czwartek, 1 czerwca 2017

Magia seksualna

Orgazm podczas rytuałów wzmacnia je i wyzwala ogromne pokłady energii u maga/czarownicy. Zwłaszcza jeśli chodzi o rytuały związane z pożądaniem, miłością etc.
Od wieki wieków też, przypisuje się mistyczne cechy męskiemu nasieniu czy krwi miesięcznej kobiet (patrz post o magii krwi : Magia Krwi ), jak i również bardzo duże znaczenie mają feromony i to nie tylko w kwestii „zakochiwania się”, ale również do sztuki manipulacji, bo jak wszyscy wiemy okultyzm wiąże się i z tym. Nie wspominając już o tym, że seks okultystów jest nie tylko przeżyciem fizycznym, ale i bardzo duchowym, a energia podczas tego jest nieporównywalna z niczym innym, jeśli potrafi się ją odpowiednio wykorzystać.
Zaspokojenie seksualne sprawia, że umysł, ciało i psychika człowieka działają tak jak powinny.
Poniżej kilka rytów i linków.


UWAGA! Łączenie magii i miłości nigdy nie jest dobrym pomysłem! W tym wypadku chodzi jedynie o energię orgazmu. Nie musi być wykorzystana jedynie w celu uwiedzenia danej osoby, czy wywołania pożądania.
Orgazm seksualny jest pod względem mocy taki sam jak siła życiowa. Korzystanie z orgazmu w rytuale czy w swoich magicznych działaniach może dodać sporo energii do wyniku. Magia ta jest starożytna, bardzo mocna i stanowi zasadę twórczą.
W chwili orgazmu, automatyczni wchodzi się w krótki stan transu. Potężną energię orgazmu można pokierować. Wizualizuje się ją jako bardzo jasne światło, jak Słońce i może być skierowana do myślokształtów, upragnionej osoby, talizmanów itd.
Zarówno kobiety i mężczyźni różnią się w kwestii energii seksualnej. Kobiety mają tendencję do osiągania szczytów mocy zgodnie z cyklami. Osiągają szczyt podczas miesiączki. Działania psychiczne, projekcja astralna i inne zajęcia które wymagają wzmożonej wrażliwości są znacznie ułatwione po silnym orgazmie. Orgazm jest również doskonałym sposobem na odprężenie przed medytacją.
Płyny seksualne, zarówno nasienie i wydzielina z pochwy, a także krew menstruacyjna ma moc siły życiowej.
W chwili orgazmu ważne jest, aby skierować całą swoją uwagę i chęć do waszego celu, zmuszając ją. Wizualizujcie energię orgazmu w formie wiązki, kuli lub wiru penetrującego obiekt / osobę, rozświetlającego go / ją jasną aurą zaprogramowanej energii. To prosta, podstawowa magia seksu.
______________________________________
Wskazówki : jeśli chodzi o uwiedzenie/wzbudzenie pożądania najlepiej wyobrazić sobie złote światło, które trafia w trzy czakry danej osoby :
-czakra korony
-czakra serca
-czakra seksualna/sakralna

OCZYSZCZAJĄCY ORGAZM

Z Partnerem:

Co pierwsze- powinna nas łączyć bardzo silna więź, jak również pożądanie fizyczne i duchowe. Dobrze by było, gdyby nasz kochanek był świadomym Ezo na równym/wyższym poziomie.
Na początku każdy osobno przeprowadza medytację. Kobieta wycisza się, staje się gotowa na przyjęcie Mężczyzny, oczekuje go. Partner natomiast zbiera w sobie całą czystość, mantruje ją i czuje. Na czas rytuału staje się Kryształem, który przebije wszystkie zanieczyszczenia. (Skuteczność rytuału uzależniona jest od mocy Partnera i od otwarcia Kobiety).
Gdy oboje poczują, że jest już "ten czas" siadają na przeciwko siebie, nie dotykając się i łączą się mentalnie. Kobieta staje się uległa, poddaje się woli partnera, ufa mu.
Po kilku minutach można przejść do duchowo-fizycznej gry wstępnej.
FIZYCZNE POŻĄDANIE NIE MOŻE GÓROWAĆ.
Gdy dochodzi do aktu kochankowie patrzą sobie w oczy cały czas czując siebie nawzajem. Mężczyzna wizualizuje swój członek jako oczyszczający Kryształ, tak samo jak orgazm. Kobieta pozwala, by duża ilość oczyszczającej Energii przeszła przez nią na wylot.
Kochankowie pozostają złączeni jeszcze przez kilka minut, a następnie zamykają kanały.

Samemu:

(Trzeba znać potrzeby swojego ciała).
Przed ćwiczeniem bierzemy oczyszczającą kąpiel z dodatkiem soli i płatków róży. Medytujemy nad swoją seksualnością,swoim ciałem, celebrujemy to. Zbieramy wszystkie zanieczyszczenia do jednego miejsca w organizmie, jakby magnesem. Może nam w tym pomóc odpowiednio nastawiony kryształ górski.
Gdy nadejdzie odpowiednia chwila dłonie same zaczną nam jeździć po ciele, dostarczając przyjemności, których nie uzyskamy ze zwykłej masturbacji.
Dajmy sobie czas na grę wstępną z samym sobą. Czujmy to na wszystkich płaszczyznach. Gdy będziemy świadomi zbliżającego się orgazmu, wybuchu energii, wizualizujmy go jako kulę oczyszczającego Ognia, pędzącego od samych stref intymnych po Czakrę Korony.
Po skończeniu dajmy sobie kilka minut na pozostanie w tym stanie.

RYTUAŁ MAGII SEKSUALNEJ - D.M. Kraig

Uwaga: praktykując magię seksualną, należy pamiętać, że nie jest to zwyczajne spółkowanie, lecz ceremonia magiczna, robiona w konkretnym celu.

Przygotowanie :

Wykonaj sigil z intencją. Metody wykonania sigila: Sigile - podstawy

Przygotujcie miejsce ceremonii. W centrum niechaj znajdzie się "Miejsce Rozkoszy" - materac, parę koców, krzesło, co tylko potrzebujecie, możecie sobie zapewnić i preferujecie. Na jego końcu, ołtarz. Na ołtarzu powinny znajdować się wszystkie elementy potrzebne do stworzenia upojnej atmosfery, takie jak kadzidła i świece. Kraig oczywiście zaleca konstrukcję klasycznego ołtarza według hermetycznego prawa powiązania, ale...
Sigil z intencją należy rozwiesić po ścianach w miejscu ceremonii, tak, aby był dla Was przez cały czas widoczny, niezależnie od tego jak i gdzie będziecie "spółkować".

Przed rytuałem bierzecie osobno ceremonialną kąpiel oczyszczającą (lub prysznic) z olejkami eterycznymi; macie być wyciszeni, spokojni i zadowoleni z perspektywy czekających Was przeżyć.

Rozpoczęcie :

Rozpalcie świece i kadzidła. Przeprowadźcie Otwarcie Rytuału Przywołania Strażników.: Rytuał przywołania Strażników

Akt Poznania : 

Następnie przechodzicie do miejsca rozkoszy i zaczynacie Dzieło. Rozpoczynacie od pieszczot. Dotykajcie się, pieśćcie, kąsajcie, liżcie, wąchajcie, usłyszcie Wasze przyspieszone oddechy... ale - nie śpieszcie się! Bądźcie czuli, uważni. Powoli pozbądźcie się szat. Możecie sprawić sobie przyjemność wzajemnie namaszczając Wasze ciała olejkami. Poznawajcie się wszystkimi zmysłami... Czujcie jak uniesienie narasta...

Akt Penetracji :

Gdy Wasze ciała zapragną już tylko złączyć się możecie rozpocząć Akt Penetracji... Niechaj penis zostanie umieszczony w waginie! Bądźcie świadomi podniosłości tego zbliżenia. Niechaj mężczyzna powoli, lecz stanowczo wchodzi w partnerkę. Wszystkimi zmysłami odbierajcie każdy krok na drodze do zjednoczenia. Przenikajcie się. Rozkoszujcie sią tą świętą chwilą! Niechaj trwa.


Gdy Wasze ciała zapragną już wyrwać się z tego stanu zawieszenia i dopełnić akt, powoli rozpocznijcie ruchy frykcyjne. Wasze spojrzenia skierujcie na umieszczone w pomieszczeniu sigile, ale nie koncentrujcie się na ich znaczeniu. Wasza podświadomość już je zna. Oddajcie się dążeniu do coraz większej rozkoszy. Czujcie każdy ruch. Słyszcie go, czujcie, doświadczajcie całym jestestwem. Ale, niechaj i Wasza uwaga nie odstępuje od sigili. Tak, jak zatapiacie się w sobie, niech i Wasze oczy zatapiają się w sigilach. Wraz z narastającą namiętnością, niechaj Wasze ruchy stają się coraz bardziej intensywne, aż dojdziecie do momentu szczytowania. Idealnie byłoby, gdybyście osiągnęli go w tym samym czasie.

Odpoczynek : 

Nie rozmawiajcie. Możecie dalej się czule pieścić. Lecz niechaj penis pozostanie jeszcze w pochwie.

Zakończenie :

Przeprowadźcie Zamknięcie Rytuału Przywołania Strażników

Pozycje, które przyjmiecie w czasie rytuału, również mają znaczenie.

Jeśli rytuał ma realizować zamierzenia mężczyzny, niechaj mężczyzna dominuje.

Jeśli rytuał ma realizować zamierzenia kobiety, niechaj kobieta dominuje.

Odnajdźcie również powiązania pomiędzy pozycją a intencją, na pewno znajdziecie jakieś konotacje. Wspomóżcie się np. pojęciami takimi jak: aktywne, pasywne, dominacja, uległość, triumf, upokorzenie, ogień, woda, etc.

Częścią rytuału stać się może również seks oralny. Taki akt seksualny symbolizuje wywyższenie jednego z partnerów. Osoba czerpiąca rozkosz niechaj zasiądzie na krześle, niczym na tronie, a osoba dająca rozkosz, niechaj uniżenie płazi się przed nim. Pieść partnera powoli, zacznij od pieszczenia stóp, powoli wznoś się coraz wyżej, niechaj Twe pieszczoty dosięgną sfer erogennych, powoli zbliżaj się do genitaliów. Osoba czerpiąca, niechaj pławi się w triumfie i bada każde odczucie, a wzrok skieruje w stronę sigila. Stosunek oralny również powinien być przeprowadzony stopniowo i z należytą czcią. Po odbytym stosunku, nasienie lub płyny z pochwy, powinny zostać dokładnie zlizane i połknięte.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby i pary homoseksualne przystosowały powyższy rytuał do swoich potrzeb.

Źródło:
Magija Współczesna - D.M. Kraig


RYTUAŁ POŻĄDANIA - ANTON SZANDOR LAVEY - BIBLIA SZATANA

Przedmioty potrzebne do rytuału

Czarne szaty
Amulet z pieczęcią Bafometa
Ołtarz po ZACHODNIEJ stronie (stół, szafka, komoda itp.)
Symbol Bafometa (może być wydrukowany, narysowany itp) umieszczony nad Ołtarzem
Świece tylko BIAŁE I CZARNE. Nie powinno się używać więcej jak jednej białej świecy, natomiast czarnych ile się chce
CZARNA ŚWIECA – stawiamy po LEWEJ stronie ołtarza i palimy w niej kartki z życzeniami, prośbami
BIAŁA ŚWIECA – stawiamy po PRAWEJ stronie ołtarza i palimy  w niej kartki z klątwami
Dzwon/dzwonek
Kielich – każdy byle nie w złotym kolorze
Eliksir – napój w kielichu wszystko to co nam smakuje czerwone wino/mleko/woda do wyboru
Miecz/sztylet
Kartka papieru na której spiszemy życzenia, prośby, klątwy etc.

Elementy potrzebne do rytuału

PRAGNIENIE
Motywacja, pożądanie, emocjonalne przekonanie. Należy z całych sił pragnąć końcowego wyniku rytuału.

ODPOWIEDNI CZAS
W przypadku uroków, klątw, przekleństw najlepszy czas to ten gdy ofiara śpi, bo wtedy jej umysł jest najbardziej podatny.

WYOBRAŻENIA
Wszystko to co może zintensyfikować emocje podczas rytu, każdy rysunek, obraz, rzezba, pismo, fotografia, część ubrania, zapach, dzwięk, muzyka lub wyszukana sytuacja.

Jeżeli pragniesz doświadczać przyjemności seksualnych z wybraną przez ciebie osobą, musisz stworzyć upragnioną sytuację na papierze, na płótnie, słowem pisanym itd., w możliwie najbardziej przesadzony sposób, jako integralną część ceremonii.

Odnośnie seksu i pożądania: Wykorzystaj do maksimum wszystkie czary i uroki, które są skuteczne; jeżeli jesteś mężczyzną, wkładaj w nią swój twardy członek ze zmysłową rozkoszą; jeżeli jesteś kobietą, rozłóż szeroko nogi w pożądliwym oczekiwaniu.

UKIERUNKOWANIE
Nagromadzenie, a następnie właściwe ukierunkowanie mocy. Nie należy oczekiwać niecierpliwie na wynik rytu. Już po jego zakończeniu należy WIEDZIEĆ że się udał.

CZYNNIK RÓWNOWAŻĄCY
Mierzyć siły na zamiary

Satanistyczny rytuał :

1.Ubranie się do rytuału (czarne szaty)

2.Zgromadzenie wszystkich potrzebnych  do rytuału przedmiotów
-biała świeca po prawej stronie ołtarza (klątwy)
-czarna świeca po lewej stronie ołtarza (życzenia)

3.Oczyszczenie powietrza poprzez uderzenie w dzwonek :
 -uderzyć w dzwonek 9 razy, obracając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i zwracając uderzenia  ku 4 głównym stronom świata

4. Odczytujemy Inwokację do Szatana i Piekielne imiona :

Inwokacja do Szatana 

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
W imię Szatana, Władcy ziemi, Króla świata, nakazuję siłom Ciemności obdarzyć mnie swoją Piekielną mocą!
Otwórzcie szeroko bramy Piekła i wyjdźcie z otchłani, aby przywitać mnie jako swego brata (siostrę) i przyjaciela!
Obdarzcie mnie zaspokojeniem, o którym mówię!

Przyjąłem wasze imię jako część samego siebie! Żyję jak zwierzę na polu radujące się swoim cielesnym życiem! Obdarzam łaską sprawiedliwych i przeklinam zepsutych! Na wszystkich Bogów Piekła - rozkazuję, aby stały się rzeczy, o których mówię! Wyjdźcie i odpowiedzcie na wezwania poprzez spełnienie moich życzeń! O, USŁYSZ IMIONA

Piekielne imiona

Abaddon Chemosh Lilith Adramelech Cimeries Loki Ahpuch Coyote Mammon Amon Czort Mania Apollyn Dagon Mantus aryman Damballa Marduk Asmodeusz Demogorgon mastema Astaroth Diabolos Mefistofeles Azazel Dracula Melek Taus Baalberith Emma-O Metztli Bafomet Eurynomos Mictlan Balaam Fenrir Midgard Bast Gorgo Milcolm. Beelzebub Haborym Moloch Behemot Hecate Mormo Beherit Isztar Naamah Bile Kali Nergal Nihasa Sachmet T"an-mo Nija Sammael Tamuz O-Yama Sammu Tezcatlipoca Pan Sedit Thot Pluton Set Tunrida Prozerpina Shaitan Tyfon Pwcca Shamad Yaotzin Rimmon Supay Yen-lo.Wang Sabazios Śiwa

5. Pijemy z kielicha

6. Obracając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara kierujemy miecz/sztylet w każdy główny kierunek świata i przywołujemy:

Księcia Piekła Szatana z Południa
Księcia Piekła Lucyfera ze Wschodu
Księcia Piekła Beliala z Północy
Księcia Piekła Lewiatana z Zachodu

7. Odczytujemy inwokację pożądania 

Podejdź bliżej, o nasienie otchłani, i okaż swoją obecność.
Myśli me są szczytem płonącym, który świeci wybranym pożądaniem momentów
uniesienia i wznosi się żarliwie w obrzmiałym napięciu.
Przyślij posłańca lubieżnych uniesień i niech obsceniczne wizje mych mrocznych pożądań
objawią się w przyszłych czynach i postępkach moich.
Z szóstej wieży szatana nadejdzie znak i połączy się z substancją wewnętrzną, i poruszy tę
cielesną powłokę na me wezwanie.
Zebrałem me symbole, a ozdoby tego, co ma nadejść, gotowe są, i wizerunek mego
stworzenia kryje się jako płomienny bazyliszek, co czeka swego uwolnienia.
Wizja stanie się prawdą, a przez poświęcenie moje kąty pierwszego wymiaru sił nabiorą
i staną się substancją trzeciego.
Idźcie w pustą noc (światło dnia) i przekłujcie ów umysł, wiedziony myślami na ścieżki
lubieżnego oddania.

(Mężczyźni) Mój pręt już jest nabrzmiały. / Jad mój wgryzie się i zniszczy umysł
pozbawiony pożądania; a jak ziarno padnie, tak opary jego rozejdą się po mózgu tym
i zawładną nim do końca, i podda się on woli mojej. W imię wielkiego boga Pana" niech
tajemne myśli me zamienią się na mój rozkaz w ruchy tego ciała, co go tak pożądam!
Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!

(Kobiety) Lędźwia me palą. Krople nektaru z mej chutliwej szczeliny niech będą jako to
nasienie dla uśpionego mózgu, a umysł, co pożądania nie czuje, niech zawiruje szalonym
impulsem. A gdy żądza moja zaspokojoną będzie, nowe niech zaczną się wyprawy, a ciało
to, którego pożądam, przybędzie do mnie. W imię wielkiej nierządnicy Babilonu, i Lilith,
i Hekate, niech spełnią się moje żądze!
Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!

8.

Aby przywołać kogoś w celach lubieżnych lub stworzyć seksualnie zadowalającą sytuację opuść ołtarz i usuń się w takie miejsce, w tym samym lub innym pomieszczeniu, które będzie najbardziej sprzyjać odprawianiu właściwego rytuału. Następnie stwórz odpowiednią atmosferę współgrającą w najbardziej zbliżony sposób z sytuacją, do której dążysz. Pamiętaj, że masz sześć zmysłów do wykorzystania, tak więc nie ograniczaj się w kreowaniu atmosfery tylko do jednego z nich. Oto kilka przedmiotów, jakie można zastosować (zarówno pojedynczo, jak iw połączeniu):

a) wizerunki graficzne, takie jak rysunki, obrazy itd.;

b) pisemne środki działające na wyobraźnię, takie jak opowiadania, sztuki, opisy pragnień i ewentualnych skutków niektórych z nich;

c) przedstawienie pragnień poprzez żywe obrazy i scenki dramatyczne, w których odgrywasz samego siebie lub przedmiot twoich pragnień (przeniesienie) przy zastosowaniu wszelkich koniecznych środków mających na celu zintensyfikowanie wyobrażenia;

d) zapachy związane z pożądaną osobą lub sytuacją;

e) dźwięki lub hałasy w tle, przywodzące silne wyobrażenie.

Temu etapowi rytuału powinno towarzyszyć intensywne uczucie seksualne po osiągnięciu
wystarczającego wyobrażenia. Punktem szczytowym tego etapu powinien być orgazm tak
silny, jak to tylko możliwe. To szczytowanie powinno zostać osiągnięte przy zastosowaniu
koniecznych środków masturbacyjnych. Po osiągnięciu orgazmu powróć do miejsca, w którym usytuowany jest ołtarz.

9. Gdy jesteśmy gotowi wracamy przed Ołtarz. Odczytujemy życzenia i klątwy, które sobie spisaliśmy w punkcie 8 Po każdym życzeniu wypowiadamy : „chwała szatanowi”, kartkę wbijamy na miecz i spalamy w odpowiedniej świecy.

10. Odczytujemy klucz henochiański (można je znaleźć w Internecie) musimy sami zdecydować, który nam najbardziej odpowiada

11. Dzwonimy w dzwonek 9 razy obracając się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. 

12. Wypowiadamy słowa : „Niech tak się stanie”


LINKI :Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.