie nawijanie wokół niej materiału / wstążki, zaczynając na ustach, jak mumia, pozostawiając jedną nogę niezwiązaną (aby można ją powiesić). Po zakończeniu umieśćcie ją ponownie na ołtarzu i powiedzcie następujące:

„(Imię) jest spętany/a, przestaje mówić przeciwko mnie. (Imię) jest spętany/a, przestaje działać przeciwko mnie i nijak może mi już zaszkodzić.”

Wychodzimy na zewnątrz, podchodzimy do wybranego wcześniej drzewa, do którego podobizna może zostać przybita, za niezwiązaną nogę i wisieć do góry nogami jak na karcie Tarota – Wisielec. Karta ta reprezentuje zastój, brak aktywności , bycie w zawieszeniu.

Przybijamy podobiznę tam gdzie nikt jej nie zobaczy i zostawiamy. Jeśli nie chcecie „ranić” drzewa, podobiznę można przywiązać.

ZDZIERANIE ENERGII

W czarnej magii chodzi głównie o manipulowanie i ukierunkowanie energii. Siła umysłu oraz aury określają rodzaj a także ilość energii którą można pokierować i obchodzić się bezpiecznie, osiągając jednocześnie pożądane rezultaty. Działania nie wychodzą z powodu słabego umysłu i aury.

Do oddzierania energii zaliczamy odciąganie siły życiowej. Powinniście już mieć silną aurę, która może pociągnąć energię na życzenie i być zdolni do przekształcenia tej energii w korzystną. Można do tego podejść na dwa sposoby. Jednym z nich jest zniszczenie aury ofiary, a drugim podłączenie energetycznej tuby i doszczętne jej wyssanie. Czyni to ofiarę bardziej podatną na ataki psychiczne i całkowicie otwiera jego/jej umysł na wymuszony napływ niszczycielskiej energii od maga.

1. Powinniście mieć fotografię bądź obrazek ofiary. Służy to temu, abyście mogli dokładnie jego/ją wizualizować. Jest to niezwykle ważne dla tego działania.

2. Wejdźcie w trans

3. Zacznijcie od wizualizowania siebie jak wysysacie aurę ofiary, jak się rozpada. Możecie wizualizować siebie że faktycznie pożeracie i połykacie ją do póki całkowicie nie zniknie lub też wsysacie ją do czakry seksualnej. Zawsze ściągajcie energię do czakr żeńskich, jako że te są absorbujące. Czakry męskie emitują energię. Najlepiej jest zaabsorbować tego typu energię do niższych czakr.

4. Gdy aura uległa już dezintegracji oraz została strawiona, wizualizujcie odciąganie wszystkich pozostałych energii wewnętrznych. Ofiara powinna zmienić swoją energię z białej na szarą i w końcu na czarną, co oznacza że siła życiowa została kompletnie wyssana.
Dokładnie oczyśćcie swoją aurę i czakry po każdej takiej operacji by przemienić zaabsorbowaną energię dla własnych korzyści.

Powyższe 4 kroki powinny być powtarzane z minimalną częstotliwością 3 do 4 razy na tydzień i więcej niż raz na dzień. W końcu zbierze swoje żniwo.
Po tym jak praca magiczna zrobiła swoje i opróżniła aurę ofiary można przystąpić do działań czarnej magii. Przed każdą operacją magiczną obejmującą czarną magię, aura ofiary powinna być przygotowana czarną energią, żeby ofiara mogła zaabsorbować niszczycielską energię. Wystarczy że wyobrazicie sobie jego / ją w czarnej aurze a następnie przejdziecie do działań.
Nie zapomnijcie o dokładnym oczyszczeniu własnej aury oraz czakr.

ZAKLĘCIE ŚMIERCI

Jeśli macie dostęp do wszelkich osobistych rzeczy sprawcy, to pomoże.

1. Skonstruujcie wizerunek lub podobiznę przy użyciu sposobu z Zaklęcia Spętania, który jest na początku tego postu.

2. Idźcie na cmentarz i weźcie trochę ziemi.

3. Wizualizując ofiarę wyładowujcie na tej podobiźnie wszelką nienawiści jaką do niej żywicie, zwłaszcza w czasie jej tworzenia. Bezwzględnie konieczne jest aby pozostać skupionymi i zachować emocje. Postarajcie się robić to czasie ubywającego Księżyca. Gdy Księżyc jest w Skorpionie lub Koziorożcu to dobry czas.

4. Zbudujcie małe pudełko. Karton jest w porządku.

5. Zapalcie czarną świecę, koncentrując się intensywnie na śmierci i unicestwieniu wroga. NIE DAJCIE SIĘ
ROZPROSZYĆ BĄDŹ UTRACIĆ SKUPIENIA!

6. Umieśćcie podobiznę w jego pudle.

7. Pochowajcie ją z ziemią wewnątrz pudełka.

8. Zachowajcie trochę tej ziemi.

9. Weźcie ją na zewnątrz, lub z powrotem na cmentarz i pochowajcie podobiznę umieszczając pozostałą ziemię na górze pudła i *wiedząc*, że ofiarę spotka śmierci.

10. Powstrzymajcie się od myślenia o zaklęciu, lub o wrogu, ponieważ będzie to kolidować z działaniem.

RYTUAŁ ZNISZCZENIA WEDŁUG ANTONA SZANDORA LAVEY’A

Przedmioty potrzebne do rytuału :

-Czarne szaty
-Amulet z pieczęcią Bafometa
-Ołtarz po ZACHODNIEJ stronie (stół, szafka, komoda itp.)
-Symbol Bafometa (może być wydrukowany, narysowany itp) umieszczony nad Ołtarzem
-Świece tylko BIAŁE I CZARNE. Nie powinno się używać więcej jak jednej białej świecy, natomiast czarnych ile się chce
-CZARNA ŚWIECA – stawiamy po LEWEJ stronie ołtarza i palimy w niej kartki z życzeniami, prośbami
-BIAŁA ŚWIECA – stawiamy po PRAWEJ stronie ołtarza i palimy  w niej kartki z klątwami
-Dzwon/dzwonek
-Kielich – każdy byle nie w złotym kolorze
-Eliksir – napój w kielichu wszystko to co nam smakuje czerwone wino/mleko/woda do wyboru
-Miecz/sztylet
-Kartka papieru na której spiszemy życzenia, prośby, klątwy etc.

Elementy potrzebne do rytuału :

PRAGNIENIE
Motywacja, pożądanie, emocjonalne przekonanie. Należy z całych sił pragnąć końcowego wyniku rytuału.

ODPOWIEDNI CZAS
W przypadku uroków, klątw, przekleństw najlepszy czas to ten gdy ofiara śpi, bo wtedy jej umysł jest najbardziej podatny.

WYOBRAŻENIA
Wszystko to co może zintensyfikować emocje podczas rytu, każdy rysunek, obraz, rzezba, pismo, fotografia, część ubrania, zapach, dzwięk, muzyka lub wyszukana sytuacja.
Aby doprowadzić do upadku wrogów należy dokonać ich symbolicznego zniszczenia. Muszą być zastrzeleni, zakłuci, wpędzeni w chorobę, spaleni, roztrzaskani, utopieni lub rozdarci w najbardziej przekonywujący sposób. W odpowiednim etapie rytu możemy to sobie wyobrażać, wizualizować, rysować, spisywać na kartce, niszczyć ich zdjęcia, cokolwiek co sprawi, że to symboliczne zniszczenie odczujemy jak najbardziej realnie.

UKIERUNKOWANIE
Nagromadzenie, a następnie właściwe ukierunkowanie mocy. Nie należy oczekiwać niecierpliwie na wynik rytu. Już po jego zakończeniu należy WIEDZIEĆ że się udał.

CZYNNIK RÓWNOWAŻĄCY
Mierzyć siły na zamiary

Satanistyczny rytuał :

1. Ubranie się do rytuału (czarne szaty)

2. Zgromadzenie wszystkich potrzebnych  do rytuału przedmiotów
-biała świeca po prawej stronie ołtarza (klątwy)
-czarna świeca po lewej stronie ołtarza (życzenia)

3.  Oczyszczenie powietrza poprzez uderzenie w dzwonek :
 -uderzyć w dzwonek 9 razy, obracając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i zwracając uderzenia  ku 4 głównym stronom świata

4. Odczytujemy Inwokację do Szatana i Piekielne imiona :

Inwokacja do Szatana

„In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
W imię Szatana, Władcy ziemi, Króla świata, nakazuję siłom Ciemności obdarzyć mnie swoją Piekielną mocą!
Otwórzcie szeroko bramy Piekła i wyjdźcie z otchłani, aby przywitać mnie jako swego brata (siostrę) i przyjaciela!
Obdarzcie mnie zaspokojeniem, o którym mówię!
Przyjąłem wasze imię jako część samego siebie! Żyję jak zwierzę na polu radujące się swoim cielesnym życiem! Obdarzam łaską sprawiedliwych i przeklinam zepsutych! Na wszystkich Bogów Piekła - rozkazuję, aby stały się rzeczy, o których mówię! Wyjdźcie i odpowiedzcie na wezwania poprzez spełnienie moich życzeń! O, USŁYSZ IMIONA”

Piekielne imiona

Abaddon Chemosh Lilith Adramelech Cimeries Loki Ahpuch Coyote Mammon Amon Czort Mania Apollyn Dagon Mantus aryman Damballa Marduk Asmodeusz Demogorgon mastema Astaroth Diabolos Mefistofeles Azazel Dracula Melek Taus Baalberith Emma-O Metztli Bafomet Eurynomos Mictlan Balaam Fenrir Midgard Bast Gorgo Milcolm. Beelzebub Haborym Moloch Behemot Hecate Mormo Beherit Isztar Naamah Bile Kali Nergal Nihasa Sachmet T"an-mo Nija Sammael Tamuz O-Yama Sammu Tezcatlipoca Pan Sedit Thot Pluton Set Tunrida Prozerpina Shaitan Tyfon Pwcca Shamad Yaotzin Rimmon Supay Yen-lo.Wang Sabazios Śiwa

5. Pijemy z kielicha

6. Obracając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara kierujemy miecz/sztylet w każdy główny kierunek świata i przywołujemy:

Księcia Piekła Szatana z Południa
Księcia Piekła Lucyfera ze Wschodu
Księcia Piekła Beliala z Północy
Księcia Piekła Lewiatana z Zachodu

7. Odczytujemy inwokację zniszczenia :

„Spójrzcie! Potężne głosy mej zemsty rozbijają nieruchome powietrze i stoją jak posągi gniewu na równinie skręcających się węży. Staję się potworną maszyną zniszczenia dla jątrzących części ciała tego (tej), kto (która) mnie chce powstrzymać.
Nie czuję skruchy, że me wezwania jadą na skrzydłach wichury, co wzmacnia ukłucie mej goryczy; a wielkie, czarne, oślizgłe kształty powstaną z jam i zwymiotują swe wrzody do jego (jej) mózgu.
Wzywam posłańców przeznaczenia - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego (tej), co mnie prześladuje, a jego (jej) agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą.
Przybądź w imię Abaddona i zniszcz go (ją), którego (której) imię podaje jako znak.
Wielcy bracia nocy, ty, co mnie pocieszysz, który wzlatasz na gorących wichrach Piekieł, który mieszkasz w świątyni diabła; porusz się i pojaw! Pokaż się temu (tej), co żywi zgniłość umysłu napędzającego mamroczące usta kpiące ze sprawiedliwych i mocnych!; wyrwij ten bełkotliwy język i zamknij gardło. O Kali! Przekłuj płuca jego (jej) żądłami skorpionów. O Sachmet! Wrzuć substancję jego (jej) w przeklętą pustkę. O potężny Smoku!
Rzucam w górę dwudzielne widły Piekła, a poświęcenie me przez zemstę na ich zęby wbite w oślepiającym blasku - niech spoczywa!
Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!”

8. Czas na wyrażenie pragnień, sporządzenie wyobrażeń, przygotowanie całego „projektu” i przesłanie w stronę osoby, na którą odprawiany jest rytuał.
Pozostać w kręgu ołtarza chyba, że wymagania będą inne. Po wytworzeniu wizerunku ofiary przystępujemy do zniszczenia jej podobizny :

-wbijanie szpilek lub gwoździ
-graficzny obraz pokazujący zniszczenie ofiary
-literacki opis
-wygłoszenie monologu

Możemy to zrobić w sposób najbardziej nam odpowiadający, tak jak opisałam w elementach potrzebnych w rytuale w Wyobrażeniach.

9. Gdy jesteśmy gotowi wracamy przed Ołtarz. Odczytujemy życzenia i klątwy, które sobie spisaliśmy w punkcie 8 niezależnie od wyobrażeń niszczenia ofiary. Po każdym życzeniu wypowiadamy : „chwała szatanowi”, kartkę wbijamy na miecz i spalamy w odpowiedniej świecy.

10. Odczytujemy klucz henochiański (można je znaleźć w Internecie) musimy sami zdecydować, który nam najbardziej odpowiada
http://szatanizm.republika.pl/Klucze-Henochianskie.html

11. Dzwonimy w dzwonek 9 razy obracając się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

12. Wypowiadamy słowa : „Niech tak się stanie”

RYTUAŁ WAMPIRYCZNEGO ASPEKTU W CELU WYSSANIA ŻYCIA Z OFIARY/WROGA

Przygotowania:

-wybierz swą ofiarę
-ołtarz: Nakryty czarnym materiałem i ulokowany po zachodniej stronie pokoju. Powyżej ołtarza powieś vortex (wir) -reprezentujący wrota do piekła i otchłani. Poniżej umieść fotografię ofiary. Na ołtarzu umiesć dwie czarne świece, sztylet, kielich napełniony czewonym winem (reprezentujący krew twej ofiary)
-muzyka: coś mrocznego.
-czarna szata

Rytuał:

Zapal śweice, włącz muzykę.

Inwokacja

Wskaż sztyletem na vortex i intonuj:

„rzucam barmy otwarte
w otchłań przerażenia
Uwalniam mą demoniczną dwoistość (twoje imię)
z ciemności ku światu światła”

Wizualizuj twego demonicznego brata, który powstaje z wiru i łączy się z tobą podczas gdy wymawiasz poniższe słowa:

„Stapiam się i łączę z wampirycznym aspektem mego mrocznego brata
aby (imię ofiary) drżał z rewulsji i terroru
aby karmić się esencją życiową (imię ofiary)
aby mógł ujrzeć potęgę i chwałę piekła!”

Podnieś kielich i wykrzycz imię ofiary.

„Pije z kielicha,
naczynia życia (imię ofiary)
i połykam siłę życiową (imię ofiary)”

Wypij wino do ostatniej kropli.

„Niszczę wszelkie twe nadzieje i myśli
Jestem ciemnością wewnątrz twej nocy
W mroku słyszę twój krzyk
Zostałeś porzucony przez światło
Jestem wypełniony by zadać ci ból
Jestem wypełniony by słuchać twego krzyku
Jestem wypełniony by pić z twych żył
Jestem wypełniony by przejmować twe sny
Jestem wypełniony by kosztować krwi twego serca
Jestem wypełniony by mieć cię pod swoją kontrolą
Jestem wypełniony by rozdzierać twe ciało
Jestem wypełniony by niszczyć twą duszę!
Jestem wypełniony by niszczyć twą duszę!
Carpe Noctem Lamia
Sanguim Suga Belua”

Powtarzaj to, aż osiągniesz gnozę (gwałtowne ruchy mogą być wielce pomocne), wtedy zatrzymaj się i intonuj:

„Spójrz na mnie (imię ofiary)
Jesteś słaby
Ciemność wokół ciebie
Należysz tylko do mnie
Jesteś stracony na zawsze
Twa wola jest złamana
Odwieczna Noc pochwyciła cię i trzyma
Jesteś niczym wiecej jak pustą powłoką
Upolowałem cię
Piję twoją energię życiową, znów i znów
Aż zakosztuję jej do ostatniej kropli
Twa dusza należy do mnie
Jesteś pusty
Moja wola spełniła się!”

Zgaś świece polewając je wodą.

RYTUAŁ ŚMIERCI WEDŁUG ONA (ZAKON DZIWIĘCIU KĄTÓW)

Uczestnicy:

Kapłan (w czarnej szacie)
Kapłanka (naga, leży na ołtarzu)
Mistrzyni (ubrana na szkarłatno, prowokacyjnie)
Zgromadzeni (czarne szaty przewiązane szkarłatnymi pasami)

Przygotowanie świątyni.

Na ołtarzu czarne świece. Mały srebrny dzwonek. Kadzidło Marsa (piżmo). Mała drewniana trumna (odpowiadająca wielkością woskowej lalce przedstawiającej ofiarę) okryta czernią, jest umieszczona w pobliżu ołtarza, a na niej kładzie się garść cmentarnej ziemi.
Zanim rozpocznie się właściwy rytuał, Mistrzyni robi w świątyni woskową lalkę w obecności samej tylko kapłanki.
(najprostszy sposób to wrzycić kilka białych świec do ledwo co zagotowanej wody. Po jakims czasie wosk utworzy cienką warstwę na powierzchni i będzie na tyle plastyczny, że łatwo da się urabiać dłońmi.) Kapłanka leży naga na ołtarzu. Mistrzyni umieszcza figurkę na jej łonie, a potem, symbolicznie przesuwa ją w dół tak, aby znalazła się między udami Kapłanki. Namaszcza lalkę olejem zrobionym na bazie piżma i mówi: "ja, która cię zrobiłam i odebrałam cię przy narodzinach, nadaję ci teraz imię N.N." (wypowiedzieć pełne imię ofiary). Mistrzyni i Kapłanka wizualizują, że lalka jest ofiarą - mogą, jeśli chcą, ubrać ją potem tak, jak ten człowiek się zazwyczaj nosi. Następnie figurka jest ponownie umieszczana na łonie Kapłanki, a Mistrzyni dzwoni trzykrotnie dzwonkiem, ogłaszając rozpoczęcie rytuału, na który to dźwięk Kapłan wprowadza zgromadzonych do świątyni.

Rytuał 

Kapłan: Zejdę do ołtarzy w Piekle.
Wszyscy: Do Szatana, dawcy życia.
Kapłan całuje Kapłankę w usta, zwraca się do zgromadzenia i czyni w powietrzu znak odwróconego pentagramu, mówiąc: Ojcze nasz, któryś był w niebie...
Zgromadzenie odmawia satanistyczne "Ojcze nasz", a następnie credo). Następnie kapłan mówi:
Dostarcz nam rozkoszy, o Książę Ciemności, i spełnij nasze pragnienia.
(Pieści kapłankę, mówiąc) Ekstazą oddajemy cześć naszemu Księciu.
Zebrani śpiewają Sanctus Satanas, a Kapłan mówi cicho nad woskową figurką:
Sie anod namretae meiuqer.
(Potem mówi głośno, zwracając się do zgromadzenia:) Veni, omnipotens aeterne diabolus!
(Mistrzyni mówi:) Agios o Satanas!
(Zebrani odpowiadają Agios o Satanas!
Mistrzyni: Satanas - venire!
Wszyscy: Satanas - venire!
Mistrzyni: Dominus diabolus sabaoth. Tui sunt caeli
Wszyscy: Tua est terra!
Mistrzyni: Ave Satanas!
Mistrzyni: Ave Satanas!
(Mistrzyni całuje Kapłana. kapłan czyni nad zgromadzonymi znak pdwróconego pentagramy, mówiąc:) My, pazury Chaosu, przeklinamy N.N.
Wszyscy: Przeklinamy N.N.
Kapłan: N. N. zczeźnie i umrze.
Wszyscy: N.N. Sczeźnie i umrze!
Kapłan: Zniszczony naszą Wolą!
Wszyscy powtarzają słowa kapłana
Kapłan: Zabijajmy i śmiejmy się!
Wszyscy powtarzają...
kapłan: Zabijajmy i śmiejmy się i tańczmy dla naszego Pana!
Wszyscy powtarzają...
Kapłan: N.N. Umiera!
Wszyscy powtarzają...
Kapłan: N.N. Nie żyje!
Wszyscy powtarzają
Kapłan: Zabiliśmy i triumfujemy w tej śmierci!..
Kapłan śmieje się, zgromadzenie także, podkakując i robiąc taneczne kroki. Dzieje się to, dopóki Mistrzyni nie zadzwoni dwukrotnie dzwonkiem. Kapłan zwraca się do niej. Ona zaś mówi:
Ziemia odrzuca N.N.
Wszyscy: Odrzucasz N.N.
Mistrzyni bierze figurkę, trzyma ją przez chwilę przed zgromadzeniem, a potem umieszcza na cmentarnej ziemi, na trumnie, i owija czarnym materiałem. Umieszcza lalkę wraz z ziemią i materiałem wewnątrz trumny. Zwraca się do zebranych, mówiąc:
N.N. nie żyje.
(zebrani zaczynają tańczyć, nucąc Diabolusa. Następnie zbierają się wokół trumny i Mistrzyni. Kapłan mówi do nich:) Fratres, ut meum ac vestrum sacrificium acceptabile fiat apud Satanas
(Kapłan odbywa stosunek seksualny z Kapłanką przy wtórze oklasków zgromadzonych i okrzyków "Ave Satanas". Gdy Kapłan po orgazmie się wycofuje, Mistrzyni całuje Kapłankę w usta, a następnie w wargi sromowe; potem całuje kolejno wszystkich zgromadzonych. Kapłn następnie czyni znak pentagramu nad trumną, mówiąc: N.N. nie żyje i wszyscy mieliśmy udział w jego śmierci. N.N. nie żyje, a my się radujemy!
Mistrzyni:  Dignum et justum est.
(kapłan i zebrani śmieją się. Mistrzyni podchodzi do Kapłana, bierze jego penisa do ust, aż erekcja się ponowi. Potem odchodzi do tyłu, aby podziwiać swe dzieło, mówiąc do zgromadzonych: Ja, która przynoszę życie, także je odbieram.
Przesuwa dłonie nad trumną, wizualizując, że leży w niej ciało N.N. Bierze trumnę i opuszcza świątynię. Gdy wychodzi, kapłan mówi: Świętujcie teraz i radujcie się, albowiem zabiliśmy, wykonując dzieło naszego księcia!
Rozpoczyna orgię w świątyni. Mistrzyni tymczasem zabiera trumnę do przygotowanego uprzednio na zewnątrz małego grobu, umieszcza ją w ziemi, zagrzebuje, mówiąc: N.N., jestś teraz martwy, zabity przez naszą klątwę.". Kończy pogrzeb i opuszcza teren.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.